Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Beyler 3. sezona yeni başladım anlamadığım bir şey var :

Torstein 2. sezon finalinde Floki tarafından zehirlenmemiş miydi ? Birinci bölümde vardı kendisi.

cevabı öğrendin mi ? biraz geç olmuş ama olsun cevaplıyayım Torstein, Siggy ve Floki kralı öldürüp yerine Ragnar'ı geçirmek için komplo yaptılar.
    Torstein zehirlenip ölmüş rolü yaptı Floki ve Siggy ise hain rolü yaptı böylece kral ters köşe oldu ve pusuya düşüp öldürüldü.
    bahsettiğin bölümlerin arasında bi bölüm daha olması lazım kralın katledildiği bi bölüm o bölümde herşey görünüyor zaten izlememiş olabilirsin çünkü ben izlememişim sezon finaline kadar izlediğime de eminim
    ama izlememişim sanıyorum ki benim açımdan bu dizi sitelerinin pörtlediği zamanlara denk geldi o bölüm ve taklaya geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDamagE -- 28 Mart 2015; 3:40:46 >

• Çok fena bölümdü, tüm karakterler tilki gibi abi çözemiyoruz ki heriflerin düşüncelerini.
    Yukardaki teori bana da mantıklı geldi, muhtemelen öyle birşey yapacak bizim çakal.

• çok ilginç bir bölüm oldu, yukarıda ki teori bana da mantıklı geldi. şu dizide zaman kavramı acayip ya, ne ara çocuğu doğurdu judith
  • bölüm baya güzeldi artık ragnar herekete geçecek gibi son 2-3 bölüm durgundu hep dostça ilişkiler içeresindeydi ama artık kafasına koyduğunu yapmaya başlayacak sanırım
  • Beyler bölümün sonlara doğru sol köşede sırada Athelstan's Journal var diyordu. Baktım şöyle bi 4 bölümlük bişey var. Ama Tr'de açılır değil videolar.

• yukardaki teori patladı haftaya baya paris i fethediyorlar
  • Orta Asya'da yaşamış olan Türkler içinde böyle bir dizi çekseler keşke.
  • Ağır teori içerir

Beyler ilerleyen bölümde Ragnar gizlice rahip olarak Paris'e gidecek ve bölgeyi inceleyecek demedi demeyin. O yüzden saçlarını kesti ve kolyeyi takıp 'yapacaklarımdan dolayı özür dilerim' demesinin sebebi bu

Edit:Yukarıda da aynı teoriyi söyleyen bir arkadaş varmış yeni gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fyujin -- 28 Mart 2015; 12:28:48 >
  • Ragnar iyi bir lider değil.

Floki'ye söz geçiremiyor. Çiftçiyi "ailesiyle kavuşsun" diye değil olayları halkı duymasın diye öldürdü. Athelstan'a seni koruyacağım dedi, koruyamadı. Adam değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Ragnar iyi bir lider değil.

Floki'ye söz geçiremiyor. Çiftçiyi "ailesiyle kavuşsun" diye değil olayları halkı duymasın diye öldürdü. Athelstan'a seni koruyacağım dedi, koruyamadı. Adam değil.

Hoaydaaaaaaaaa
  • Bu ne arkadas herkes bir işaret alıyor

Lagertha desen iyice bozdu . Ondan sonra Tanrılar bizi lânetliyor e ne yapsın alkışlasın mı ?

Medeniyetler tarihi dersinde hoca Vikinglerin Paris e geldigini hatta Istanbul a bile geldigini ama doğruluğu kesin degil demişti ve diziyi izlemiyor kendisi ilk sezonda bırakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 28 Mart 2015; 13:17:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Athelstan daha 'yüce bir amaç' için öleceğini anladı (Ragnarın Vikingler aracılığı ile hristiyanlığı yayması gibi) artık vahimi geldi (ışık ile olan münasibeti ve artık 'ne yapması gerektiğini ' bildiğini söylemesi vs) ne olduysa oldu Flokiyi bir anlam da bekliyordu.Ragnarın tabiki bundan haberi yoktu .Athelstan'ı Rollo dan daha çok sevdiğini düşünüyorum.Şu Ecbert olayını sonraya bırakmak istiyor zira orada kendsinin bariz bir başarısızlığı söz konusu.O kadar adamı toplamışken (Hele birde düşmanlarının oğlu vb bir sürü başka güç de işin içindeyken) böyle bir başarısızlığının ortaya çıkmasını asla istemiyecektir.Parise kılık vb değiştirip girme teorisi bana da mantıklı geliyor (Kumdan yaptıkları maket paris adasınnı tepesine kondurdukları taşın içi boştu , o sahnenin bir nevi truva atı göndermesi olduğunu düşünüyorum) Bjorn de babasının oğlu olduğunu gösterdi .

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Ragnar iyi bir lider değil.

ragnarı tanırım pırıl pırıl çocuktur
  • -Who is that guy? -I don't know
  • Bonzai kafası yaşayan dayı kimsenin dikkatini çekmedi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

Bonzai kafası yaşayan dayı kimsenin dikkatini çekmedi mi?

Bunu mu diyorsun

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

Bonzai kafası yaşayan dayı kimsenin dikkatini çekmedi mi?

Bunu mu diyorsun

/>

O değil,onun solunda vardı üstü çıplak,uzun beyaz saçlı bir tane.

• Athelstan'ın ölmesine sevindim. Bıkmıştım dönek heriften.
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.