Şimdi Ara

.. (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
6
Favori
31.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar carsamba gunu sabah metro turizmle istanbuldan gelecek olan var mi?ben oglen gibi teslim olacagim.beraber girelim.telefon olmayacak,nerde bulusacagiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devreler 7si teslim değil birliğe katılacak kimse yok mu ya

• quote:

Orijinalden alıntı: jantiii

Perşembe teslim olacak kimse yokmu arkadaşlar

ben persembe teslim olcam devrem sende mi öyle
  • bende perşembe en geç öğlen 2 de teslim olacam arkadaşlar..
  • Evet devreler bende perşembe teslim olacam. En geç saat 10 yazıyor Silüsde ama 2-3gibi anca teslim olurum. O saatte girecekler varsa beraber girebiliriz.

• selam devrelerim... bende malatyadan geliyorum. ismim mehmet kayhan. cuma günü (saat kaç olur bilmem) birliğe katılacağım. acemibirlik kh bl. usta birlik bakım bl. şimdiden hayırlı teskereler... inşallah güzel günlerimiz olur...
  • arkadaslar katilacagimiz birligin numarasini biliyor musunuz?

• herkese hayırlı yolculuklar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jantiii

Evet devreler bende perşembe teslim olacam. En geç saat 10 yazıyor Silüsde ama 2-3gibi anca teslim olurum. O saatte girecekler varsa beraber girebiliriz.

bende perşembe 2 - 3 gibi teslim olmayı düsünüyorum devrem
  • Herkes saatinde ve gununde gidiyor sanirim..tebrikler kardeslerim..gec saat veya gunun cok bir sikinti yaratmiyacagini biliyosunuzdursanirim..ancak gununde teslim olmamaniz 1-2 gun de olsa gec terhisiniza sebep olur..simdiden hayirli teskereler..

Not; tanidik vs olmayanlar varsa ve ceptel goturmeyi dusunenler; kofteci sebo askerlik arkadasim olur Adanadan..ugrarsaniz ve soylerseniz ismimi herkonuda yardimci olucaktir..

• Askerlik biteli 1 ay oluyo krallar gbiydik. Hiç söylenenlerke lakası yok harıka biyerdi uzunkopru.

• Arkadaşlar acemi birliğim Amasya. Usta birliğim Edirne kısa dönemim Topçu olucam t155 obüs fırtına yazıyor. Bilginiz varsa bilgilendirirmisiniz rica etsem nasıl bir yer yatakhane , yemekler falan. Ayrıca birliğin içinde ekstra şeyler varmı internet kafe , spor salonu , pideci falan. Amasya'da varda o yüzde soruyorum. Orada askerlik yapan yada yapmış arkadaşlarım bilgilendirirse sevinirim.
  • Öncelikle merhaba kardeşim, hayırlısı olsun diyelim. Memleketimde acemilik yapmışsın, ki bu mükemmel bir şans. Çünkü sayılı tugaylardandır Türkiye'de. Ancak Uzunköprü sıkıntılı biraz diyebilirim. Her türlü olumsuz ve kötü şartlara hazır ol.. Benim şafak 37 bugün. 356. Kısa dönem.

• quote:

Orijinalden alıntı: gultekin05

Öncelikle merhaba kardeşim, hayırlısı olsun diyelim. Memleketimde acemilik yapmışsın, ki bu mükemmel bir şans. Çünkü sayılı tugaylardandır Türkiye'de. Ancak Uzunköprü sıkıntılı biraz diyebilirim. Her türlü olumsuz ve kötü şartlara hazır ol.. Benim şafak 37 bugün. 356. Kısa dönem.

ne gibi şartlar? benim de usta birliğim uzunköprü. 11 ocak itibariyle 5 ayım orada geçecek. detaylı bilgi verir misin?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Mayıs 2021; 14:13:55 >
  • Benimde usta birligi 102. top. a. Kh ve kh bl. Sınıf ikmal orda askerlik yapmis arkadaslar birlik ve sınıf hakkinda bilgi verebilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Vay be 1 seneden fazla olmus. Gittik gorduk uzunkopruyu. Anlatilanlar artik gecerli degil. Uzunkopru 10 numara yer iciniz rahat olsun.

Telefon kullanmak serbest miydi

• quote:

Orijinalden alıntı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Mayıs 2021; 14:13:50 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

quote:

Vay be 1 seneden fazla olmus. Gittik gorduk uzunkopruyu. Anlatilanlar artik gecerli degil. Uzunkopru 10 numara yer iciniz rahat olsun.

Telefon kullanmak serbest miydi

Değildi kardeşim.

Yapma yaa. Benim usta birliğim orası. Hiç telefon kullanamayacak mıyım aylarca

• Şimdi beyler selamlar 102 evet biraz daha iyiye doğru ilerliyor her geçen gün ancak, bu tamamen iyileşmiş ve daha da iyi olacak anlamına gelemez! Çok açık ve net bir saplantı var ki; o da buranın en son sürgün yeri olması. Gelecek uzundönem asker için aklınıza gelebilecek her türlü olumsuzluklara şahit olabileceksiniz. Sene 2015 olacak ve hala inatla artık daha iyi orası vs vs. arkadaş ben 356 KDyim bu b*ktan yerde neredeyse 150 güne yaklaşacağız görülenler, şahit olunanlar ortada işte. Kimse gittikten sonra burası hakkında konuşmasın çünkü sürekli dönen bir askerlik çarkından bahsediyoruz, söz konusu sistem hala da aynı şekilde işliyor. Maddeci, Belalı, mahkemeli, rdm'li, dövme'li vb hepsi aynı şekilde geliyor! en son gelen tertipler henüz gözleri açık değil evet, bak bunlar iyi diyoruz, sessiz çocuklar vs ama bir kaç ay sonra başlıyor foyanın ortaya çıkması! ne zaman ki üst devreliğe doğru ilerliyorlar o zaman ki başlıyor içlerindeki canavarların sahneleri!.. Allahım sabır versin kardeşim.
    102. Topçu Alayı'nda (Nam-ı diğer Fırtın Alayı) hangi tabur bölük/batarya ise yazın arkadaşlar yardımcı olalım.
    Bizler 356 KD olarak en geç 29-30 Ocak 2015 gibi ayrılırız burdan. Ve biz 356 KD A grubuyduk ne fazla ne az geldik, ancak sizin çok büyük hatta çok çok büyük bir avantajınız var; siz 357 KD B Grubu olarak geleceksiniz ve çok çok kalabalık geliyorsunuz! Bu sizin için mükemmel. Bizler yaklaşık 4 ya da 6 şar kişi olarak bir bölüğe ya da batarya ya dağılırken siz en az 15 ile 35 arası dağılıyorsunu. Yani deli gibi fazlasınız!!! Bir çok şeyi değiştirmek için çok büyük bir güç olur bu.Sadece kenetlenmek ve hep beraber hareket etmek yetecektir her istediğiniz için. Bir kaç saat çarşı izni aldım onu da burda harcamayayım, yazmak ,isteyen özelden Mesaj da atabilir. Allaha emanet!.. ;)

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.