Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.582
Cevap
256
Favori
1.700.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Sıkıldım kaç senedir 60-70 lira fatura ödemekten ve bugün faturasıza geçtim. Şimdi 19 liraya 750 dk 2 gb mı yapsam, 27 liraya 750 dk 4gb mı? (30 yükleyince +1 gb). Mantıken 10 liraya 2 gb almış oluyorsun mantıklı. 2 gb internet yetmeyecek. Ek paketleride iptal ettilerse sıkıntı.

hayırlı olsun numarayı yenimi taşıdınız yoksa hattın ız bugün mü açıldı

19 tl tarifeye geçerseniz yazarsanız sevinirim

Teşekkürler. Vodafone red kullanıyordum. Kontürlüye geçirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Vodafone'a geçeceğim her ay 50 60 lira fatura ödemekten sıkıldım, istediğim gibi bir teklif de alamadım Türk Telekom'dan.en uygun tarife hangisi oluyor şuan? Listeye baktım gerçi ama zam gelmiş sanırım.

• ben bu işten bişey anlamadım forum.vodafone.com.tr de bu gizli tarifeleri sana özel sms sana gelir öyle alabilirsin diyor buradakiler herkes alabiliyor diyor
  • HEDİYEGB (1TL 2GB) kaldırılmış görünüyor. Burdaki yazıları okuyunca bi deneyeyim dedim, aşağıdaki mesaj geldi.

Degerli musterimiz, hatali bir mesaj gonderdiniz.7000'i ucretsiz arayarak bircok isleminizi yapabilir veyawww.vodafone.com.tr 'yi ziyaret edebilirsiniz. B003

Vodafone'u avantajlı kılan 2 liraya alınan bu 3GB internetti. Bu şartlar altında geri Telekom'a geçiş yaparım. Zaten Telekom'un 3G'si bile Vodafone'un 4G'sinden hızlı.

• 1 tl 2gb bittiyse kötü...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mega yeni tarifesi devam ediyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

1 tl 2gb bittiyse kötü...

Galiba patlamış HEDİYE GB (1₺ 2gb) gecen ay almistm bu ay bugün hata verdi kötüye oldu bu 😒😒🙁

• quote:

Orijinalden alıntı: askmen3755

Mega yeni tarifesi devam ediyor mu

En son mega yeni açığa alinmis diye biliyorum, bı deneyin isterseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

Mega3gb tarifesindeyim. 100-200 dk lazim.paketin yenilenmesine daha 2 hafta var. Doldur yapmaktan baska fırsat var mıydı? Mesela tarifeye ek paketlerden 1 tl 2 gb + 1 tl 1 gb paket tarzı.ama konuşma olacak yani

Hocam ilk mesaja bakınız 250 dk 5₺ olsa gerek..

• quote:

Orijinalden alıntı: bytunga050

quote:

Orijinalden alıntı: askmen3755

Mega yeni tarifesi devam ediyor mu

En son mega yeni açığa alinmis diye biliyorum, bı deneyin isterseniz

Anladim hocam olmaz sa bittikcedolan1gb geceriz artik o devam ediyor heralde

• Merhabalar numara taşımada bittikce dolan 1gb alınıyor mu 19 tl olan bittikce dolan midi yazan 750 dk 1000 sms 2 gb internet olan ilk sayfaki tarife paketler kisiye özel paketler mi onlar herkes alabiliyormu

• İnternet alabileceğimiz başka bir şey yok mu? Çok az internetim kaldı.

• Bu ucuz ek internetlerin kaldırılmasından sonra fena internet sıkıntısı yaşayacağız gibi görünüyor. 10 TL 3 GB ek paketinden daha mantıklı bir internet paketi var mı acaba?

• 1 tl likler gittiyse GG WP...

Yine mi turk telekoma gecicez :(

Haftalik cepnet alabilen var mi sistem hatasi diyor surekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 20 Ekim 2017; 10:27:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimetinfeyyaz

Merhabalar numara taşımada bittikce dolan 1gb alınıyor mu 19 tl olan bittikce dolan midi yazan 750 dk 1000 sms 2 gb internet olan ilk sayfaki tarife paketler kisiye özel paketler mi onlar herkes alabiliyormu

bende bu sorunun cevabını bulamadım burda alınıyor deniliyor

forum.vodafone.com.tr vodafone nin forumunda kişiye özel o paketler sms gelir sana sonra alınıyor denilir kimsenin bişey bildiği yok en güzeli vodafoneden öğrenmek lazım
  • Aktarmış olduğun paketler size özel kampanyalar dahilinde sistem tarafından otomatik sunulan paketlerdir. Talep doğrultusunda geçişe yönelik müdahale sağlanamamaktadır.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

tarafına vermiş olduğu bilgiyi esas almanı rica ederim.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi
  • vodafone da ciddi bir sıkıntı var galiba tarife değiştirilemiyor, yenilenemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanane900

Bu ucuz ek internetlerin kaldırılmasından sonra fena internet sıkıntısı yaşayacağız gibi görünüyor. 10 TL 3 GB ek paketinden daha mantıklı bir internet paketi var mı acaba?

Bu nasıl yapılıyor hocam? Belli ki Türk Telekom'a geçeceğim, 15 gün idare etsin bari. İnternet bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gehomd

quote:

Orijinalden alıntı: sanane900

Bu ucuz ek internetlerin kaldırılmasından sonra fena internet sıkıntısı yaşayacağız gibi görünüyor. 10 TL 3 GB ek paketinden daha mantıklı bir internet paketi var mı acaba?

Bu nasıl yapılıyor hocam? Belli ki Türk Telekom'a geçeceğim, 15 gün idare etsin bari. İnternet bitti.

DOLDUR 3GB -------> 7000

• quote:

Orijinalden alıntı: AlfredBorden

vodafone da ciddi bir sıkıntı var galiba tarife değiştirilemiyor, yenilenemiyor.

Paketde alinmiyor zaten kac gundur cepnet isi bitmis

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.