Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1888. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.561
Cevap
623
Favori
1.760.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18861887188818891890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşimizin temizlikten kastı başka, bakınız bir örnek resim ile açıklama getireyim.

En alttaki maddeyi okuyunuz.

Ekosistem kocaman bir virüs gibi, bir kaç ince dokunuş ve fırça ile az çok temizleniyor.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    hım doğrudur ben iso anladım bu arada resimler açılmıyor aylardır koskoca dh şu işi düzeltemedi kaç kez yazdık ama sallamıyorlar işleri güçleri imza yasak şu yasak bu yasak üstüne birde bildirim gelince tıkladığımız yer tıklanmıyor 1 aydır sadece favorilere tıklayıp oradan bildirimlere tıklarsak düzeliyor hep
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Dehşete kapıldım bu seçeneği gördüğüm zaman,

En altta bu yazıyor.

Windows defender açıkken bilgi ve belgeleri microsoft etkin koruma merkezine göndererek kötü amaçlı yazılımlardan daha iyi korunun"

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    evet onu yanlış hatırlamıyorsam format sırasında kapatabiliyorsun
  • Hobar kullanıcısına yanıt
    Selamlar Öncelikle şunu demek istiyorurm ben şahsen yaptım ve oldu sizlere atlatayım ;

1) CMD'yi Yönetici Olarak Açın

2) Açılan penceremize = cscript slmgr.vbs Yapıştırıyoruz ve Boşluk Bırakıp /ipk Yapıyoruz
    cscript slmgr.vbs /ipk ( Böyle olucak)

3) PC nizin win kaç olduğunu öğrendikten sonra bu kodlardan uygun olanı seçin = SADECE WİN 10 DA GEÇERLİDİR

Home/Core TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99

Home/Core (Country Specific) PVMJN-6DFY6-9CCP6-7BKTT-D3WVR

Home/Core (Single Language) 7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH

Home/Core N 3KHY7-WNT83-DGQKR-F7HPR-844BM

Professional W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX

Professional N MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9

Enterprise NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43

Enterprise N DPH2V-TTNVB-4X9Q3-TJR4H-KHJW4

Education NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2

Education N 2WH4N-8QGBV-H22JP-CT43Q-MDWWJ

Enterprise 2015 LTSB WNMTR-4C88C-JK8YV-HQ7T2-76DF9

Enterprise 2015 LTSB N 2F77B-TNFGY-69QQF-B8YKP-D69TJ

Enterprise 2016 LTSB DCPHK-NFMTC-H88MJ-PFHPY-QJ4BJ

Enterprise 2016 LTSB N QFFDN-GRT3P-VKWWX-X7T3R-8B639

Key i aldıktan sonra Cmd ye yapıştırın ÖRNEK = cscript slmgr.vbs /ipk W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX

En son keyinizi yapıştırdıkdan sonra enter'a basın ve ardında bunu yazın = cscript slmgr.vbs /skms kms.lotro.cc

Son Olarak Önceki kodu Enter'layın ve son olarak bu kodu yapıştırın = cscript slmgr.vbs /ato

Ve bu koduda yapıştırıp enter'leyin

YENİ WİN 10 HAYIRLI OLSUN...

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Ben bunları da yapmadım. Sadece klonlamak için içinde etkinleştirilmiş windows yüklü ssd yi başka pc den söküp yeni anakarta taktım. Yeni anakartta etkinleştirme kayboldu. Sonra yeni anakarta temiz windows kurdum bir baktım etkinleşmiş . Eski anakarttaki de aynı etkinleşmiş şekilde devam ediyor. microsoft hesabı ile oturum açmadım. Ürün anahtarı da girmedim.
  • Değerli arkadaşlar windows yükleme ile alakalı bir sorum olacak yardımcı olabilir misiniz lütfen.

Yeni aldığım Acer laptop freedos olarak geldi ve windows'u yüklerken farkettim ssd içerisinde yaklaşık 4 GB'lık DRİVER'ların yüklü olduğu bir alan ayrılmış. Aşağıdaki fotoda görebilirsiniz. Burayı komple biçimlendirmek istiyorum ama bir sıkıntı çıkar mı acaba? Örneğin Bölüm 1'i biçimlendir dediğimde fotoda gördüğünüz gibi önemli bilgiler dosyalar olabilir vs. diye uyarı çıkıyor. Bu adımda ne yapayım?

