Şimdi Ara

[ANA KONU] KABLOTV VE KABLONET DEVİR İLANLARI (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.241
Cevap
48
Favori
80.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İstanbulda 50 GB AKK 25 Mbit ,
    49 TL lik abonelik Kasım 2017 ye kadar devam ediyor. Üst paket teledünya da mevcut.

İsteyene TV de kullanmak üzere teledünya smartcard conax modülü de verebilirim.

Devir isteyenlere modem de verilecektir.

İlgilenenler aakgun@live.com ile ulaşabilirler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pearttt

ankara-çankaya
    devir alabilirim
    25mbit veya 50mbit olabilir
    akn 75 üzeri olabilir

buna dair cezasızz iptal edebilen örneği varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara'da uygun fiyatli devir alinir... Temel paket tv, 75 akn vs olabilir ...
  • Hd Recevier ve Wifi modem alabilirim. Fazlalığı olan varsa yazsın lütfen
  • Merhaba arkadaşlar.
    Yurtdışına taşındığım için Uydunet ve Teledünya aboneliklerimi devretmek istiyorum. Yer: istanbul-Maltepe
    25 Mbit (50 GB AKK) + Teledünya Üst Paket + Kablo TV için toplam 48,90 TL ödüyorum (Aslında 39,90 ama 6 TL modem taksiti, 3 TL de Teledünya üst paket farkı)
    Taahüt bitiş tarihi 05-05-2017
    Devralan kişiye modemi (Netmaster CBW-383Z4) hediye edeceğim. Teledünyayı modülle birlikte kullanıyordum, fakat eşyalarım taşınırken içindeki kartla birlikte TV üzerinde gitti ikisi de. Dolayısıyla receiver ve kart yok, 20 TL kayıp kart ücretini ben karşılayabilirim gerekirse. Dileyen olursa da 6-7 Şubat'ta elinde olacak şekilde 100 TL farkla modül ve kartı yollayabilirim.
    İlgilenenler pm atabilir. Cumaya kadar devredemezsem iptal edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabukkinen -- 24 Ocak 2017; 19:43:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabukkinen

Merhaba arkadaşlar.
    Yurtdışına taşındığım için Uydunet ve Teledünya aboneliklerimi devretmek istiyorum. Yer: istanbul-Maltepe
    25 Mbit (50 GB AKK) + Teledünya Üst Paket + Kablo TV için toplam 48,90 TL ödüyorum (Aslında 39,90 ama 6 TL modem taksiti, 3 TL de Teledünya üst paket farkı)
    Taahüt bitiş tarihi 05-05-2017
    Devralan kişiye modemi (Netmaster CBW-383Z4) hediye edeceğim. Teledünyayı modülle birlikte kullanıyordum, fakat eşyalarım taşınırken içindeki kartla birlikte TV üzerinde gitti ikisi de. Dolayısıyla receiver ve kart yok, 20 TL kayıp kart ücretini ben karşılayabilirim gerekirse. Dileyen olursa da 6-7 Şubat'ta elinde olacak şekilde 100 TL farkla modül ve kartı yollayabilirim.
    İlgilenenler pm atabilir. Cumaya kadar devredemezsem iptal edeceğim.

Aboneliği iptal ettirdim, mesaj silinebilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/11/20131128-1.htm

ilave olarak bu konuyu da inceleyebilirsiniz

https://forum.donanimhaber.com/m_120834533//tm.htm#120834533

Bir de şu madde var sözleşmede:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rock_er -- 31 Ocak 2017; 2:57:58 >

• Üyeliğimi Kayseri içi devretmek istiyorum. 23.08.2017'ye kadar geçerli olup aylık 50 TL'dir. 25 mbps ve 75 gb akk'lıdır.
  • Üyeliğimi Ankara içi devretmek istiyorum. 25mbit 50gb akk fiber internet (2-3 lira farklarla hız ve kota arttırımı mümkün bulunduğum pakette) + teledünya giriş paketi + telefon bağlantısı aylık 50 tl. Taşıma ücreti tarafımdan karşılanıp modem ve tv kutusu da alan arkadaşa hediye edilecektir.

• benim taşınnacağım yerde uydunet yok. devretmem mi gerek yoksa olmadığı gösterip kapatmam mı. hangisi daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

benim taşınnacağım yerde uydunet yok. devretmem mi gerek yoksa olmadığı gösterip kapatmam mı. hangisi daha mantıklı

altyapı olmadığı için iptal edecekler cayma bedelsiz ama ara sor modemi geri istiyebilirler ya da kalan taksitlerini alırlar. Devretmede ücretli 50-100 TL arasındadır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

benim taşınnacağım yerde uydunet yok. devretmem mi gerek yoksa olmadığı gösterip kapatmam mı. hangisi daha mantıklı

altyapı olmadığı için iptal edecekler cayma bedelsiz ama ara sor modemi geri istiyebilirler ya da kalan taksitlerini alırlar. Devretmede ücretli 50-100 TL arasındadır diye düşünüyorum.

teşekkürler hocam. aradım sadece dilekçe nüfus cüzdanı fotokopisi teledünya kartı ve ikamet belgesi istediler.
  • İstanbul içi max 12-15 ay taahhütü olup devretmek isteyen var mı?

