Şimdi Ara

Vitor Pereira Takip Konusu (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.417
Cevap
7
Favori
68.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Ciddi ciddi böyle bir konu mu var?

47 sayfa oldu hocam, daha yeni mi farkettiniz yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Altına imzamı atarım hocam ellerine sağlık.O gün bizler trol ilan edildik.Hatta halen devam ediyorlar.Bugün çıkmışlar Rvp gol attı diye konu açıp methiyeler diziyorlar.Rvp-Vitor mücadelesinde Medya Taraftar Yönetim Rvpyi destekledi ve bu hallere kadar düştük.O sene ne umutluydum Avrupada ligde uzun zamandır heyecanlanmadığım kadar heyecanlanmıştım.Ondan sonraki ikinci sezonumuz bu gram mutlu olan umutlu olan varsa çıksın konuşsun.Elini vicdanına koyup söylesin.

Rvpyi ne kadar çok severdim Arsenalda Uniteda gidince üzülmüştüm(Premier ligde sevdiğim tek takımdır Arsenal)Bize gelmeden öncede aktif en iyi santrforlardan biri olarak bakıyordum ilk 5 e yazıyordum ki zaten öyleydi.Bize gelince ortalığı yıkmıştım nasıl mutluydum ilk başlarda ben bile kızıyordum Pereiraya Fernandaoyu oynatma Rvp girsin oynasın şu adam diye.Ama sonra bir baktım ki Vitor hocam burda da haklıymış bu Rvp denen adam pisliğin tekiymiş bütün hayallerim yıkıldı.

Takımın adını iki paralık ettiler tamam bir yanlış yaptın bu herifi aldın.Bıraksana kadro dışı.Göndersene paf takıma neden yapmadın büyüklüğünü neden göstermedin.Rvp kim ya bundan 10 sene sonra kimse hatırlamayacak Rvpyi ama Fenerbahçe yüzlerce yıl yaşayacak.

• Vitor Pereira-Abdülhey Ba-Fabiano

Bu üçlüyle ölüme giderim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

Hocam, Vitor hocami senin icin bu kadar ozel yapan nedir? Niye bu kadar cok seviyorsun?

Hocam ben tutkulu, enerjik, kenarda hop oturup, hop kalkan hocaları çok severim. Vitor Pereira zaten bu yönden de Türklere benziyor. Bir açıklaması vardı ilk geldiğinde ; ''Ben Türklere benziyorum, Türk insanı da futbolda son derece tutkulu, ben de öyleyim'' şeklinde. Bu yönden zaten benim gözümde çok ciddi artı puan kazanmıştı. Devamı da var, ben savunma futbolunu hakkını vererek oynatan hocaları severim, Simeone, Prime dönemindeki Mourinho bu yüzden çok sevdiğim hocalar mesela. Vitor da böyle, çok iyi savunma futbolu oynatıyor, Porto'da da, Fenerbahçe'de de kısa sürede bile olsa taş gibi savunma sistemi oturtmuştu. En önemlisi Vitor Pereira bunu yaparken top yine bizde kalsın istiyor, yani oyunu bir yandan da domine etmek istiyor, topu karşı rakibe verip 90 dakika geri çekilmez Pereira'nın takımı, ne yapar bunun yerine ? Topa sahip olur, rakibin kilit oyuncularını durdurur ve şok press'le takımının topu kazanmasını ister, Fenerbahçe'de bunu çok iyi uygulamıştı, takım pres yapardı, topu kapamadığında ise ufak fauller ile tehlikeli atakları başlamadan bitirirdi.

Yukarıda belirttiğim gibi, kenardaki duruşu ve sistemi tam benim kafamdaki hoca tipi. Sonra background'u sağlam, bulunduğu yerlere torpille değil, çok çalışarak gelmiş. Yıllarca Üniversite hocalığı yapmış bir akademisyen, nitekim ekibindeki çalışanlar da onun gibi akademisyen, bulundukları noktaya beraber gelmişler. Ayrıca Vitor Pereira'nın hoca olarak örnek aldığı 2 isim var ; Bir tanesi Portekizli ve futbol görüşünün aynı olmasından ötürü elbette ki Mourinho. Diğeri de Pep Guardiola, zaten Guardiola ile arkadaş olduklarını bilmeyen yok hemen hemen. Şok pres taktiği de Guardiola'nın Barcelonasını örnek aldığı için benimsediği bir taktik.

