Şimdi Ara

.. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
6
Favori
31.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Devrelerim sülüsümü aldım bize düşütügümüz yerleri internetten baktıgımızda sevk tarihi baslangıcı ve bitişi 4 ile 7 kasım arası demişlerdi ama bunun bi önemi yok düştügünüz yerle ikamet adresinin uzaklıgına göre yol izni veriyorlar ben trabzondan geliyorum 7 sinde orda olacakmısım sülüste ne zaman teslim olacagımız yazıyor ayrıca saat 2 ye kadar teslim olmamız önerildi binbasına sordum teslim tarhinizde kesin orda olun ama saat cok fazla muhim değil dedi arkadaslar bilgilendirmek istedim :)
  • aynen arkadaşlar 5 ay dediğin nedirki geçer bir şekilde bu arada ne getirecegimiz hakkında konuşuyorum ben arkadaşlarımla burda adamlar bana 3 4 tane kilit götür diyor botumuzu ayakkabımızı terliğimizi bile kilitlemek gerekecekmiş o hırsızlık olayına karşı bilginiz olsın sizde getirin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fahon -- 28 Ekim 2013; 12:00:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: memetche

quote:

Orijinalden alıntı: jantiii

Merhaba devre Silüs aldın mı ne zaman teslim oluyorsun. Ali ben Antalya dan

Merhaba Mehmet ben de Denizli'den aslen Burdurluyum. Yarın sabah alcam sülüsü ama 4ü akşama bilet aldım İzmir aktarmalı olarak 5i sabahı orda olcam. Sülüsü alınca ordaki tarihe göre değiştirebilirim belki bileti

Devrem ben 5i aksamı İzmirden bincem. İzmir aracı 23:30 da kalkıyor. 1 gün geç giderim dersen beraber gideriz

Devrem aldım sülüsü 6 kasımda teslim olcakmışım. Bileti de değiştirdim 5i akşam izmire gelip 23:30 metro ile uzunköprüye geçcem yani beraberiz koltuk no 8

• quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Mayıs 2021; 14:10:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba Mehmet ben de Denizli'den aslen Burdurluyum. Yarın sabah alcam sülüsü ama 4ü akşama bilet aldım İzmir aktarmalı olarak 5i sabahı orda olcam. Sülüsü alınca ordaki tarihe göre değiştirebilirim belki bileti

Devrem ben 5i aksamı İzmirden bincem. İzmir aracı 23:30 da kalkıyor. 1 gün geç giderim dersen beraber gideriz

Devrem aldım sülüsü 6 kasımda teslim olcakmışım. Bileti de değiştirdim 5i akşam izmire gelip 23:30 metro ile uzunköprüye geçcem yani beraberiz koltuk no 8

Devrem ben sülüsü çarşamba günü alcam. Büyük ihtimal benimde teslim günüm ayın 6 sı olcak. Gideriz beraber.

Birde bir arkadas daha var sana denizliden eşlik edecek büyük ihtimal. Forumdaki nicki: 175kemal

tamam devrem sen sülüsü alınca yine haberleşiriz senin de 6 kasım saat 10:00 verilir bence

• quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Mayıs 2021; 14:10:59 >
  • Beyler yine bir takım bilgiler edindim.
    Kardeşimin arkadaşının babası hala daha orda kalıyomuş orda çalışıyomuş.askeri olarak çok rahatmış dedi.
    çok şanslıymış buraya düşmesi çok çok rahatmış.Ama çok aşırı derecede soğukmuş beyler özellikle ayazı
    o yüzden yanımıza çok kalın şeyler almamız gerek acayip donucaz.yağmur kar falan çok yağmaz ama kuru soğuk
    çok fazla varmış.
  • Bende Silüs aldım bugün teslim tarihi 7Kasım sabah en gec 10 yazıyor. 6sı teslim olmayı düşünüyorum. Antalyadan istanbula gelEcem de uzunköprü ye hangi firmalar gidiyor bilen varmı?
  • Bende Silüs aldım bugün teslim tarihi 7Kasım sabah en gec 10 yazıyor. 6sı teslim olmayı düşünüyorum. Antalyadan istanbula gelEcem de uzunköprü ye hangi firmalar gidiyor bilen varmı?