@Sirx nickli arkadaştan devir alınmıştır. Kendisine teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obblomovv -- 27 Şubat 2017; 11:28:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: obblomovv

İstanbul içi max 12-15 ay taahhütü olup devretmek isteyen var mı?

İstanbul içi 2018/8.ayına kadar devam eden taahhüdüm vardır, almak isteyenler ubirincioglu@hotmail.com

50 Mbit (70 GB AKK) + Teledünya Üst Paket + Kablo TV + Vizioon Sinema paketi için toplam 61,95 TL.

Taahhüt bitiş tarihi, 05-08-2018.

Devralan kişiye wi-fi modemi (Netmaster CBW-383Z4) ve HD Receiverı (NETA HD 8800) hediye edeceğim.

İlgilenenler ubirincioglu@hotmail.com mail atabilir.
  • Üyeliğimi taşınma sebebiyle devretmek istiyorum.

25Mbit 150GB AKN'li hizmet kullanıyorum. Yeni üyeliklerde Uydunet bunu 24Mbit'e düşürdü, dolayısıyla AKN sonrası düşecek hız daha da azaldı. Yani yeni alacağınız üyelik 24Mbit AKN sonrası hız 8Mbit'e, devretmek istediğim kullanıcı 25Mbit'e sahip olduğu için AKN sonrası düşecek hız 16Mbit olacaktır.

Ayrıca CGN IP havuzundan IP alırken, bunu güzel bir yazı ile ortak IP havuzundan çıkartıp bireysel IP almasını sağladım. Üstüne aldığım bilgi dahilinde tekrardan IP havuzuna girmeyeceğim teknik destek tarafından onaylandı. Tekrardan sokarlarsa cezasız taahhüt iptaline gidecekler mecburen :) Bunu müşteri hizmetlerini arayarak alacak kişi öğrenebilir, online hizmetlerde de yazısı duruyor.

Tarifem;
    69TL aylık ödeme
    Modem
    Tv Cihazı
    Vizioon Sinema Pakedi
    25Mbit 150 GB AKN'li internet
    Yazmayı unuttum 13 ay daha taahhüt devam ediyor.

İstanbul/Acıbadem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omertocarlos -- 3 Mart 2017; 13:33:45 >

• İstanbul ici elimde 50GB AKN kotalı 25 Mbit hızında yanında docsis3.0 modemle beraber devredecegim. Taahüt Eylül 2017'de bitiyor. Aylık ödemesi 45 Tl dır içerisinde teledunya ödemesi de vardır.

• Elinde 30 tl lik internet kampanyası olup devretmek isteyen varsa beni yeşillendirsin lütfen.İstanbul içi.
  • Adres değişikliği nedeniyle 02.10.2017 tarihinde taahüdü bitecek olan paketimi istanbul içi devretmek istiyorum. Paketin detayları aşağıdaki gibidir.

25 Mbps 50 GB AKNli Ekosınırsız (akk duzenlemesi sonrasi hizi 16 mbpsye dusecek)

Kablo Tv Temel Paket

Modem

Uydu alıcısı

Kablo çoğaltıcı

Toplam fatura 50.00 TL

Pm atarak iletişime geçebilirsiniz

• 05-05-2017 tarihinde TELEKOM taahütüm bitmesi nedeniyle ; kablo net devri almak istiyorum .
    devretmek isteyen olursa mesaj bırakması rica olunur . İSTANBUL AVRUPA YAKASI

50 mbit hız .
    avantajlı bİR paket olması daha iyi olur .
    yanında verebileceği modem / receiver varsa bunlarıda detaylı belirtmenizi rica ederim .
    paket içeriğinide tam olarak yazınız .
  • Arkadaşlar Ankara'da yaşıyorum, Bodrum'a taşınacağım ve orada Kablo TV/NET hizmetleri olmadığından isteyen arkadaşlar varsa devir işlemi yapabiliriz.

Kullandığımız paket Kablo TV Üst Paket, 25 Mbps 75 GB AKN + Uykuyok paketi (geceleri kotayı etkilemeden download edebilme) 57 TL aylık ödemesi var

Devir almak isteyen arkadaş varsa benimle iletişime geçebilir, mesaj atabilir.

Şehir dışında bulunacağımdan, devir işlemleri için pazartesi günü müsait olacağım sadece.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.