Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Vikings (2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: furlaka Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
7.892
Cevap
133
Favori
239.383
Tıklama
Giriş
      351 Mesaj
      30 Kasım 2014 03:35:06
      ya vırakın allah aşkına. o uzun boylu kadın olayına girdikten sonra ve çocuğu büyüdükten sonra iyice pembe diziye döndü. o ilk 3 bölüm havasını alamadım.
      |
      |
      30 Kasım 2014 09:25:58

baş karkater sonunda yılanlara atılarak ölücek
      30 Kasım 2014 20:51:36
      başlasın artıkkk
      |
      |
      01 Aralık 2014 13:35:41
      Ara baya uzun sürdü, neredeyse diziyi unuttuk
      |
      |
      03 Aralık 2014 20:23:26
      İzlemeyen arkadaşlar varsa kesinlikle izlemeli...İsmi bi çok konuda öneride geçmez fakat çok sağlam dizi..
      |
      |
      03 Aralık 2014 20:25:30

Neye dayanarak bunu söylüyorsun wiki demi okudun bilmiyorum ama.Nasıl öleceğine dair bi sürü söylenti var senin dediğin şey kesin değil.
      |
      |
      the space enginer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      04 Aralık 2014 20:32:45
      şubat ı dört gözle bekliyorum son sezonda yaptıklarıyla floki gözümden düştü
      04 Aralık 2014 23:45:08

Gözden düşse de imzalarda yer alıyor yerine
      |
      |
      GrandeCupid kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      Arrow # Band Of Brothers # Boardwalk Empire # Breaking Bad # Da Vinci's Demons # Daredevil # Game Of Thrones # Gotham # It's Always Sunny in Philadelphia # Leyla İle Mecnun # Mr.Robot # OZ # Person Of Interest # The Blacklist # The Strain # True Detective # Sherlock Holmes # Spartacus # Vikings

• Onbaşı
      38 Mesaj
      04 Aralık 2014 23:47:43
      quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Gözden düşse de imzalarda yer alıyor yerine

Yeri ayrı keratanın
      |
      |
      31 Aralık 2014 00:27:08 Konu Sahibi
      İkinci sezonu yeni bitirdim. Dizi bu sezon seviye atlamış resmen. Çok daha iyi işlenen bir ikinci sezon vardı.

Finale kadar Floki'ye acayip kıl oluyordum. Bir yanım da Horik'e taviz vermez diyordu, öyle çıktı. Meğerse Floki başından beri Ragnar'a olayları anlatıyormuş. Horik'in bu planının tutmayacağını da az çok tahmin edebiliyordum. Ragnar'ın tarihteki önemini bildiğimden benim adıma zor olmadı.

Sakat doğan oğlu Ivar sonradan sağlam bir savaşçı olacak fakat o bacak nasıl düzelecek tam kestiremiyorum. Belki inandıkları tanrılar devreye girer. Bjorn ise potansiyelini şimdiden yansıtıyor. Ironside lakabını boşuna almadı. Ivar hariç diğer kardeşleri bildiğim kadarıyla bu ikili kadar güçlü savaşçı olamayacak. Sigurd'un yılan göz sıfatından ötürü bir beklenti içindeyim bakalım akıbeti ne olacak. Lagertha da esaslı kadınmış. Bu sezonki rolünü çok beğendim.

Yeni sezonda Fransa çıkartmalarını izler miyiz acaba? İkinci sezon 760 yıllarında geçiyordu sanırım. 80 yıl kadar sonra olması gerekiyor. O kadar ileri giderler mi veya zeki kişilik Ecbert ile Wessex'teki olaylara mı tanık olacağız, göreceğiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 31 Aralık 2014; 11:53:47 >

• Yarbay
      2316 Mesaj
      31 Aralık 2014 01:31:34
      quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

İkinci sezonu yeni bitirdim. Dizi bu sezon seviye atlamış resmen. Çok daha iyi işlenen bir ikinci sezon vardı.

Finale kadar Floki'ye acayip kıl oluyordum. Bir yanım da Horik'e taviz vermez diyordu, öyle çıktı. Meğerse Floki başından beri Ragnar'a olayları anlatıyormuş. Bu yol uğruna Torstein'den vazgeçtiler, iyi adamdı. Horik'in bu planının tutmayacağını da az çok tahmin edebiliyordum. Ragnar'ın tarihteki önemini bildiğimden benim adıma zor olmadı.