• quote:

Bende Silüs aldım bugün teslim tarihi 7Kasım sabah en gec 10 yazıyor. 6sı teslim olmayı düşünüyorum. Antalyadan istanbula gelEcem de uzunköprü ye hangi firmalar gidiyor bilen varmı?

devrem yine sen bilirsin ama bence direkt 7sinde gel. Ben de bugün sülüs alırken özellikle sordum erken gitme dediler.
    İstanbuldan uzunköprüye metro turizmden çok sık sefer var ama saatleri sana pek uymayabilir bi bak istersen
    https://online.metroturizm.com.tr/BuyTicket.aspx?f=ISTANBUL&t=UZUNKOPRU&d=06.11.2013

• quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Mayıs 2021; 14:11:2 >
  • Devrelerim selam :)
    Sayımız iyice çoğalmış çok sevindim. Bugün bende sülüs ü almaya gittim 6 kasım saat 10:00 a kadar teslim olmam gerektiği yazıyor. Sülüs ü aldıktan sonra ankara da asker eşyaları satan bi kapalı çarşı var oraya gittim biraz fikir sahibi oldum sizlerle paylaşmak istedim:

1. Antalya dan iletişim kurduğumuz Batu kardeşimiz şifreli kilit in daha sağlıklı olduğunu söylemişti, şifreli kilit valiz için mantıklı ama çarşıdaki satıcılar bot kilitlemek için anahtarlı ve kilit kısmı uzun olanlardan almamızın iyi olacağını söyledi.

2. Kirli çamaşır torbası temiz çamaşır torbası konusunda, 2 adet kirli 1 adet temiz çamaşır torbası alıp (kirli torbası siyah, temiz torbası beyaz renk) , kirli torbalarının birini de temiz torbası olarak kullanmanın eşya çalınma riskini azaltacağını söylediler :)

3. Sizlerinde geleceği şehirlerde böyle asker eşyası satan yerler varsa mutlaka bot numarası deneyin, eminolun numaranız çok farkediyor. Bide bot içine ortopedik taban vs aldığınızı düşünürsek 1-2 numara kadar oynayabilir bot numarası.

4. Hala anlayamadım ama çarşıdaki satıcı bayan zorla 2 adet vatka sattı bana, ayak vurursa o koca şeyi ayağın vurduğu yere sokuyomuşuz :)

Son olarak birlik olup dışarda tanışabilmek adına ;

Anladığım kadarıyla teslim tarihlerimiz 2 grup şeklinde. 6 sı ya da 7 sinde ve saatlerde hep aynı. bir araya gelip öyle giriş yapmak adına şöyle bir fikrim var, 6 sında teslim olacak arkadaşlarla uzunköprü terminalinde örneğin saat 08:30 gibi buluşsak tanışsak, 7 sinde gelecek arkadaşlar içinde benzer bi organizasyon ayarlasak nasıl olur?
    Sonuçta terminalden metro turizm in birlik önüne kadar ücretsiz servisi varmış :) 3 aşşağı 5 yukarı hepimiz 10:00 dan önce orda olabiliriz diye düşünüyorum. Bu konuyu acil netleştirmekte fayda var ona göre uçak ya da otobüs biletlerimizi de ayarlayabiliriz..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Devrem ben sülüsü çarşamba günü alcam. Büyük ihtimal benimde teslim günüm ayın 6 sı olcak. Gideriz beraber.

Birde bir arkadas daha var sana denizliden eşlik edecek büyük ihtimal. Forumdaki nicki: 175kemal

Gideriz agaaaa hertürlü benden yana sıkıntı yok izmire gelirim ordan yaylanir giderik irtibat halindeyim ..

• memetche M kullanıcısına yanıt
    aynen devrem saatleri uymuyor bana otobüsle direk geleyim desem 17 saat yapıyor o şekilde askeriyeye girersem heralde o askerlik hiç bitmez uçakla istanbula gelicem 6 sı ordan otobüsle uzunköprü akşamındada teslim olurum. 7 si gelmem hiç mümkün değil. istanbuldan bile 2.5 - 3 saat sürüyormuş yetişmek sıkıntı olacak.
  • Antalyadan direk seferler varda 17 saat sürüyor devre o yorgunlukla askeriyeye girilir mi yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Mayıs 2021; 14:11:6 >
  • arkadaşlar benim usta 1inci 122mm.lik çnra tb yazıyor nedir bu bilen var mıdır ?
  • Kimse sabah 10 da teslim olmiycak anlasilan

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 175kemal

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Gideriz agaaaa hertürlü benden yana sıkıntı yok izmire gelirim ordan yaylanir giderik irtibat halindeyim ..

Aga metro turizm dedi herkes o yüzden metroya baktık ama birde truva turizm var. Çanakkale üzerinde gidiyor. Yolculuk daha kısa sürer diye düşünüyorum. Kaç saatte götürüyor ögrencem onu. Belkide metro turizm de çanakkale üzerinden gidiyordur

Tamam agammm bana firmaaaa farketmezzz hangisii uygunn olursaaaa artıkk , haberinii beklemekteyimm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 175kemal -- 28 Ekim 2013; 18:47:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Mayıs 2021; 14:11:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.