Şimdi Ara

UPAİR ONE Drone İncelemesi GPS+RTH+FPV 50$ indirim kodu 4k versiyon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
4
Favori
2.972
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baysbawer B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• simtoo dragonfly alacaktım, fiyatının düşmesini beklerken tam tersi zam geldi :S Up air one gözüme ilişti. Yalnız yabancı forumlarda okuduğum kadarıyla bunlarda bağlantı kopma vs sıkıntılar oluyormuş. ( chease modeli de olabilir sorunlu olan) sizde böyle bir sıkıntı oldu mu. Veya başka türlü sorun yaşadınız mı bugüne kadar ? Ayrıca bangood kupon süresi dolmuş. kupon alma imkanınız varsa baya makbule geçer..
  • bcakmak28 B kullanıcısına yanıt
    Bağlantı sorunu olan chase modeliydi bunda öyle bir sorun yok , bende şuana kadar bir sorun yaşamadım.Kupon için yapabileceğim bir şey yok malesef
  • merhaba bende banggood dan bu modeli almayı planlıyorum. 2k 2.7k ve 4k versiyon seçeneği var. 2k stokta yok diyor. 2.7k yeterli bana. 1105 tl ürün bedeli. 135 tl kargo ücreti. 22 tl güvence bedeli. ödemeyi yaptıktan sonra ürün türkiye gümrüğe gelincemi bu evrak işlerine başlıyoruz. Ayrıca yanında yedek pervane vs. ne almalıyım. Bu konularda hiç bilgim yok. Bilgilendirirseniz sevinirim. Yada bu ürün fiyatında yeni çıkan onu alma artık bunu al diyeceğiniz bir ürün varmı?
  • onesk kullanıcısına yanıt
    Evrak işlerine ürünü alırken banggood dan seri numarasını isteyin numara gelince başlayın işlemlere, yedek pervane için buradan veya yurt dışından dji 9450 pervane alın, başka yedek olarak batarya alabilirsiniz o size kalmış. Bu fiyatta böyle bir ürün yok , en iyisi bu şuan bu fiyatlara

• son uçuşlardan düzenlediğim video

Göle düşmekten son anda kurtuldu...

• Merhaba arkadaşlar böyle bir drone almayı çok istiyorum, öğrenciyim ve zar zor para biriktirdim, bütçem diğer dronelara yetmiyor, tavsiye eder misiniz bu drone u, teşekkürler

• mgmar22 kullanıcısına yanıt
    ö.m ile cevapladım, tavsiye ederim ,kesinlikle memnun kalırsınız
  • Dronu son uçuşta geri gelmesi için RTH yaptım.Ekrandan izliyordum drone üstüme geldi ve inmeye başladı fakat 30 metrede tüm motorlar durdu ve drone yere çakıldı. Yere düştüğünde bataryasının göstergesi 2. ışık yanıp sönüyordu .Şarjı olmasına rağmen drone neden birden yere çakıldı bilmiyorum , toplam uçuş 5-6 dakika sürdü .Drone maalesef çalışmıyor . .Kamera ve gimbal tamamen kullanılmaz hale gelmiş .ayaklar kırıldı , batarya yuvası kırıldı .Kısaca upair macerasının sonu
    UPAİR ONE Drone İncelemesi GPS+RTH+FPV 50$ indirim kodu 4k versiyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurt_Kaya -- 27 Kasım 2017; 18:14:53 >

• Gearbest.com da kısa süreliğine daha uygun link :https://www.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_685615.html?lkid=13007362
    kupon kodu: RC18OFF
    4k eski sürüm -->50$ daha uygun banggood da göre
    2.7k eski sürüm -->8$
    !!!İndirim kuponunu kullanmayı unutmayın!!
  • Hocam drone şu an ne durumda?

Bu arada geçmiş olsun.

• muratilmaz kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam,

batarya köyde kaldıydı şuan kayıp onu bulunca deneyecem , aynı voltaj fakat mAh değeri düşük bir pil bağladım düştükten sonra drone çalıştı , aradan biraz zaman geçince bir daha bağladım aynı bataryayı bu sefer çalışmadı , sorun bataryadan mı drone da mı bulmak için orjinal bataryayı bulmaya çalışıyorum şuan

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.