Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (467. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.812
Cevap
136
Favori
183.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten evde kullansam bu fiyatlara yeniletmezdim telefonda gittiği yere kadar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir ara 3G açıyor diye duymuştum sadece sizdede öyle mi?

• Yok artık 3G yede kapattılar ,kutunun IMEI si olmadan internete bağlanmıyor hat ,bende IMEI yi bazen telefonda bazen kendi kutusunda kullanıyorum ,açsınlar kısıtı bu paralara hakkını ancak böyle veriyor.Valla vodafonenin sınırsız paketi gibi telefonda

• Sınırsız internete 5 GB hediye gönderdiler bune iş 🔥 başka alan varmı ?

• Hız sınırı kalkmış bari 50 atsalardi yaw 🔥😒

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Yurtiçi kargo ile gönderiyormuşuz
    Modemi mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri ni arayın iptal edin size gönderici kodu verilecek ücretsiz gönderebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

Modemi mi ?

Alıntıları Göster
    Evet. Müşteri hizmetlerini aradım.
    Taahhüt sonu geldi, uzatmıcam dedim.

Önce TİMe gidip hattı kapatacakmıışım. Sonra kargo ile modemi göhdereceköişim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-126D2940A

Sınırsız internete 5 GB hediye gönderdiler bune iş 🔥 başka alan varmı ?

Superbox 5 GB Hediye paketiniz 0 TL ye hattiniza tanimlanmistir. Paketinizi 09.08.2020 12:13 tarihine kadar keyifle kullanmanizi dileriz. Detayli bilgi icinwww.turkcell.com.tr B002

Taahhüt bitti, kurnazlık başladı

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    Resmen dalga gecilio he bari 50 felan ver ay sonunu hızlı çıkartalım .5Gb bitti bile.

• Bu mesaj geldi şimdi. Yarın İnterneti kapatmaya gidecektim. 249 TL kitledilermi bana?

Kontratsız Superbox Fırsat 10 Mbps paketiniz 249 TL ye hattiniza tanimlanmistir ve fatura kesim tarihinde yenilenecektir. Paketinizi 10.08.2020 00:00 tarihine kadar keyifle kullanmanizi dileriz. Detayli bilgi icinwww.turkcell.com.tr B002

Hayır 1 günlük ödersin ,gün bazlı cikartirlar diye biliyorum inşallah yanilmam .

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Evet. Müşteri hizmetlerini aradım.
    Taahhüt sonu geldi, uzatmıcam dedim.

Önce TİMe gidip hattı kapatacakmıışım. Sonra kargo ile modemi göhdereceköişim.

Alıntıları Göster
    Kargo ile olması çok saçma değil mi ? Bir de Superonline ın hangi numarasını arasam kayıtlı müşteri numarası ya da TC istiyor. Yazıyorum fakat kabul etmiyor. Bu yüzden bir türlü bağlanamadım. Kolay yoldan bağlanabileceğim bir numara biliyor musunuz?

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    hocam 0 532 5320000 arıyorsun çıkan mh süperbox bölümüne bağlarmısınız diyorsun yoksa süperonline sifre cart curt bağlanamazsın...

• Turkcell Superbox iptal süreci yapılması gerekenler

Superbox iptal işlemi için müşteri hizmetlerine bildirilecek akabinde data Hattın iptal işlem Turkcell bayisinde yapılacak 6 gün içerisinde kayıtlı cep telefonunuza
    hattın deaktif olduğuna dair mesaj gelecek siz tekrardan müşteri hizmetlerini arayıp hattın deaktif olduğunu bildirip modemin superonline bayisi var ise elden
    yok ise müşteri hizmetlerinin size mesaj ile ileteceği yurtiçikargo gönderi kodu ile yurtiçikargoya 10 gün içerisinde gönderilip modem Turkcell ulaşınca Turkcell
    ulaştığına dair size gelen mesajdan sonra engeç bir kaç gün sonra tarafınıza iletebilecek fatura tutarı ödenince Turkcell ile ilişiğiniz tamamen bitmiş olur.
  • Arkadaşlar taahütüm bitti ve iptal başvurusu verdim.

Merak ettiğim bir konu var. Süoerbox aboneliği için kullandığım hattı başka operatöre taşısam ve bu hattı normal hat olarak kullanabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

hocam 0 532 5320000 arıyorsun çıkan mh süperbox bölümüne bağlarmısınız diyorsun yoksa süperonline sifre cart curt bağlanamazsın...
    Sürekli telesekreter çıkıyor . Ben de 850 2221222 yi aradım. Hoş o da baya uğraştırdı .

• modeme reset atarsam hızında değişiklik olur mu 1yıllık cihaz(reset nasıl atılıyor bu arada

Hattı iptal etmezsen olur.
  • 
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.