Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • King Harald

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kötü bölümdü. Yukarda dendiği gibi Türk dizisine döndürdüler aşk mevzusunu. Kalan 3 bölümde güzel savaş sahneleriyle toparlamalılar sezonu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu bölümde fazla bişi olmadı . Gereksiz bi bölümdü cidden ,. Şu savas sahnesı olsun artık ıyıce baydı
  • Yeni bölümün altyazıyı bulamadım Bulan link atabilir mi?

• Büyük bir savaş olacak anladık, iki bölümdür zemin hazırlanmasına gerek yoktu.
  • yeni sezona başlamadım ama anladığım kadarıyla dizi de önceki sezonlara göre baya bir düşüş var

narcos mesela pablosuz yine de güzel bir sezonla dönüp iyi bir tat vermişti ama vikings için aynı durum olmadı galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hondo Ohnaka

King Harald

Herife üzüldüm resmen, o kadar seviniyor falan ama...

Bir tane velet izliyordu Astrid ve tayfayı, kimin çocuğuydu acaba o gider söyler muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

quote:

Orijinalden alıntı: Hondo Ohnaka

King Harald

Herife üzüldüm resmen, o kadar seviniyor falan ama...

Bir tane velet izliyordu Astrid ve tayfayı, kimin çocuğuydu acaba o gider söyler muhtemelen.

Astrid zaten konuk oyuncu yazıyor sezon başından beri. Muhtemelen yakın zamanda öldürecekler.

• Her bölüm savaş mı olması gerekiyor arkadaş? Ne bu savaş yok diye kötü demek. Her bölüm savaş bekleyenlerin yorumları dolmuş ortalık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbell -- 5 Ocak 2018; 21:2:55 >
  • bu bölüm sırf senaryosuzluktan yazılmış bomboştu
  • Hikayeyi destekleyen bölümlerden biriydi, ben beğendim. Sıradaki bölümler diğer arkadaşları da tatmin edecektir(!)

• Beyler diziye baslicam sizce Rome mu Vikings mi. Altyazılı mi izleymeliyim dublaj mi?

• ymtrgkbr Y kullanıcısına yanıt
    Rome daha kaliteli dizi ama ağır ilerliyor. İptal olduğu için de hızlı bitirdiler. Vikings ise seyir zevki yüksek ve eğlenceli bir dizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 7 Ocak 2018; 16:54:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncel gitmiyorum, 5. sezonun ilk iki bölümünü izledim. Lagertha ne yaptı lan öyle? Her tutsağın başına böyle bir şey gelse keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ymtrgkbr

Beyler diziye baslicam sizce Rome mu Vikings mi. Altyazılı mi izleymeliyim dublaj mi?

Kesinlikle Rome, tarihsel diziler hoşuna giden herkes Rome'yi izlemeli.Tabi sonra vikingsi izlersin.Zaten rome 2 sezon ve bittikten sonra boşluğa düşüp buna dönersin
  • Bu bölüm pek iyi değildi.

Dizi böyle devam ederse iyice seyircisini kaybeder.Eskiden savaş yada aksiyon olmasa bile ana karakterler sayesinde izlettiriyordu kendini. Ragnar yok Rollo yok.Ivar la falan olmaz bu işler.Final yapıp biterse isabet olur.
  • kaç bölümdür bir savaş olacak diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ymtrgkbr

Beyler diziye baslicam sizce Rome mu Vikings mi. Altyazılı mi izleymeliyim dublaj mi?

Rome 2 sezonluk bi dizi , bence ona başlayıp bitirdikten sonra Vikings'i izle. Ama kesinlikle dublajlı izleme.
  • Teşekkürler arkadaşlar o zaman altyazılı Rome sonra Vikings sağ olun👋😂😄

• Özlüyorum be dostlar Ecbert'i, Athelstan'ı, Rollo'yu, eski Floki'yi ve Ragnar'ı özlüyorum!

Ivar, Hvitserk, Ubbe, Harald, Heahmund bunların yanına istediğinizi koyun hiçbiri yukarıdakiler arasında dönen entrikayı, mücadeleyi hissettirmiyor.

Bu bölümde Ivar ve Heahmund arasında geçen diyalogların, Ragnar ve Athelstan arasında geçen diyaloglar ile çok fark var.Harald-Ivar-Lagertha arasında dönen savaş planları Ecbert ve Ragnar arasında geçen olaylardan daha sönük kalıyor.Hele ki bu kardeş çatışması Rollo ve Ragnar çatışmasından daha sönük.

Dizi iyi güzel gidiyor hatta karakterler sağlam karakterler ama o 3 sezonluk yükselişin ardından geliyor olması düşüşüne neden oluyor.Ecbert ve Ragnar'ın sohbetlerini açıp izleyen ne demek istediğimi çok net anlar.

Umarım eski tarzını yakalar ve diyalogların ne kadar önemli olduğunu tekrar anlarlar.

edit:yazım yanlışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragramir -- 6 Ocak 2018; 22:3:4 >

• 
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.