Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.812
Cevap
136
Favori
183.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende size yazacaktım tam hocam 3g aldım düzeldi teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • goldweb kullanıcısına yanıt
    3G De kullanman düzeldi sorun yok anlamına gelmez ama seni idare ettirir demekki bulundugun lokasyonda 4.5 G de bi sorun olabilir cunku verilen modem baz istasyonuna cok güclü bir şekilde ve oncelikli olarak baglanıyor superbox musteri hizmetlerini aramanı tavsiyede ederim 4.5G de kullanmak varken 3G de kullanmak iyi değil stabilite ve ping farki var

• quote:

Orijinalden alıntı: blackforreal

Bide bana gelseler haziran 11 de başvuru yaptık.Hala gelen yok
    10/06 da müracaat etmiştim. Bugün gelip kurdular. Kuruluma gelen arkadaşın söylediğine göre 1 ayda 68.000 müracaat varmış. Modem yetişmiyormuş.
    Bana gelen modem
    Hız testinde 10 mbit çıkıyor.

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-126D2940A

3G De kullanman düzeldi sorun yok anlamına gelmez ama seni idare ettirir demekki bulundugun lokasyonda 4.5 G de bi sorun olabilir cunku verilen modem baz istasyonuna cok güclü bir şekilde ve oncelikli olarak baglanıyor superbox musteri hizmetlerini aramanı tavsiyede ederim 4.5G de kullanmak varken 3G de kullanmak iyi değil stabilite ve ping farki var
    Modemi camın önüne koydum 5 diş oldu hocam şuanda sorunsuz gibi yine sıkıntı yaşarsam ararım

• Bende 3g moduna aldim asiri artti performansi guzel oldu boyle :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hiç anlamam ki dostum bu tarz işlerden karakola götürürüm ben bunu
  • 160₺ lik paket sahipleri modem arayüzüne nasıl giriyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: gegehthtvsshas

160₺ lik paket sahipleri modem arayüzüne nasıl giriyorsunuz
    Modemin altındaki etikette arayüz giriş bilgileri var:

IP: 192.168.8.1
    User: admin
    Password: superonline
  • Eyvallah hocam çok hızlı oldu valla

Evde de test ettim burda da aynı şekilde 20/5 çıkıyor. Bazen nedense düşüyor 5gden deniyorum o zaman normale dönüyor gibi. Televizyona ethernetle bağladım YouTubedan 4k video biraz kasıyor televizyonda. Hesaplarima göre 15mbit civarı olmasi gerekiyordu 4k video canlı izlemek için Biraz daha kurcalayayim modemi daha hiç inceleyemedim belki bi gelisme kaydederim. Yalnız ev 90m2 ama yatak odasinda zar zor çekiyor. Buradaki önerileri okuyacağım çekim gücüyle ilgili.

• blackforreal kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam. Şundan verdiler, kule oluyor sanirim bu?

• Evet kule modem oluyor bu :) sebeke modu otomatikteyken 6 7 mb cekiyordum 3 g yaptim 11 leri goruyorum ping de 30 45 arasi değişiyor

• Accio A kullanıcısına yanıt
    4 k yı cok rahat acması gerekiyor televizyonun işlemcisi dusukse youtube 60kare 4 k lar kasar internetle alakalı degildir o aramıza katıldın artık burdan haberleşiriz her turlu sorunda sıntıda yaz yardımcı oluruz birbirimize

• cs go daki ortalama ping değerleri nedir

• B3R4K B kullanıcısına yanıt
    şöyle anlatayim online bir oyuna giriyorsun ya hani turktelekom veya baska internette ping sorunları olur he işte oyle seyler superboxta yok neden biliyormusun kablolu internette herkeze interneti aynı kanaldan veriyorlar superonlinenin internetinde öyle degil sanki sadece sana veriyorlarmıs interneti gibi akıcılık gecikme diye birsey yok

• lazzaro L kullanıcısına yanıt
    hocam bende girmeyi denedim ama giremiyorum. şifre mi değiştirdiler acaba kurulum yaparken. resetlersem modemi bir sıkıntı olma ihtimali var mı?
  • aakdogan A kullanıcısına yanıt
    kullanıcı admin şifrede wifi şifresi kardeşim

• Hep 2 veya 3 diş arasında gidip geliyordu apartman boşluguna bakan odamda ve 1. kattayız cok kör bi noktada nedense bugun baktıgımda tek kademe çekiyordu hep ama hiç sıkıntı yoktu son 2 saatir full çekmeye başladı kademe bile düşmüyor başına böyle birşey gelen varmı Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

• quote:

Orijinalden alıntı: aakdogan

hocam bende girmeyi denedim ama giremiyorum. şifre mi değiştirdiler acaba kurulum yaparken. resetlersem modemi bir sıkıntı olma ihtimali var mı?
    WiFi şifresini değiştirdilerse, o aynı zamanda arayüzün de şifresi oluyor. Bir de öyle deneyin.
  • Selamlar 2 gün önce 4.5G sınırsız paket ile aranıza dahil oldum. Hat aktifleşti her şey halloldu fakat bir türlü DNS ayarı yapamadım. Hem arayüzden yapıyorum hem klasik windows internet bağdaştırıcı ayarlarına girip atıyorum ama yok olmuyor. Opera VPN ile giriyorum fakat çok yavaş, akıcı değil. Yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur_91 -- 23 Haziran 2019; 7:51:18 >

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.