Şimdi Ara

Ultradent Opalescence ve FGM Diş Macunu, Diş Beyazlatma ve Diş Bakım Ürünleri (Fiyatlar Güncellendi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
13
Favori
14.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu an fiyatı 129 Tl %16 Potasyum florid, yaklaşık %6 Hidrojen peroksit içerir. Ancak bu değerler sadece uygulama saatine etki etmekte Bunun haricinde bir etkisi bulunmamaktadır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 24luk Yorgun kullanıcısına yanıt
    Bu durum çok değişken. 100 - 400 TL arası fiyatlar verebiliyor hekimler. Biz kalıpları ücretsiz yaptırabilmeniz için gereken malzemeleri de gönderiyoruz talep edilirse. Bazı müşterilerimiz devlet hastanelerinde yaptırabildiklerini söylediler bu malzemelerle.

• Her kişinin nasıl ten renk tonu varsa, diştede durum aynıdır. Kişinin diş renk tonuna göre bembeyaz ya da daha koyu olma durumu var. Diş, rengini özellikle yiyecek ve içeceklerden kaybeder (tişört, gömlek vb. üzerinde iz bırakan tüm yiyecek ve içecekler dişin rengini alır).

Sattığımız ürünler 1976 yılından beri üretilen ve sektöründe lider olan bir firmanın ürünleri. Dişin kaybettiği rengini tekrar kazanmasını dentine etki ederek sağlar. Yani herhangi bir aşındırma söz konusu değildir. Dişin doğal rengi neyse ürün zaten ancak oraya kadar ton açabilir.

Yanlış bir ithamda bulunmuşsunuz gerçekten. Tabii ki kimsenin cahilliğini kullanmıyoruz. Aksine bize ulaşıp bilgi almalarını tercih ediyoruz. Eğer böyle bir şey olsa sahte ürünler çıkarıp belirtilen yüksek rakamlara ürün satmazdık. Bu ürünler özel ve gerçekten değerli pahalı ürünlerdir. İşe yaramasa böylesine ciddi bir ortamda da satışa çıkartmak yanlış olurdu.

Dünyada diş beyazlatma üzerine bir çok sistem mevcut. Bunların bazılarının satışını yapıyoruz. Ve bunlar siz kabul etmesenizde, dişin öz rengine dönmesini sağlayan gerçekten işe yarayan prestijli ürünler. İşe yaramayanlardan örnek vermek isterdim ancak markalar hakkında burada bir şeylerden bahsetmek yanlış olabilir. Sadece anlık beyazlık sağlayan beyazlatma ürünlerine (özellikle aşındırarak) kanmamanızı tavsiye ederiz.

Telefon numaranızı iletirseniz sizi arayarak detaylı bilgi verebiliriz ayrıca isterseniz.

• ben 8'li paketi kullandım. bir gün arayla bir daha kullandım. toplamda 16'lı kullandım. faydası olmadı. boşa alıp denemeyin. zaten fiyatı üç katına çıktı. üzerine biraz daha para ekleyip lazerle beyazlatmak daha mantıklı. 20'li kalıp 350₺'den başlıyor. çok para.
  • yusufhaha Y kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir kullanım yaptınız acaba ? Ağızda ne kadar tutuldu her seansta ? Kullandığınız ürün Opalescence Go mu ? Yoksa ev tipi beyazlatma mı ? Muhtemelen ürünü bizden almadınız duruma göre Ultradent ile görüşebiliriz.

Fiyat konusunda elden bir şey gelmiyor maalesef. Döviz kuru çok yükseldi. Bu ürünlerin hepsi ithal ve kozmetik ürünlerine devlet ekstra %25 vergi uyguluyor.

• paperman kullanıcısına yanıt
    Opalescence go kullandım. kullanım kılavuzunda ne yazıyorsa aynen uyguladım. sadece ikinci paket için bir gün bekledim. kargodan dolayı. biraz açar gibi oldu ama ama istenileni vermedi. bence fazla abartılmış vasat bir ürün.
    Tam olarak nasıl uygulama yaptığınızı yazarsanız daha kolay yardımcı olabilirim. Ayrıca kaçlı set aldınız ve kaç gün arayla kaçar saat uygulama yaptınız. İsterseniz özelden yazın.