Çok sempatik bir insan olması da büyük artı, basın toplantıları hep eğlenceli geçiyordu mesela Diğer bir özelliğe gelirsek adam kayırmıyor ve cesur oluşu. Beşiktaş derbisinde Nani'yi kesmişti mesela, yerine koyduğu Alper de mükemmel bir maç çıkarmıştı, sonradan Nani'yi oyuna almış ve Nani fişi çekmişti. Vitor Hoca için derbi, şampiyonluk maçı farketmiyor, kimin daha fazla katkı vereceğine inanıyorsa onu oynatıyor. Disiplinsizlik yapan Van Persie de olsa James Rodriguez de olsa kesmekten çekinmiyor hoca, bir sözü daha var mesela ; ''Antrenmanda savaşanlar formayı alır'' diye. Van Persie ise antrenmana dahi çıkmasa ilk 11 isteyen bir oyuncuydu, Vitor ile bu yüzden araları açıldı zaten. Vitor Pereira çalışmaya, emeğe inanan bir hoca olduğundan böyle tiplere hiç pabuç bırakmıyor.

Diğer bir özelliğe gelelim, Trabzon maçında yaptığı benim için tarif edilemez, çok özel bir şeydi. Tribünler sahaya girip hakemi döverken Vitor hoca komutan gibi dik durup önce oyuncularını içeri soktu, sonra kendisi girdi. Maç sonu yaptığı açıklamalar zaten hepimizin kalbini fethetmişti.

Adam gibi adamdı gerçekten, Umut'un babası patlamada hayatını kaybedince bizzat gidip Umut'u teselli etmişti. Soyunma odasında hoca ile fotoğraf çektiremedi diye ağlayan çocuğu bizzat gidip teselli edip, birlikte fotoğraf çektirdiler. Çocuk ile fotoğrafı da burada

Vitor Pereira Takip Konusu

Son olarak ise uğradığı haksızlıklar, hakem kıyımı sonrası tüm suçun kendisine yıkılmasıydı. Boş kaleye bile gol kaçırdı oyuncularımız en kritik maçlarda, oyuncular düzgün olduğunda hakemler doğradı bizi, 40 şut attığımız, bir sürü pozisyona girip pozisyon vermediğimiz Bursa maçında sırf maç 0-0 bitti diye hocayı yerin dibine gömmüştü Fenerbahçe taraftarı. Caner konusunda, RVP konusunda uğradığı haksızlıklar, aldırdığı Josef'e ''komisyon transferi'' iftirası atılmıştı. Düşünün o kadar oyuncu alınmış, hoca düzgün istediği tek adamı aldırdı, adama denmeyen kalmadı. Türkiye'de ne hocalar ne fiyasko transferlere imza attılar da böyle eleştirilmediler.

Bunlar yüzünden Vitor'u çok savunuyorum işte, haksızlığa uğrayan, hakettiği değeri görmeyen bir adam çünkü. Bu konuda çok doluyum valla hocam, bir bu kadar daha yazabilirim ama bir yerde durmam gerekiyor artık, en iyisi burada durayım

Duygulandırdın hocam. Vallahi gözlerim doldu

• Haftalık Rapor : Geçen hafta oynanan ve sonucunda Vitor Pereira'nın yönettiği Shangai SIPG takımının Asya Şampiyonlar Ligine katılma hakkı kazandığı Shangai SIPG- Chiangrai United maçı geçen haftanın Çin Televizyonlarında en çok izlenen spor müsabakası oldu.

