Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ragnar bu bölümde ''paris falan umrumda değil rollo'yu öldürmek zorundayım'' falan diye bişeyler saçmaladı ama tamamen tıraştan laf. yok öyle bi dünya rollo ölemez daha uzun yıllar yaşayacak adam

aynı kvp'de her bölümde bi adamın çıkıp polatı öldürecem demesi ve sonra patates olması gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelt

ragnar bu bölümde ''paris falan umrumda değil rollo'yu öldürmek zorundayım'' falan diye bişeyler saçmaladı ama tamamen tıraştan laf. yok öyle bi dünya rollo ölemez daha uzun yıllar yaşayacak adam

aynı kvp'de her bölümde bi adamın çıkıp polatı öldürecem demesi ve sonra patates olması gibi

Rollo istese de ölemez dediğin gibi. Adam Normandiyalıların atası olacak. Ama anlamadığım birşey var; Tarihte Paris'in düşmesi gibi birşey söz konusu değil. O yüzden Ragnar ve tayfasının sonu nereye gidecek bunu merak ediyorum. Ragnar'ı öldürüp, Björn üstünden devam etseler dahi, hikaye kısır kalacaktır. Çünkü Björn denilen adam tarihe damga vurmuş bir isim değil. 3. sezonun bitmesine 10 bölüm daha olduğunu ve 5. sezonun da geleceğini düşünürsek, bu hikaye nereye nasıl uzayacak merak ediyorum. Paris'i bırakıp İngiltere'yi işleyecekler desek, Rollo ve Normandiya olayı devre dışı kalacak.

• Ulan inşallah tarihe uymazlar diyecem ama uymama ihtimalleri yüzbinde bir bile değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +18 sahne var miydi?

• Bu olaylar aslında Ragnarssona þáttr'a dayanır. Saganın ismine dikkat edin Ragnarsson yani Ragnarın oğulları. Asıl savaş ve yağma oğulları zamanında başlıyor.

• dizi iyice türk dizisine döndü uzadıkça kendinden soğutuyor. eski sezonları mumla arıyorum.
  • Haftaya sezon finalimi yoksa seoz ortası finalimi? Hiç bir yerde traih vb bulamadım.Yine beklemiyelimde 1 sene....
  • Bu sezon zoraki izliyordum, son bölümü indirmedim bile. Aşırı baydı vallahi son 2 bölümü ilerlete ilerlete izlemiştim zaten. Uzadığı için vasatlaştı güzelim dizi.
  • Halla halla o zaman ben niye gram sıkılmıyorum izlerken ? Bence hala çok çok iyi. Hatta dizinin en iyi sezonunçydu ünvanını vermek için sezon sonunu bekliyorum. Hep aksiyon hep aksiyon nereye kadar aksiyondan bıkmadınız mınya ? Kendinizi şu dizinin havasına teslim edin. Bırakın da dizi sizi içine çeksin. Ben hee bölüm bittiğinde ağlayacak gibi oluyorum. doyamıyorum bir türlü.

• Kör adam seni görünce öleceksin demişti kahin acaba bu kör Odin olabilir mi? Odin'in bir gözü yok bildiğim kadarıyla ve sezonların hiç birinde yüzünü göstermediler, Odin'in yüzünü gördükten sonra ölebilir bi ihtimal. Paris'i bir kez daha yağmalıyorlar yanılmıyorsam ama zamanı Ragnar'dan önce mi yoksa sonra mı bilmiyorum, gelecek bölümde muhtemelen deniz savaşı izleyeceğiz sadece.
  • Yarı sezon finalinden sonra ne zaman başlayacak belli bir tarih var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çerkez*

+18 sahne var miydi?

• Yahu Vikings' te aksiyon sahnesi varmıydı ki zaten?

2. Sezon sonunda bırakmıştım. Bu gün bir şans daha verip 3. Sezon 6. bölüme kadar atlaya atlaya geldim. Bu bölüme kadar bir tane bile adam gibi aksiyon veya savaş sahnesine rastlamadım...

Ha dizi mekanlar ve karakterler olarak güzel. Onun dışında kurgu veya savaş sahneleri olarak hiçte güzel falan değil.

En son bu tarzda The Last Kingdom seyretmiştim. O sadece 8 bölümüyle bu dizideki aksiyonun çok daha fazlasını vermişti bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boris234 -- 16 Nisan 2016; 19:02:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Halla halla o zaman ben niye gram sıkılmıyorum izlerken ? Bence hala çok çok iyi. Hatta dizinin en iyi sezonunçydu ünvanını vermek için sezon sonunu bekliyorum. Hep aksiyon hep aksiyon nereye kadar aksiyondan bıkmadınız mınya ? Kendinizi şu dizinin havasına teslim edin. Bırakın da dizi sizi içine çeksin. Ben hee bölüm bittiğinde ağlayacak gibi oluyorum. doyamıyorum bir türlü.

Ben o havaya sokuyorum kendimi ama yetmiyor hocam. Merak ediyorum hemen savaş olsun istiyorum mesele sahneler değil reis ne yapacak onu görmek istiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İmparatorluğu çökertir bu kadın

Vikings (2013 - 2020)
  • Ara sezona girecek olması benim için iyi oldu, aşırı derecede sıkmaya başlamıştı ve büyük ihtimalle ara verecektim.

Bölüm hakkında bir şeyler yazmak isterdim fakat o kadar boş bölümdü ki yazacak bir şey yok. Neyse ki gelecek hafta sağlam bir bölüm bizleri bekliyor.

• O kadar da güzel değil ama sonuçta kadın, çökert beni

• İte kaka ilerliyor resmen.

• güzelliğinden değil hocam zaten çok fettan bişey

• quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

Haftaya sezon finalimi yoksa seoz ortası finalimi? Hiç bir yerde traih vb bulamadım.Yine beklemiyelimde 1 sene....

21 nisan'da sezon ortası finali var. Sezon 20 bölüm olacak ve ikinci yarısının 2016'nın sonlarında yayınlanması bekleniyor. Ayrıca beşinci sezon onayı gelmiş. Beşinci sezon da 20 bölüm olacak. Yine benzer iki devreli yayınlayacaklar.

Bölüm sayılarını arttırmaları güzel olmuş. İlk 3 sezonda bu bölüm sayılarını görebilseydik dizinin zamanı çabuk ilerlemeseydi ayrıntıyla Vikingsleri daha iyi irdeleyebilirdik.

• 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.