Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
88.204
Cevap
1.336
Favori
4.697.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
25. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ju7500ün düz olanı Ju7000

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dallass kullanıcısına yanıt
    Aslında merak ettiğim konu philips marka televizyonlar.
    Elimizde indirim çeki var ve philips marka ürünler için kullanacağız.
    İnternetten baktığım araştırdığım kadarıyla da philips android tv lere biraz sıkıntılı yaklaşmış herkes.
    Philips 40PUK6400 modeli hakkında bilginiz var mı veyahut önerebileceğiniz başka bir modeli.
    Yorumlarınızı merak ediyorum. Teşekkürler tekrardan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar,
    Acil tv alma ihtiyacı oluştu, ihtiyacım olmadığı için uzaktan arada takip ederdim fakat lönk diye ihtiyaç olunca, şuan ne alayım diye apıştım kaldım :)
    3000-3500 TL arası bir mümkünse curved model, izleme mesafesi 3m filandır boyut olarak 102cm üstü iş görür galiba :)
    Film çok izleriz, ileride ps4 de alacağımı hesaba katarsak all in one bir tv fena olmaz :)
    Model önerilerinizi iletirseniz çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isbabur

Bende baktım bugün aynı ilanlara. Ama sony 55xd9305 mi yoksa samsung 60ks8000 mi karar veremiyorum. satıcıarkadaşların biri, samsung sony nin yanına gelemez diyor. bir diğeri samsung daha iyi diyor. ne yapalım bilmiyorum.

Satıcılara güvenmeyin bize güvenin. Adı üstünde satıcı

XD8505 IPS paneli ile o fiyatı haketmiyor. KS8000 kat be kat üstün.

• ultiMance kullanıcısına yanıt
    xd 85 değil xd93 ile kıyaslarsan sevinirim. fiyatları aynı gibi.

Arkadaş xd9305'i sormuş yalnız Fark eder mi bilmem...
    Ben de dün Vatan'a gittim. Bu arada Vatan Bilgisayar'daki çalışanlar daha bir ilgililer Adana'da, sağolsunlar hiç sıkılmadan her sorunuzu yanıtlamaya çalışıyorlar. Diğer firmaların personelleri (özellikle TeknoSA) biraz daha "alırsan mal bu, almayacaksan zamanım değerli beni fazla uğraştırma" modundalar.
    Samsung 55JU7000'i alacaktım, kredi kartında sıkıntı çıktı, işler uzadı. Problemi halletmeye çalışırken gözüme Sony 55X8505 takıldı, daha bir güzel geldi bana (SONY yazısından mıdır nedir). Hayır bakmayacağım dedim sırtımı döndüm
    Sonra arkamdan sesler gelmeye başladı, başka biri bu Sony'i inceliyor. "Çok araştırdım şöyle iyi böyle güzel"... En son buna karar vermiş. Lan dedim sen onlara uyma, bak işine...
    Bu sırada ne hikmetse kredi kartından bir türlü çekim yapamadık. Vardır bir hayır derken kendimi Sony'nin karşısında TV'yi incelerken buldum
    Ama fazla takılmayacağım o noktaya, hangisini alsam pişman olmayacağımı biliyorum, @ultiMance sağolsun ikisine de onayı verdi. Aralarında 400TL fark var, Sony daha ucuz.
    Akşama kadar karar vermem lazım

• quote:

xd 85 değil xd93 ile kıyaslarsan sevinirim. fiyatları aynı gibi.

Pardon yanlış görmüşüm İki model de üst düzey zaten. KS8000 siyah başarımı daha iyi. Servis kalitesini de göz önünde tutarak Samsung alınır. Ayrıca ekranı da 5 inç daha büyük.

• quote:

Orijinalden alıntı: utquake

Arkadaş xd9305'i sormuş yalnız Fark eder mi bilmem...
    Ben de dün Vatan'a gittim. Bu arada Vatan Bilgisayar'daki çalışanlar daha bir ilgililer Adana'da, sağolsunlar hiç sıkılmadan her sorunuzu yanıtlamaya çalışıyorlar. Diğer firmaların personelleri (özellikle TeknoSA) biraz daha "alırsan mal bu, almayacaksan zamanım değerli beni fazla uğraştırma" modundalar.
    Samsung 55JU7000'i alacaktım, kredi kartında sıkıntı çıktı, işler uzadı. Problemi halletmeye çalışırken gözüme Sony 55X8505 takıldı, daha bir güzel geldi bana (SONY yazısından mıdır nedir). Hayır bakmayacağım dedim sırtımı döndüm
    Sonra arkamdan sesler gelmeye başladı, başka biri bu Sony'i inceliyor. "Çok araştırdım şöyle iyi böyle güzel"... En son buna karar vermiş. Lan dedim sen onlara uyma, bak işine...
    Bu sırada ne hikmetse kredi kartından bir türlü çekim yapamadık. Vardır bir hayır derken kendimi Sony'nin karşısında TV'yi incelerken buldum
    Ama fazla takılmayacağım o noktaya, hangisini alsam pişman olmayacağımı biliyorum, @ultiMance sağolsun ikisine de onayı verdi. Aralarında 400TL fark var, Sony daha ucuz.
    Akşama kadar karar vermem lazım

Kardeşim kapalı kutu 55JU7000 al çık demedim mi ben sana

Sony servisi berbat. Tv de sıkıntı çıkınca uğraşıp dur. Adamlar ölü piksel konusunda bile değişim yapmıyor.