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

• Selamlar, bilgisayar açılınca mobil eltkin noktanın otomatik olarak aktifleşmesini sağlayacak bir yol, script var mıdır? İşlem merkezinde tek tıkla otomatik açma kısayolu var ama bunu bilgisayar açılınca kendi kendine yapabilir mi?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Ben bunları da yapmadım. Sadece klonlamak için içinde etkinleştirilmiş windows yüklü ssd yi başka pc den söküp yeni anakarta taktım. Yeni anakartta etkinleştirme kayboldu. Sonra yeni anakarta temiz windows kurdum bir baktım etkinleşmiş . Eski anakarttaki de aynı etkinleşmiş şekilde devam ediyor. microsoft hesabı ile oturum açmadım. Ürün anahtarı da girmedim.
    yakında biri patlar merak etme yada biri geçici keydir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 13 Aralık 2019; 18:53:0 >

• yeni sisteme 1909 kurdum ama şöyle bi sorun var masaüstü > sağ tık > görüntü ayarları menüsüne tıklayınca açılır gibi olup kapanıyor

sfc, dism, powershelle birtane kod var onu yazma, ayarlar uygulamasını sıfırlama hiç birisi işe yaramadı.
    bütün c++ runtimeları silip geri kurdum gene birşey değişmedi

olay görüntüleyiciden bakınca

Hatalı uygulama yolu: C:\Windows\ImmersiveControlPanel\SystemSettings.exe
    Hatalı modül yolu: C:\Windows\System32\msvcrt.dll

bu şekilde gözüküyor

varmıdır böyle bir sorunla karşılaşan çözümünü bilen?
  • aztechsnk kullanıcısına yanıt
    yeni toplu güncellemeler geldi yüklemediyseniz yükleyin
  • Arkadaşlar bazı kısayollar böyle beyaz oluyor sebebi nedir? Düzelmiyorda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut.. -- 13 Aralık 2019; 20:4:40 >
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Biçimlendir geç hepsini sil tek parça yap driverlar bölümünüde silebilirsin hiç sıkıntı olmaz.
  • aykut.. kullanıcısına yanıt
    Dosya konumundan yeni kısayol oluşturabilirsin
    Bu arada tema nedir nasıl uygulanır teşekkürler

• geçen sene aldığım windows 10 pro keyi enterprise çıkmıştı (pro kurulu sisteme girince enterprise'e dönüşüp aktifleşiyordu) bununla 5-6 kere format attım sorunsuz bugün 1909'u kurdum ama bu key çalışmıyor nedense, enterprise keyleri çalışmıyor mu 1909 üzerinde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

geçen sene aldığım windows 10 pro keyi enterprise çıkmıştı (pro kurulu sisteme girince enterprise'e dönüşüp aktifleşiyordu) bununla 5-6 kere format attım sorunsuz bugün 1909'u kurdum ama bu key çalışmıyor nedense, enterprise keyleri çalışmıyor mu 1909 üzerinde?
    Enterprise sürümde aktivasyon için keyin girilmesi lazım. HWID kastediyorsanız o şekilde oluyor ancak: denenebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 17 Aralık 2019; 8:43:14 >
  • Çok garip bişey oldu 1909 kurdum sorun yoktu güncelleme geldi yaptım sonrasında mouse sapıttı bir çalışıyor bir çalışmıyor kendi kendine tıklıyor sayfaları açıp kapatıyor felan birde temiz format atmıştım hiçbir programda yüklü değil driverlardan başka vallahi pes doğrusu bu kadar da boktan bir işletim sistemi olmaz vallahi forza olmasa windows 7 kuracağım neredeyse.
  • Arkadaşlar geçende bilgisayarı windows sıfırlama seçeneklerinden (tüm sürücüleri kaldır her şeyi sil) komutuyla sıfırladıktan sonra windowsu yükledim daha sonra bazı özellikleri kullanamadığımı farkettim sürüm 1909 yazıyordu ama 19h2 değil 19h1 aşağıdaki fotoğraftaki gibi neden böyle acaba 2 kere sıfırladım ama yine işe yaramadı format ta atmak istemiyorum bilgisWindows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]ayara.

• insider'a katilip, guncellemeleri ararken laptopum reset atiyor. neden olabilir ?
  • Merhabalar MRT_ Üstat sıfırdan windows 10 1909 19H2 kuracağım. Yeni RTM sürümü ne zaman yayınlanır. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 18861887188818891890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.