Şimdi Ara

bu mesaj silindi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
4
Favori
7.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tweenietomatoes

benim hat değerlerim senden kötü (ulaşılabilir 90) 75 alıyorum seninki çok rahat sorunsuz 100 alır.
    Bence zorla 100 mbit için hat değerlerini falan gönder 75 ile 100 arasında ciddi fark var.
    Anladım, teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

"Eski müşteri" dedikleri kim oluyor acaba...

Turknet 2016 yılında hattınızın desteklediği kadar hız(100 mbps'e kadar hız) ve 150 gb akn olarak tarife çıkarttı. 2017 yılının yazının başında bu tarifenin akn'sini 250 gb'a çıkarttı ve ağustos ayında akn'yi kaldırdı. Bu tarifeyi 35 mbps'e kadar akn'siz olarak değiştirdi ve yeni üye olacaklar 35 mbps'e kadar akn'siz hız almaya başladılar. 2016'dan 2017 ağustosa kadar, önceki akn'li dönemde üye olanlar ise eski hızları neyse o hızda akn'siz olarak kaldılar. (50-75-100 vs) 35'e düşürülmediler. Eski üyeler onlar oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 19 Ağustos 2018; 13:17:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulasılabilir 87mb 50 veriolar yükseltmede işime yaramaz
  • Alabileceğim max hız 118-128 arası değişiyor. Ancak hala gözükmüyor paket yükseltme. Destek kaydı bıraktım ancak hala sonuç yok 2 gündür. Bayramdan sonraya kalıcak gibi. Aynı durumu yaşayıp sorunu çözülen varsa yazarsa sevinirim.

bu mesaj silindi

Edit: Destek kaydım bugun sonuçlandı ve dedikleri şey : "Şuan en yüksek tarifeden faydalanmaktasınız . İlerleyen zamanlarda değişiklikler gerçekleştirilebilir . İyi günler dileriz ." İnternetim 120 mb e kadar kaldırabiliyorken dedikleri saçmalığa bak hiç araştırmadan cevap veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wr4tch -- 20 Ağustos 2018; 12:19:17 >

• Ben zaten eski müşteri olarak 75 mnps 64.99 olarak ödüyorum. Buna zam gelecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: labtek38

Ben zaten eski müşteri olarak 75 mnps 64.99 olarak ödüyorum. Buna zam gelecek mi?
    bende 2016 dan beri 100 mbitlik paketi kullanıyorum.eski kullanıcılara zam yok.
  • Merhaba,

Bende modemimde 85 mbite kadar, diğer isslerden sorguladığımda 75mbite kadar alabilirim. Ancak hız yükseltme seçeneği hala gelmedi. Sosyal medyadan,oimden her yerden yazdım verdikleri cevaplar tek düze altyapının desteklediğini veriyoruz diye yani çok anlamsız ben bu cevaba nedense inanmıyorum beklicez artık bir süre su yıl sonu akn olayı belli olsun yeni tarifelere bir bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • absfr A kullanıcısına yanıt
    aynen hocam öyle. Çalışanda yok galiba şu an. Bayramdan sonra tekrar destek kaydı bırakacağım.
  • Ben bu konuda destek kaydı oluşturdum. Sonra beni Türknet müşteri hizmetlerinden birisi aradı. Bana kısaca şunları dedi; "henüz bu kampanyamız aktif değildir, çalışmalarımızı sürdürüyoruz, ama tarih belli değil." Ben de bunun üzerine; e sitelerde reklamınız var, ayrıca online işlemler sitesinde de paket yükseltme seçeneği var. Sustu kaldı ve daha önce dediği şeyleri tekrar etti. Yani bu kampanya şu anlık sadece reklam olarak görünüyor.

Yani var mı bu paketi üst pakete geçirmiş birisi ? Müşteri hizmetleri ile görüşüp olumlu bir sonuç alan var mı aranızda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maldoror2

Ben bu konuda destek kaydı oluşturdum. Sonra beni Türknet müşteri hizmetlerinden birisi aradı. Bana kısaca şunları dedi; "henüz bu kampanyamız aktif değildir, çalışmalarımızı sürdürüyoruz, ama tarih belli değil." Ben de bunun üzerine; e sitelerde reklamınız var, ayrıca online işlemler sitesinde de paket yükseltme seçeneği var. Sustu kaldı ve daha önce dediği şeyleri tekrar etti. Yani bu kampanya şu anlık sadece reklam olarak görünüyor.

