Şimdi Ara

Sınırsız ev interneti ayda 14.90 ₺. Üstelik ilk üç ay Faturanız Bizden!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.584
Cevap
9
Favori
44.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RED10 tarifesindeyim, internet paketi bittiğinde günlük 7 TL sınırsız internet kullanabiliyor muyum? Yoksa otomatik paket mi tanımlıyor?

Hiç kullanılmadığında 0 TL gelen faturalı tarife var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: csuser

Merhabalar. Başka bir operatörün faturalı hat müşterisiyim. Ayın 30'unda taahhütüm bitiyor ve Vodafone'a geçmek istiyorum. Öncelikle şunu söyleyebilirim, aylık 5 GB internet kullanıyorum, tatiller dışında bana yetiyor. Yılda ortalama 2 kere de yurt dışına çıkıyorum ve telefonumu (internet, arama vs) aktif olarak kullanıyorum. Ortalama 50 TL civarına tavsiye edeceğiniz tarifeler nelerdir? Sanıyorum RED paketleri artık 10 GB'dan başlıyor. Bir de 12 aydan fazla taahhüt vermek istemiyorum, bu mümkün mü?

hocam yurtdisindada kullanmak istiyirsaniz eger red tarifelerinden birini secmelisiniz yok yurtdisi olmasada olur derseniz eger akil kupu 7gb var 1000 dk 1000 sms 7 gb 39 lira toplam vergilerle 45i gecmez hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

RED10 tarifesindeyim, internet paketi bittiğinde günlük 7 TL sınırsız internet kullanabiliyor muyum? Yoksa otomatik paket mi tanımlıyor?

yok hocam kullanamazsiniz oyle bir icerik suan yok 7 tlye sinirsiz

pass paketleri alabilirsiniz video pass youtube ve izlesene sinirsiz kullanabikirsiniz ayda 12 gibi bir fiyata

• quote:

Orijinalden alıntı: Crysiz

quote:

RED10 tarifesindeyim, internet paketi bittiğinde günlük 7 TL sınırsız internet kullanabiliyor muyum? Yoksa otomatik paket mi tanımlıyor?

pass paketleri alabilirsiniz video pass youtube ve izlesene sinirsiz kullanabikirsiniz ayda 12 gibi bir fiyata

Şu mesaj hangi koşullarda geliyor peki? Paketten bahsetmiyorum, günlük internet aşımı 7 TL'ye ulaşınca o gün sonuna kadar verilen interneti diyorum.

https://vodafonetr.i.lithium.com/t5/image/serverpage/image-id/16850i4449BEC6394925FC/image-size/original?v=1.0&px=-1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 28 Ağustos 2017; 19:39:9 >

• quote:

quote:

Merhabalar. Başka bir operatörün faturalı hat müşterisiyim. Ayın 30'unda taahhütüm bitiyor ve Vodafone'a geçmek istiyorum. Öncelikle şunu söyleyebilirim, aylık 5 GB internet kullanıyorum, tatiller dışında bana yetiyor. Yılda ortalama 2 kere de yurt dışına çıkıyorum ve telefonumu (internet, arama vs) aktif olarak kullanıyorum. Ortalama 50 TL civarına tavsiye edeceğiniz tarifeler nelerdir? Sanıyorum RED paketleri artık 10 GB'dan başlıyor. Bir de 12 aydan fazla taahhüt vermek istemiyorum, bu mümkün mü?

hocam yurtdisindada kullanmak istiyirsaniz eger red tarifelerinden birini secmelisiniz yok yurtdisi olmasada olur derseniz eger akil kupu 7gb var 1000 dk 1000 sms 7 gb 39 lira toplam vergilerle 45i gecmez hocam

Anladım hocam çok teşekkürler. Peki en düşük fiyatlı red tarifesi red 10 mudur? (pass'leri de içeren)

• quote:

quote:

quote:

Şu mesaj hangi koşullarda geliyor peki? Paketten bahsetmiyorum, günlük internet aşımı 7 TL'ye ulaşınca o gün sonuna kadar verilen interneti diyorum.

https://vodafonetr.i.lithium.com/t5/image/serverpage/image-id/16850i4449BEC6394925FC/image-size/original?v=1.0&px=-1

hocam kalkti suan yok o redli tarifeldrde net bitince otomatik 6 tlye 500 mb tanimlaniyor paket asimi yasamamasi icin ama bahsettiginiz o 7 tl sinirsiz kalkti diye biliyorum

• quote:

quote:

quote:

Anladım hocam çok teşekkürler. Peki en düşük fiyatlı red tarifesi red 10 mudur? (pass'leri de içeren)

Evet hocam red 10 tarifesi en ucuzu bayiden 49 musteri temsilcileri tarafindan yapilsa 45 liraya gelir

• İşin garip tarafı öylede olmuyor. cat9 destekli telefon kullanıyorum lte+ oluyor(Eminim 1800 kullandıgımdan) 20mbit civarı oynuyor. Bulundugum yerde Trabzonun ortası meydan yani.
  • 1-netflix paketi alsak kota sınırsız mı yoksa internet paketimden mi düşer ?
    2-netflix paketini alınca sadece telefondan mı izleyebilirim yoksa bilgisayardan izlemek de mümkün mü ?
    3-yeni red 10 tarifesindeyim.Netflix paketini nasıl alırım ? (hattım yeni, 12 ay taahhütle aldım)
    4-sadece red tarifesinde mi netflix var ?
    5-film indirmede kota var mı ? sınırsız mı ?

