Şimdi Ara

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü! (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5.883
Cevap
49
Favori
234.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kırmızı bayrakta FMS düşürebileceğimiz yerler nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralorti70

Kırmızı bayrakta FMS düşürebileceğimiz yerler nelerdir?

Teleporterdan jungrang denilen bolgeden fms, rib dusurebilirsiniz. 15-20 level olmaniz şart.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

1-1.5 saatlik jungrang farmı. FMS'lerin biri 26 , RIB'lerin biri de 27 average damage.
  • mike24mike M kullanıcısına yanıt
    Güncel konudan nedemek istediğini anlamadım gerçekten hangi bayrakta başlayım hangi farmı yapmalıyım sorularının cevabı nasıl güncel olabilirki zaten he sen şunu soruyosan atıyorum ruh taşı kaç kk eder diye soruyosan oyunda üst penceredeki pazarda item arama simgesine tıklarsın yazarsın ve ararsın, ki sorduğunuz sorular bunlar değil güncel konulardan kastetdiğin şeyleri biraz açarmısın lütfen
    hani yazmışsınız ya 173 sayfayaya göz gezdiricek zamanım yok bizimde o 173 sayfayı tekrardan yazıcak zamanımız yok.
    özelden bir forum kullanıcısı bana yazmış haklısın hocam sildim mesajları konu kirlenmesin böyle olgun arkadaşlarla anlaşmak daha kolay oluyo

• Oyunu şuan indiriyorum,İsmim HolyHybris olur kırmızı bayrak açacağım yardımlarını bekliyorum :)

Atı zırhlayana kadar yerde kesiyoruz metinleri mecbur. :) . Atı yarın zırhlayacağım büyük ihtimalle. At zırhlama görevi için taktiklerinizi yazar mısınız ?
  • Snakfield diye bir map var bu map de gölge metinlerinin atıldığı belirli yerler var metinlerden çıkan okçuları keserek 10dk da görevini bitirebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MarsSecent kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WeHaveDrogba

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

1-1.5 saatlik jungrang farmı. FMS'lerin biri 26 , RIB'lerin biri de 27 average damage.

Hocam rastgele lanetli kurt ayıı fln mı kesiyorsunuz yoksa konuştuğumuz gibi okçu mu arıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: kralorti70

quote:

Orijinalden alıntı: WeHaveDrogba

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

Hocam rastgele lanetli kurt ayıı fln mı kesiyorsunuz yoksa konuştuğumuz gibi okçu mu arıyorsunuz

Rastgele kestim. Jungrang'a gidin. Ada gibi olan yerde kesin. En geniş bölgede.

• Oyunun herhangi bir tadını alamıyorum...
    Durmaksızın 6 saat farm yapmak ya da beynimi kurtların kemirmesini tercih edeceğimi bile bile gidip saatlerce balık tutmak ve bunları yaptıktan sonra uyumak.
    Tahmin edin uyanınca ne oluyor?

Başka bir şeyler bilip saklayanınız var mı?
  • WTF? Durumuna geldim...
    GeisTesKranK gelip ışınlanmak için 20kya ihtiyacı olduğunu söyledi, ben de adama 20k verdim.

Bir anda +9 aslan plakayı ticarete koyup kabule bastı ve anlam veremez halde iken elimdeki +8 dolunaya +9 bastı.

Bu gavurlar çok yardımsever çıktılar... Adamın hakkını ödemek nasip olsun bana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: JequeL

WTF? Durumuna geldim...
    GeisTesKranK gelip ışınlanmak için 20kya ihtiyacı olduğunu söyledi, ben de adama 20k verdim.

Bir anda +9 aslan plakayı ticarete koyup kabule bastı ve anlam veremez halde iken elimdeki +8 dolunaya +9 bastı.

Bu gavurlar çok yardımsever çıktılar... Adamın hakkını ödemek nasip olsun bana...

Vay şansını

Bir ara dh ciler olarak toplanıp dt yapmalıyız toplu bir fotoğrafımız olmadı demeyelim

• MarsSecent kullanıcısına yanıt
    yarın aquadan bir kaç ss atarsın, yetmezse adamları toplar kuleye çıkarız
  • Petin satildigi npc deki renkli iksirler ne ise yariyir nasil kullaniliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marik Ishtar

Petin satildigi npc deki renkli iksirler ne ise yariyir nasil kullaniliyor

Hakim çok güzel hazirlamiş. Buradan bakabilirsiniz.

https://global.wom2.org/board/threads/pet-binek-sistemi-rehber.15401/

• AlpKhan'ın yardımıyla birlikte atımı zırhladık. Şimdi atı bekliyorum. Farm vakti yaklaşıyor :) .
  • 14Dcye 1 aylık eldiven mi almak mantıklıdır yoksa item alıp satmak mı ...

Dolunayı +8 basmıştım, 8 ort vardı, GeisTesKranK +9 yapmıştı, söylemiştim. 3 efsun attım 2si geçti, 4 kere de değiştim ve bu geldi.
    Hal böyle olunca ben de farma gittimWorld of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

Edit: nicki yanlış yazmışım onu düzelttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JequeL -- 24 Temmuz 2016; 7:33:58 >

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.