Yani var mı bu paketi üst pakete geçirmiş birisi ? Müşteri hizmetleri ile görüşüp olumlu bir sonuç alan var mı aranızda ?
    Üst pakete geçme olayı Eylül itibariyle başlayacak, şu anda kimsede yok(seçenek var, geçebilen yok)
  • eski müşterilerden yapada olanlarla neden fiyat farkı oluyor ki onlara 100 mbps'e kadar hız verdiler bizde yapa yoktu 35 mbps hız aldık şimdi bana da açmışlar 75mpbs'e kadar 75 lira ücretsiz yükselt işte paketi
  • fabrizo kullanıcısına yanıt
    TT Vae Erişim teklifi port kira ücretlerini araştırınız

• Ben 75 kullanıyorum ilk baştan beri modem arayüzünden baktığımda da yaklaşık 120 mbps hız destekliyor hattım ama paket yükseltmede 75 mbps yazıyor yine ve 79.99 15 tl fazla ver aynı hızı al niye böyle bu sistem yahu ?
  • Nuroxy kullanıcısına yanıt
    siz 15 ağustos 2017 öncesi hızınızı 75 yapmışsınız. Eski müşteri oluyorsunuz. 79,99 herkese yapılan yükseltme tanımlaması. anormal bir durum yok.
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Demek istediğim 100 hız tanımlanmaması hocam 15 tl farkla altyapı destekliyorken
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuroxy

Demek istediğim 100 hız tanımlanmaması hocam 15 tl farkla altyapı destekliyorken

Hız belirlemede bütün issler(Türknet dahil) önce altyapı sorgulama sistemindeki hızı baz alır. Altyapı sorgulama sisteminde türk telekom bir tek fibere(FTTH,FTTB/Eth) 100 mbps giriyor, onun dışında kalan vdsl hızlara 73,86,94 gibi 100'den küçük hızlar giriyor. Port hızları ise 35-50-75-100 diye giriyor. Türknet bu sorgulama sisteminde çıkan hızları aşağı yuvarlayarak alacağınız hızı belirliyor. (Örneğin benim altyapı sorgulama sisteminde hızım 73 mbps, 75'ten az olduğu için 50 mbps hız alabilirsiniz diyor türknet. Benzer şekilde vdsl'de kimseye 100 mbps girilmediğinden, en fazla 75 mbps olarak gözükür türknet'in teklifi.)

Genellikle sorgulama sistemine garanti hızlar girilir. Modemde daha yüksek ulaşılabilir hız görüyorsanız ekran görüntüsüyle birlikte türknetdestek ya da online işlemlerden arıza kaydı bırakıp 100 mbps'e yükseltebilirsiniz. Eskiden 100 mbps kullananlar bu şekilde kullanıyordu.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 25 Ağustos 2018; 15:59:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Ben bunu ilk zamanlar da denemistim dedim 75 yaptiniz hani en yuksek hiz verecektiniz diye yine sonuc alamamistim sikayetvar vs uzerinden de modem arayuzunden ss de atmistim ama demek ki canlari yapmak istemiyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Wr4tch

Alabileceğim max hız 118-128 arası değişiyor. Ancak hala gözükmüyor paket yükseltme. Destek kaydı bıraktım ancak hala sonuç yok 2 gündür. Bayramdan sonraya kalıcak gibi. Aynı durumu yaşayıp sorunu çözülen varsa yazarsa sevinirim.

Edit: Destek kaydım bugun sonuçlandı ve dedikleri şey : "Şuan en yüksek tarifeden faydalanmaktasınız . İlerleyen zamanlarda değişiklikler gerçekleştirilebilir . İyi günler dileriz ." İnternetim 120 mb e kadar kaldırabiliyorken dedikleri saçmalığa bak hiç araştırmadan cevap veriyorlar.
    ben benzer hat değerleri ile 2016dan beri 100 mbit kullanıyorum.sizinde rahatlıkla 100 mbit almanız gerekiyor.

bu mesaj silindi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.