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi topgun1111 -- 30 Ağustos 2017; 16:32:58 >
  • Hocam max 40 tl ye 7-8gb interneti olan tarife önerir misin?

19 tl ye 3gb alıp doldur yapma olayı var ama her kafadan ayrı ses çıkıyor, doldurma özelliği kalktı ya da 1 haftalık oldu diyen var. Böyle uğraşmak istemiyorum valla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sınırsız interneti sömürmüye devam edelim en iyisi

• quote:

Orijinalden alıntı: oarse

sınırsız interneti sömürmüye devam edelim en iyisi

Vodafone sınırsız net nasıl yapılıyor faturasızda

• Yaş birde kurban bayramı Özel hediye neden vermiyor bu vodofon

Ayıp yyaaa 😎😎😎

• quote:

Orijinalden alıntı: topgun1111

1-netflix paketi alsak kota sınırsız mı yoksa internet paketimden mi düşer ?
    2-netflix paketini alınca sadece telefondan mı izleyebilirim yoksa bilgisayardan izlemek de mümkün mü ?
    3-yeni red 10 tarifesindeyim.Netflix paketini nasıl alırım ? (hattım yeni, 12 ay taahhütle aldım)
    4-sadece red tarifesinde mi netflix var ?
    5-film indirmede kota var mı ? sınırsız mı ?

teşekkürler

1- evet sinirsiz internet paketinden yemez netflixle izledigin tum dizi ve filmler

2- evet mumkun istersen tablet cep telefonu yada istersen laptop ve masa ustu bilgisayarla kullanabilirsin

3- musteri hizmetlileri ararsaniz iki dakikada tanimlar

4- hayir faturasizlarda netflix alabilir duger faturali hatlarda

5 - indirme konusunda kesin konusamam musteri temsilcileriyle gorusun net saglikli bilgiyi onlar verir

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

ozaman zorlayıcı bır soru sorayım :D cevabın gelmeyecegını bılıyorum ama sansımı denemek ıstedım belkı bıryerlere sorup ogrenebılırsınız :)

hatayın kırıkhan ılcesınde oturuyorum ve band 20 destegı olmayan bır cıhaz alırsam sorun yasarmayım 4.5g de bulundugum bolge ıtıbarı ıle

4.5g harıtasında bulundugum bolgede 4.5g var gorunuyor ama hangı banddan destek aldıgını bımıyorum 800 bandından alıyosa alacagım cıhaz elımde patlar

bu konuda bılır kısımısınız :p

bence siz bi bulundugunuz yerde en yakin bayiye gidin bilgi alin :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

Hocam max 40 tl ye 7-8gb interneti olan tarife önerir misin?

19 tl ye 3gb alıp doldur yapma olayı var ama her kafadan ayrı ses çıkıyor, doldurma özelliği kalktı ya da 1 haftalık oldu diyen var. Böyle uğraşmak istemiyorum valla.

hocam 7gb en fazla faturali tarifelerde var Akil kupu 7gb faturasizlarda suan yok 7 gb ve ustu

doldur ozelligi halen devam hocan aldiginiz gunden baslayip tarifenizin bitis gunune kadar kullanabilirsiniz siz kulak asmayin bir haftalim ya da kalkti diyen kisilere

• quote:

Orijinalden alıntı: oarse

sınırsız interneti sömürmüye devam edelim en iyisi

ismini soylermisiniz kullandiginiz sinirsiz interneti?

• quote:

Orijinalden alıntı: bytunga050

Yaş birde kurban bayramı Özel hediye neden vermiyor bu vodofon

Ayıp yyaaa 😎😎😎

son gune kadar bekledim bende verir hediye diye ama olmadi bu sefer :((

• Faturasizdan faturaliya gecisde kalan tl bakiyesi faturadan dusuyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Faturasizdan faturaliya gecisde kalan tl bakiyesi faturadan dusuyormu

gecis yapacaginiz faturali tarifeye gore degisiklim gosterir bazilarinda silinirken bazularinda ise kalir ve normal faturali tarifenizdeki icerikler bitince o kalan tl'ler kullanilir girilen net ya da yapilan arama vs icin

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.