Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11.812
Cevap
136
Favori
183.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lionheart

Bulunduğum yerde Turktelekom Hipernet hizmeti alabiliyorum ama Superbox'ta seçeneklerim arasında.Genellikle PS4'te online oyun oynuyorum.Sizce hangisi daha mantıklı bir seçenek olur ?
    ikisini de kullandım aynı lokasyonda. türk telekom 35 mbps idi, süperbox 20 mbps.

süperbox ile 3 diş zar zor görüyordum. türk telekom vdsl ile 4 diş stabildi. aynı şekilde diğer oyunlarda da 20 ping fark var.
  • Superbox Ev İnterneti Kampanyası modem dahil olarak satışa açılacak. İlk etapta pilot bölge olarak Bursa ve Hatay da başlayacak. Fiyatlar aynı olup modem dahil edilmiştir. Belki işine yarayan olabilir. Superbox Tak Çalıştır Kampanyası olacak.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Nasıl reis biraz açarmısın konuyu ,superbox alanlara artık modem geri alınmayacak mı ? .Başka bir degisiklik varmı acaba ?.Yeni paket , yeni birşeyler ,1 yıldır hep kullanıcı aleyhine birşeyler oluyor.Eski kullanıcıların modemleri böyle birşey olursa 2. 3. Tahadüt yenilemeden sonra istenmez diye düşünüyorum .Veya Vodafone bazı yerlerde 5G simkart dağıtmaya başlamış ,Turkcell bu adımları atmaya başladığında ,4G modemi getir 5G modemi al tarzında birşey olabilir. Turkcell çalışanımısınız ?Bizi yeşillendirin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Modemi müşteri almış olacak. Aylık 29.80 TL karşığında yani herşey aynı olup sadece paket fiyatına modemide dahil etmişler. Örnek 130 TL olan paket 100 + 30 modem ücreti olacak. Modemler istenir isterse beş yıl on yıl bile geçse malesef. Modem getir götür gibi bi işlemi yapacaklarını sanmam. Turkcell çalışanı değilim.
    Anladım reis teşekkür ederim ,yine düzgün bir gelişme yok

• Kayda değer olmasada paketler 30 TL ucuzlamış gibi olacak. 30 TL 24 ay 720 TL modemi almış olacağız.
    Evet yeni gelenler için çok iyi , keşke ilk başta böyle birşey olsaydı ,modem parasınıda ödemiş olurduk.Ben şahsen kapattırmayı düşünmüyorum zatende ,eski müşteriler içinde birşeyler yapılsın isterim.1 Yıldır hiç bir gelişme yok, yeni paket yok, sadece fiyatlar yükselip duruyor.Artik Superbox alımları düşmüştür son zamlardan sonra ,bari sabit müşteriler için birşeyler yapılsın .

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Modemi müşteri almış olacak. Aylık 29.80 TL karşığında yani herşey aynı olup sadece paket fiyatına modemide dahil etmişler. Örnek 130 TL olan paket 100 + 30 modem ücreti olacak. Modemler istenir isterse beş yıl on yıl bile geçse malesef. Modem getir götür gibi bi işlemi yapacaklarını sanmam. Turkcell çalışanı değilim.
    Çöp ZTE modemleri zorunlu olacak satacaklar yani bize yanlış mı anlıyorum?

Zorunlu ise sıkıntı. Eğer modemde serbestlik olacaksa çok güzel olur.
    Superbox ücretsiz olarak en fazla 2 farklı lokasyonda kullanılabilir, 2 lokasyondan fazla kullanılmak istenildiğinde onaylı olarak ek lokasyon alınabilir. Ücretli ek lokasyon servisi şu anda devrede değildir, devreye alındığında müşterilerimizden onay alınarak ve Web Sitesi’nde yer alan güncel lokasyon kullanım fiyatları üzerinden servisten yararlanılabilecektir.

Lokasyon sınırı mı geldi istediğimiz yerde kullanamıyor muyuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtyg kullanıcısına yanıt
    Bu hep vardı.
  • umut3280 U kullanıcısına yanıt
    https://turk.net/mahallenizde/besiktas-fiber
    al sana internet ;)
  • 149.9 TL ye taahhüt verdim 10 Mbps tarifeye. Çaresizlikten el mahkum devam ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modemde kırmızı ışık yanmaya başladı.Dün kurulum yapıldığında bir şey yoktu kapattık bugün açınca kırmızı ışık yanıyor.İşin içinden çıkamadım anlayan var mı ?
    Ayrıca superbox performansı artırılabiliyor mu

• Myhres7 M kullanıcısına yanıt
    Düzeldimi sorununuz ?

• Arkadaşlar selam.
    Superbox 10/5 abonesiyim. Taahhut bitmesine 1 ay kaldı. MH aradı 149,90 lira (+ telsiz kullanım vs.) teklif etti, yüksek geldi kabul etmedim.
    Bugün geçmiş 11 faturamı inceledim. İnternet tüketimim 50-60GB civarı. 1 kere 100GB tüketmişim. 10mpbs sınırsızdan, 4,5g
    kotalı paketine geçebiliyor muyuz? Turkcell hız 4,5g kota 100GB paketini yeni aboneye 130'a veriyor. Bize mevcut faturamızdan (100lira + diğer) devam ettirir mi acaba? Ne dersiniz?
  • X55 kullanıcısına yanıt
    Alt pakete geçebilirsin ,ama şuanki fiyattan geçersin diye tahmin ediyorum ,50 GB lik paket için devam teklifi var 99 lira ,100 lük için devam teklifi varmı bilmiyorum.Müsteri hizmetlerini ara bizide bilgilendir.

• Modem arayüzünü sıfırladım öyle düzeldi

• Hızın yavaş olması normal mi acaba ?
    İndirmeler yavaş

• Selamlar, 10 megabit için 149 liradan aşağı teklif alabilen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Myhres7 M kullanıcısına yanıt
    Modem ztemi , bulunduğun bölgeye göre değişir ,herzaman istenilen hızı vermiyor superbox ,kutunun yerini 1 metre oynatsan bile hız değişebiliyor .

• 
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.