Şimdi Ara

Silinebilir. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
3
Favori
4.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şimdilik 17 kişi, Yok mu arttıran?
  • Ado hocam Mb90 larada puhu tv versinler bu kadar zormu uygulama vermek lg samsung gibi uygulamalar sürekli güncellensin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seben11 kullanıcısına yanıt
    Değerli Hocam;

MB100 den bile desteği esirgeyen bir anlayışın sanmıyorum 9X lere destek vereceğini.

Kaldı ki 9X ler için çok mücadele ettim inanın.
  • Benide yazın hocam seri no 7655301 600113
  • danies D kullanıcısına yanıt
    O zaman olduk 18
  • 19.kişide ben olayım Ado hocam televizyonum Hi-Level 48UHL950 seri no:7489275 500755 Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exotic34 -- 9 Haziran 2017; 0:26:11 >
  • Hocam bende varım. sizinde katkılarınızla sanırım bizede bir çözüm bulacaklardır ilgililer. Emeği geçen tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • exotic34 E kullanıcısına yanıt
    Harikasın hocam, emeğine sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: endo66

Hocam bende varım. sizinde katkılarınızla sanırım bizede bir çözüm bulacaklardır ilgililer. Emeği geçen tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Ben de katkınızdan dolayı teşekkür ederim hocam
  • 20. geldi

Vestel 49UA9400 Seri no: 7509528600114

Çabaların için teşekkürler Ado Usta
  • iadelitaahütlü kullanıcısına yanıt
    Siz 21 oldunuz sayın hocam
  • MB95 42PF7175 emret komutanım!

Hacı bizim smartlara da getirin da bu uygulamaları.

Tek fark cpu,ram ve browser version.

@Ado
  • umut_baris kullanıcısına yanıt
    Allah için başka bir şey yok zaten sadece bu minicik 3-5 fark
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

E yani, kırmayın bizi daa

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Vallahi hocam benden öyle yaka silktiler ki, son bir kaç mailime Teknik Müdürlük cevap dahi dönmedi.
    Ben başka kanallardan çözdüm konuları. İnan bazen ilerleyiş çok güç olabiliyor.
    Çok yardımcı oldular her konuda, o nedenle şikayet ederek iş yaptırmak da istemiyorum zira biliyorum ki cevap vermedikleri konu aslında çaresiz oldukları konular :)

Yine de sizin için elimden ne geliyorsa mücadeleye devam.

Belki yakın zamanda bir fabrika ziyareti daha yaparız diyeceğim ama sezon girdi artık hem fabrika deli gibi çalışoyor hem de ben de yoğunum biraz, bakalım artık

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Vallahi hocam benden öyle yaka silktiler ki, son bir kaç mailime Teknik Müdürlük cevap dahi dönmedi.
    Ben başka kanallardan çözdüm konuları. İnan bazen ilerleyiş çok güç olabiliyor.
    Çok yardımcı oldular her konuda, o nedenle şikayet ederek iş yaptırmak da istemiyorum zira biliyorum ki cevap vermedikleri konu aslında çaresiz oldukları konular :)

Yine de sizin için elimden ne geliyorsa mücadeleye devam.

Belki yakın zamanda bir fabrika ziyareti daha yaparız diyeceğim ama sezon girdi artık hem fabrika deli gibi çalışoyor hem de ben de yoğunum biraz, bakalım artık

Şu Nazif Zorlu ve Enis Turan Erdoğan'la konuşmak lazım.

Adamlar Android TV çıkarmış ne reklam var ne birşey.İnsan tanıtım yapar ya!

Televizyonu da inceledim, herifler sadece bildiğin ROM yapıştırıp geçmişler.

Ahmet Bey'in pek ilgisi yok hocam, ben Ahmet Bey'i en son çift ekran teknolojisi sahaya sürülürken çok baskı yaptığını görmüştüm ki o da neredeyse 3-4 yıl önceydi. O şu an enerji gurubu ve savunma sanayi ile haşır neşir.

Turan bey sessiz sakin ama tabiri caiz ise kodumu oturtan yapıya sahiptir bak o işte taşları yerinden oynatabilir
    Aklıma gelmişken. Muhtemelen incelediğiniz TV 55UA8990 dır

MB300 anakartlı ve SAMSUNG panelli bir tv, bizim standart tv lerden hiç bir farkı yok görüntü kalitesi olarak.
    ygulama değişik o kadar.

Android tv var mı? var

Detaylı incelemedim (gerek görmedim zaman sorunum da var diye) günahını da almayayım lakin benim büyük beklentim yok yani.
  • quote:

Aklıma gelmişken. Muhtemelen incelediğiniz TV 55UA8990 dır

MB300 anakartlı ve SAMSUNG panelli bir tv, bizim standart tv lerden hiç bir farkı yok görüntü kalitesi olarak.
    ygulama değişik o kadar.

Android tv var mı? var

Detaylı incelemedim (gerek görmedim zaman sorunum da var diye) günahını da almayayım lakin benim büyük beklentim yok yani.

Evet o tv.

İnsan hiç yoktan yeni sürüm koyardı.

Vestel'in başına geçsem ABD markalarıyla kapışacak düzeye getiririm de işte nerdee o fırsat.

• Hocam benide ekleyin techwood mb100 uhd3d televizyon için puhu tv blu tv istiyoruz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.