• Herkese selam,
    Konudan baya uzak kaldım. Eskiden çok araştırır tüm özellikleri bilirdim. Malesef ayak uyduramadım:) Neyse Tv almak istiyorum. Bu konuda sizlerin engin bilgilerinden yararlanmak faydalı olacaktır.

İstediğim televizyon Samsung, 49"-50" , deli gibi ps4 oynuyorum ve bluray film izliyorum, bluray ve ps4 performansı iyi, smart tv olması önemlidir. Curved olmasın ama. Ayırdığım bütçe 3500 TL civari. Tabi ki çok az da olsa fiyat artabilir. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.
    Tamam be, ne kızıyosun. Napalım 40 yılda bir TV alıyoruz stres yaptık biraz
    Akşam olsun alacam TV'yi inşallah bu sefer... Şu KS8000 az daha uygun olaymış, onu mu beklesem acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: utquake

Tamam be, ne kızıyosun. Napalım 40 yılda bir TV alıyoruz stres yaptık biraz
    Akşam olsun alacam TV'yi inşallah bu sefer... Şu KS8000 az daha uygun olaymış, onu mu beklesem acaba

Az bekle istiyorsan 60KS8000 7000 lira civarına düşecektir

• Üstadım kolay gelsin, uzun bir süredir forumu ve senin önerilerini takip ediyorum ve yardımına ihtiyacım var, aşağıda belirttiğim 55" tv lerden hangisini neden seçmeliyim? Gerçekten işin içinden çıkamadım çok kısa bir sebep ile noktayı koyar mısın?

saygılarımla

Samsung 55KU7000
    Samsung 55JU7000
    Samsung 55JU7500

edit: uzun süre kullanmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamalegend -- 1 Haziran 2016; 10:52:05 >
  • Hernekadar önermesemde
    curved sorun değilse
    Seçimin samsung 55ju7500 olmalı çünkü;
    Samsung Ju7500, Ju7000'in abisi gibi düşün,
    7500'ün daha performanslı olduğunu hem kullanıcı yorumlarından hemde birebir mağaza incelemelerinden biliyor..

Ju7500 ile ku7000'e gelirsek tabiki 7500 yine öne çıkıyor,
    Çünkü ses+3d+panel hızı vs. gibi faktörlerde hep öne çıkan 7500'dür

Yani senin anlayacağın curved sıkıntı değilse 7500
    Yok ekran klasik düz olsun dersen ju7000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 1 Haziran 2016; 16:40:55 >
  • dallass kullanıcısına yanıt
    Desteğin için çok teşekkür ederim üstat, şimdi hanıma sunuş yapma sırası geldi :)
    Estağfurullah kardeşim ne demek. Bende zaten KS8000 den tarafım. Ancak işte diğer tarafta sony olunca bi tereddüt ediyor insan. Ama artık karar verdim ks8000 alacağım. ks9000 getirmiyor geri zekalı samsung. yanimecburen ks8000. herşey için teşekkür ederim.

• quote:

Estağfurullah kardeşim ne demek. Bende zaten KS8000 den tarafım. Ancak işte diğer tarafta sony olunca bi tereddüt ediyor insan. Ama artık karar verdim ks8000 alacağım. ks9000 getirmiyor geri zekalı samsung. yanimecburen ks8000. herşey için teşekkür ederim.

KS9000 ile KS8000 arasında ahım şahım bir fark yok. Hayırlı olsun şimdiden hocam benim de takip ettiğim bir model. Kampanya bekliyorum.

teknosa.com da 800 TL indirim var. 7200 e geliyor.

• quote:

teknosa.com da 800 TL indirim var. 7200 e geliyor.

Evet biliyorum onu ama hediye çeki şeklinde bir kampanya. Ben direk indirim bekliyorum.

• bu saatten sonra avrupa kupası kampanyaları olmaz değil mi?
    @ultiMance
    7000'li rakamlar bütçemi şuan için aştığından dolayı alamayacağım ancak, donanım/teknik ve görüntü kalitesi olarak JU ile aşırı farkı olur mu bu KS'lerin? Mevcut şartlarımızı düşünerek cevaplarsan iyi olur. Yani şuan malumunuz, 4K yayın yok, HD yayınlar çoğalıyor genelde. Film izleme olarak da genelde 1080p film izleniyor. Bu şartlara göre cevaplarsan yararlı olur...
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.