• Opalescence Ev Tipi ile 20 lik Go ürünü kullanımı arasında diş beyazlığı açısından fark olur mu? Doktora gitmek istemediğim için go ürününü tercih ediyorum ama diğer ürüne göre etkinlik derecesi düşükmüdür. Birisinde %16 Potasyum florid, diğerinde %6 Hidrojen peroksit içerdiği söyleniyor. Lütfen bu konuda açıklayıcı cevap verebilirmisiniz.
  • IBM/As400 kullanıcısına yanıt
    Sonuç olarak ikiside kesin başarılı sonuç veren ürünler. Tekrar tekrar söylemek zorundayım, bu ürünler kesin başarılı sonuç veren ürünlerdir genetik ciddi bir rahatsızlık yoksa dişlerinizde. Ancak bu durumda bu ürünler dentine nüfuz etse de sonuç vermeyebiliyor. Bu da dünya nüfusunun %0.02'lik kısmında gözlenen bir durum. Bunun haricinde uygulama sırasında yapılan hatalar yüzünden sonuç alınamayabiliyor ya da diş gerçekten kötü durumda ve gerektiği kadar ürün kullanımı yapılmadıysa yine başarısız sonuç elde etme ihtimali var.
    Bu iki ürünün en temel farkı kullanım şekillerinin değişik oluşu. Opalescence Go çok daha pratik ve uygulaması kolay olan bir ürün ev tipi beyazlatmaya göre. Ev tipi beyazlatlatma içerisinde %16pf karbamid peroksit barındırıyor ve bu %5.8 gibi bir hidrojen peroksit oranına tekabül ediyor aslında. Yani Opalescence Go'nun hidrojen peroksit oranı 0.2 oranında daha yüksek. Kullanıcılarımız bu oranların beyazlatmaya etki edeceğini düşünüyor ama aslında tam olarak öyle değil. Bu oranlar genelde uygulama sürelerini etkiliyor daha çok. Aslında ne kadar düşük olursa uygulama sırasında o kadar az acı çekme ihtimaliniz bulunuyor (bazı dişlerde hassasiyet yapabiliyor dişteki rahatsızlık durumuna göre ancak geçici). Şayet dişinizin ölçüsünde plağınız yoksa ve yaptırmayı planlamıyorsanız (biz ücretsiz olarak malzemeleri gönderiyoruz ve bu malzemelerle devlet hastanesinde ücretsiz plak yaptırabilen müşterilerimiz mevcut), Opalescence Go'yu almanızı tavsiye ederim.

8'li olandan aldım. bir alt bir üst dişlerime takıp belirtilen süre kadar tuttum dişlerim de. bu süre içerisinde minik minik parçalanıp ağzıma gelenler oldu tabiki. yutmak durumunda kaldım. fayda etmediğini görünce aynı paketten bir tane daha aldım. bir gün arayla tekrar kullandım bu süre içerisinde sigara kahve çay kullanmadım. dişlerim de plak sarartı yoktu. beyaza yakındı zaten dişlerim. 20'li paket fiyatı uygun olsa alıp denemek isterim ama fiyatı da çok
    Yutmanın sağlığa zaten bir zararı yok merak etmeyin. Her seansta ne kadar ağızda tuttunuz ?

kullanımda ne kadar yazıyorsa o kadar tuttum. hatta 10-15 dakika fazla tuttum. :)
    Sizin tuttuğunuz dakika önemli. O dakikayı iletmenizi rica ettim o yüzden. Bu ürünler uygulama sırasında yapılan hatalar harici genelde etki etmez çünkü. Bunun harici kesin başarılı sonuç verir.

kullanım kılavuzunda ne yazıyorsa aynen uyguladım. kesin sonuç vereceğini bilsem 370₺'yi vermeye hazırım. ama şüpheliyim. çünkü önceki ürünü nasıl kullanılması gerekiyorsa öyle kullandım.
    Belirttiğim gibi kullanım dışı bir hata harici etki etmeme ihtimali çok çok düşük. Bu yüzden ısrarla kaç dakika/saat tuttuğunuzu sordum. Aldığınız beyazlatma ismini de iletmediniz. Her ürünün kaç dakika ağızda tutulacağı mühim.

60 dakikadan fazla tuttum. Bu ürünü almıştım.
    Ultradent Opalescence ve FGM Diş Macunu, Diş Beyazlatma ve Diş Bakım Ürünleri (Fiyatlar Güncellendi)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Opalescence Go'yu 90 dakika ağızda tutmak daha etkili bir tedavi sunar. Biz ve Ultradent bu şekilde öneriyor. Dişin ne durumda olduğunu bilmek çok zor ancak ilk kez beyazlatma uygulanıyorsa fotoğraftaki 8'li Opalescence Go ile tam sonuç almak pek mümkün olmayabilir.

Şimdi 8'li fiyatı ne kadar? 10'lu fiyatı ne kadar? Oran %10'mu %6'mı? Ödeme ve kargo nasıl oluyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam pm bakar mısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    İlk sayfada güncellemeleri yaptım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.