Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1731. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.561
Cevap
623
Favori
1.760.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17291730173117321733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet hocam home pro farklı olabilir yani sizin key ile işiniz kalmıyor artık yeni sisteme geçerken eskide sadece Microsoft hesabı açacaksınız örnek cemil@.hotmail.com veya hotmail değilse Outlook.com diye e postanız neyse artık. tabi eskide hangisi kuruluysa home yada pro yeniye de bunu kurup öyle aktif edeceksiniz yeni pc de hesabı açıp. tek yapmanız gereken etkinleştir bölümünden son işlemi yapmanız oda şu etkinleştiri tıklayınca bir sayfa açılır o sayfada eski ve yeni pc niz gözükür yeniyi seçip bunu kullan dediğinizde işlem tamamlanır artık keyiniz yeniye geçer isterseniz yerel hesaba geçebilirsiniz artık çünkü Microsoft hesabı açıkken pc her açılışta e posta ve şifrenizi ister sıkar adamı

anakart arızalandıysa ve ms hesabı açık değilse sanırım microsoftu arayıp durumu anlatınca key veriyordu onu tam bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 6 Nisan 2018; 5:36:56 >

• Yeri burası mi bilmiyorum ama bir sorunumu paylaşmak istiyorum,

Şimdi benim OnePlus 5T telefonum var. Bu telefondan son sürüm orijinal Windows home sistemli bilgisayarıma USB üzerinden interneti paylaştığımda(USB Tethering), bilgisayar 3 saniye geçmeden bağlantıyı aldığı anda mavi ekran (BSOD) vermekte.

Sorunun çözümünü bir türlü bulamadım. Bazı yabancı forumlarda aygıt yöneticisinden RNDIS silin diyordu fakat ben oraya ulaşamadan mavi ekran yiyiyorum. Çözüm önerisi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürüm 1803'te Ayarlar/Gizlilik/Arkaplan Uygulamaları'nı kapattığım halde sonra kendiliğinden tekrar açılıyor. Bug herhalde. Geribildirimde bulundum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warchief46 -- 6 Nisan 2018; 15:3:49 >
  • Yaxis kullanıcısına yanıt
    mavi ekran vermesi bir açıklama değil bsod kodu ne? yada minidump dosyasında ne yazıyor bunları vermeniz lazım ki çözüm önerileri gelsin yoksa milyonlarca bsod nedeni var
  • hocam msmg toolkit 1803 ü yemiyor mu? 2 kere aranan dosya bulunamadı diyerek kapandı uygulama

bu arada uygulama güncel
  • Hiç denemedim uyumsuz olabilir.

• Cevabiniz için teşekkürler.

Mavi ekranda gelen hata kodum Stop code: KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE

Minidump dosyasını da yurda geçince atarım.

• MRT_ kullanıcısına yanıt
    sahibi keşke güncellese, yeni yapıyı yükleyeceğim ama microsoft zamazingolarını silip direkt is'ini yükleyecektim
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    bilgiler için teşekkür ederim
  • insider preview e katıldım 1803 kurdum şuan sıkıntı yok stabil çalışıyor
  • 1803 surumu resmi surum mu, yoksa beta mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paldov

1803 surumu resmi surum mu, yoksa beta mi?
    10 nisanda resmi olacak ama nete düştü güncelleme paylaşılıyor
    8.1 prodan gecilir mi sizce?
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    ben memnunum bu kişiye göre değişir tabi memnun olanda var olmayan da. ama daha önce w10 a yükseltme yapmadıysanız geçişler kapandı key almanız gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

ben memnunum bu kişiye göre değişir tabi memnun olanda var olmayan da. ama daha önce w10 a yükseltme yapmadıysanız geçişler kapandı key almanız gerek
    yaptim sonra tekrardan 8.1 pro'ya key ile dustum.
    tamam ozaman geçersin aynı sistemse hala kullandığın key girmeden ama henüz son sürümü çok kullanan yok resmi olarak çıksın belli olur durum nedir
    fps hakkinda yorumunuz nedir ?
    fazla ağır oyun oynamam sadece ets2 ats oynarım onlarda da düşüş olmadı bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

fazla ağır oyun oynamam sadece ets2 ats oynarım onlarda da düşüş olmadı bende
    ben de sadece bf4 ve dota 2 oynuyorum. cok ciddi testler yapmadim ama 8.1 sanirim daha rahat oynatiyor w10 1709 surumune gore.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Hiç denemedim uyumsuz olabilir.
    Hocam 1803 sürümü çıktı mı ? Rtm ya da o tarz kısaltmaları bilmiyorum. Tam sürüm çıktı mı ?

• 
Sayfa: önceki 17291730173117321733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.