2.sırada ise Houston Rockets-Cleveland Cavaliers NBA maçı var

• Az önce Şampiyonlar Ligi grup mücadelesi maçımız başladı. Kawasaki deplasmanındayız

hadi bismillah

• Ulan Hulk önündeki adam bomboş, ne bencil adamsın ya

• Japon taraftarlar top rakipteyken tamamen susuyorlar, top kendi takımlarına geçince tezahürata başlıyorlar

• Net penaltımızı yedi ! Allah kahretsin senin gibi hakemi, ulan karşı karşıya be

• Elkeson bizim Hayvandao gibi

• quote:

Elkeson bizim Hayvandao gibi

Hocam nereden izliyorsun, paylaşmak yasak değilse paylaşırsan ben de izleyeyim hocamın bundan sonraki maçlarını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Elkeson bizim Hayvandao gibi

Hocam nereden izliyorsun, paylaşmak yasak değilse paylaşırsan ben de izleyeyim hocamın bundan sonraki maçlarını.

Değişiyor hocam nereden izlediğim, şu anda izlediğim linki pm atarım şimdi

• Ve maç bitti, kazandık. Şampiyonlar Ligi ilk maçından 3 puanı deplasmanda kaptık

Vitor Pereira takımın basında çıktığı 2 tanesi resmi olmak üzere 4.maçından da galibiyet aldı ve en önemlisi takım şu ana kadar gol yemedi

Harika başlangıç, devamı gelir inşallah hocam sonuna kadar güveniyorum sana

• Komik adamsın valla.

• Baktı avrupa da şampiyonlar ligine gidebileceği yok hemen çin malı cl ye gitmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Baktı avrupa da şampiyonlar ligine gidebileceği yok hemen çin malı cl ye gitmiş

Hele şu Çin'i bir fethetsin, ondan sonra Avrupa'ya dönüp yarım kaldığı işleri tamamlayacak hocam benim

7 yıllık Guangzhou İmparatorluğunu bitirecek Vitor Pereira, az sabır

• Kulübün Sportif Direktörü Mads Davidsen'in attığı tweet ;

''Şampiyonlar Ligi yolumuzda harika bir başlangıç yaptık ! Çok zor bir deplasman olan Kawasaki deplasmanından galibiyetle dönüyoruz. Yeni Teknik Ekip ve Oyuncularımız harika iş çıkardı''

Bu tweet'in altına 20 küsür yıldır Asya Futbolunu takip eden gazateci Micheal Church cevap yazmış, o da şu şekilde ; ''Henüz daha sezonun başındayız ama daha şimdiden geçen sezona göre takımın savunma anlamında çok geliştiği görülebiliyor''

Çinliler akıllı adamlar vallahi, daha 4 maçta çözdü adamlar. Bunlar daha başlangıç Çinli kardeşlerim, daha yeni başlıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 13 Şubat 2018; 15:51:15 >

• quote:

Kulübün Sportif Direktörü Mads Davidsen'in attığı tweet ;

''Şampiyonlar Ligi yolumuzda harika bir başlangıç yaptık ! Çok zor bir deplasman olan Kawasaki deplasmanından galibiyetle dönüyoruz. Yeni Teknik Ekip ve Oyuncularımız harika iş çıkardı''

Bu tweet'in altına 20 küsür yıldır Asya Futbolunu takip eden gazateci Micheal Church cevap yazmış, o da şu şekilde ; ''Henüz daha sezonun başındayız ama daha şimdiden geçen sezona göre takımın savunma anlamında çok geliştiği görülebiliyor''

Çinliler akıllı adamlar vallahi, daha 4 maçta çözdü adamlar. Bunlar daha başlangıç Çinli kardeşlerim, daha yeni başlıyoruz

Daha da böyle devam eder. Hulk, Oscar, Elkeson falan karakterli futbolcular. Hocamı yemeye kalkmazlar sabote ederek malum takımda başına geldiği gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Kulübün Sportif Direktörü Mads Davidsen'in attığı tweet ;

Daha da böyle devam eder. Hulk, Oscar, Elkeson falan karakterli futbolcular. Hocamı yemeye kalkmazlar sabote ederek malum takımda başına geldiği gibi.

Vitor zaten sağlıklı bir çalışma ortamında her türlü şampiyon olur. Oyuncular takımı satmazsa, başkan falan hocanın işlerine karışmazsa bu takımı kimse tutamaz

Hulk zaten Porto'dan öğrencisi, çok iyi anlaşıyorlar. Ama Chelsea'den geldiği için Oscar'dan şüpheliyim

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.