Sakat doğan oğlu Ivar sonradan sağlam bir savaşçı olacak fakat o bacak nasıl düzelecek tam kestiremiyorum. Belki inandıkları tanrılar devreye girer. Bjorn ise potansiyelini şimdiden yansıtıyor. Ironside lakabını boşuna almadı. Ivar hariç diğer kardeşleri bildiğim kadarıyla bu ikili kadar güçlü savaşçı olamayacak. Sigurd'un yılan göz sıfatından ötürü bir beklenti içindeyim bakalım akıbeti ne olacak. Lagertha da esaslı kadınmış. Bu sezonki rolünü çok beğendim.

Yeni sezonda Fransa çıkartmalarını izler miyiz acaba? İkinci sezon 760 yıllarında geçiyordu sanırım. 80 yıl kadar sonra olması gerekiyor. O kadar ileri giderler mi veya zeki kişilik Ecbert ile Wessex'teki olaylara mı tanık olacağız, göreceğiz...

Torstein ölmedi diye hatırlıyorum numara yapmışlardı.
      |
      |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"

• Yarbay
      3929 Mesaj
      31 Aralık 2014 02:37:14

hocam izlerken dikkatinizden kaçmış sanırım torstein ölmedi ona şu zehirli mantar mıydı neydi ondan yedirdiler (kutsal yiyeceğimiz dedikleri şeylerden) bu da onu öldü gibi gösterdi daha sonra savaş esnasında ayıldı ve savaşa katılıp arkadaşlarına yardım etti.
      |
      |
      smyrna kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

- MSI GT72 2QE Dominator Pro Kullanıcısı -
      Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
      Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
    • Yarbay
      3456 Mesaj
      31 Aralık 2014 11:53:11 Konu Sahibi

Haklısınız orayı kaçırmışım.

Rollo da aynı şeyi yemişti. Herhalde o çakmıştır fakat Torstein feda edilmiştir diye düşündüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: sroad , D.
      31 Aralık 2014 13:24:06
      başlasada izlesek yav özledik ragnar reisi
      |
      |
      31 Aralık 2014 14:13:39
      quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Haklısınız orayı kaçırmışım.

Rollo da aynı şeyi yemişti. Herhalde o çakmıştır fakat Torstein feda edilmiştir diye düşündüm.

Torstein konusunda bende izlerken sizin gibi düşünmüştüm.Floki konusunda da çünkü Floki enteresan bir karakter gerçi gördüğümüz kadarıyla etrafındaki kimse Ragnara ihanet etmez artık.

Birde aklıma gelmişken bir teorimi paylaşmak istiyorum 2.sezonda Ragnar kahinle konuşuyor Björn hakkında Björn'ün bir prensesle evleneceğini söylüyor kahin benim burdan çıkarımım Björn ile Kwenthrith evlenecek.Kwenthrith in kuzeylilere olan tutumunu biliyoruz zaten.Björn de babası gibi 2 kadın arasında kalacak Kwenthrith ve Porunn / Aslaug ve Lagertha 2 prenses 2 kadın savaşçı babasının izinden gidiyor yani
      |
      |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"

• Yarbay
      2576 Mesaj
      31 Aralık 2014 15:37:28
      Konu takip
      |
      |
      31 Aralık 2014 17:32:13

The Little Magician #19

• Yarbay
      2339 Mesaj
      31 Aralık 2014 17:57:06
      Travis Fimmel dizide ne ise gerçek hayatta da o. Mimikleri, tavırları falan rahatsız bir eleman
      |
      |

✦ Just one word. Yes or no. ✦
      ▬ Lorne Malvo ▬
    • Yarbay
      2884 Mesaj
      31 Aralık 2014 18:34:56
      quote:

Orijinalden alıntı: D.

Fotoyu gorunce gulsememek elde degil nerden denk gelmisler acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Arrow # Band Of Brothers # Boardwalk Empire # Breaking Bad # Da Vinci's Demons # Daredevil # Game Of Thrones # Gotham # It's Always Sunny in Philadelphia # Leyla İle Mecnun # Mr.Robot # OZ # Person Of Interest # The Blacklist # The Strain # True Detective # Sherlock Holmes # Spartacus # Vikings

• Yarbay
      12242 Mesaj
      31 Aralık 2014 19:47:51
      quote:

Orijinalden alıntı: D.

Bu gerçek mi, yoksa Floki'ye benzer biri mi?

Reklamlar
sohbet
üniversite
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
haberler
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.