Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.812
Cevap
136
Favori
183.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    saol hocam bilgi için. artık pek fazla oyun oynayamıyorum zaten o yüzden ping düşük olsa bile sıkıntı olmaz benim için. ama dediğin gibi ben vdsl'den ve adsl'den daha bile iyidir diye düşünüyorum. ailemle kaldığım evde 16Mbit pakete aboneyiz güya hız testi yapıyorum 0.8Mbit çıkıyor eskiden TTNET'i arayıp sürekli darlıyordum adamları arada yükseliyordu hız ama bıktım artık peşine düşmekten. eskisi gibi oyun da oynamıyorum, evde annem babam ve ben varken yaptım bu hız testini bir de çok komik bu kadar düşmesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Accio -- 17 Haziran 2019; 17:17:34 >
  • Başlıyorum bugün darlamaya
  • Hadi hayırlısı bizid bilgilendir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün öğle saatlerinde Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak başvurdum, bir saat sonra cihazı adresime getirdiler. İnanamadım, bu ne hız!..

Ancak henüz hattım aktif değil. Yoğunluk varmış, hattın aktif olması 2-3 günü bulabilirmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazzaro

Bugün öğle saatlerinde Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak başvurdum, bir saat sonra cihazı adresime getirdiler. İnanamadım, bu ne hız!..

Ancak henüz hattım aktif değil. Yoğunluk varmış, hattın aktif olması 2-3 günü bulabilirmiş.
    Ayın onbirinde başvurdum hala ses seda yok. Şanslısın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alacak arkadaşlar kesinlikle pişman olmazsınız paranız neye yetiyosa o paketi alın fazlasını hak ediyor diyceksiniz hele o modemi alıp başka bir yere götürmek yokmu millet imreniyo resmen ufo gören masum köylü gibi bakıyolar gecen kahveye bile götürdüm millet okeyi bıraktı benim cihaza baglandı

• rebel0655 R kullanıcısına yanıt

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ya bana İlk başvuruda veremediler tekrar başvurdum çok korkuyorum ben alamadan kampanya bitecek diye herkes öyle bir anlatıyor ki canım çekti resmen

Aldiktan sonra memnun kalırsak bir üst hıza geçebiliyor muyuz acaba

• Accio A kullanıcısına yanıt
    Önce bana ilk hangi paketi alcagını söylermisin

• Arkadaşlar bugün superonline ekibi ikinci kez gelmiş sokakta deneme yapmışlar fakat sistem onay vermediği için basvurunuzu iptal ettik diyorlar

İlk gelen adam 4.5G full çekiyor demişti bana. Superonline onay vermediği halde superbox alıp kullanabilen varsa bana yardımcı olabilir mi nereye gitmeliyim bayi vs var mı bildiğiniz bana bu cihazı verse denesem direk evde. Bütün internet saglayicilari aradım hepsi altyapı yok diyor yardımcı olmuyorlar tek çarem buydu ama anlamıyorum 4.5g sim kart ile çalışan cihazın ne problemi olabilir ki evimde gayet iyi çekiyor 4.5g. Benim aklıma artık yoğunluktan dolayı bilerek vermedikleri geliyor yani başka sebep göremiyorum. Ya da yakında zam vs geleceği için durdurmuş da olabilirler. Vodafone'da bu rezaleti yaşamıştım malesef...

Alabilirsem 20mbit ile başlayacağım hocam

08502220222 bu numarayı ara 20/5 hız paketine basvurcagını söyle normal adresini ver onlar sana uygun sana yakın yani ceken bi adresi bulurlar basvurunu onaylarlar hatta havada karada kaparlar seni bunlar türkcelin bayileri şirketleri yani daha sonra kuruluma gelmek için seni ararlar adresmi bumu dogrumu derler sende yok diyip normal ev adresini verirsin evine gelirler hiç bir sorun sıkıntı olmaz ben öyle yaptım çünkü benim ev 185. Caddede sistemde kayıtlı adresim ise sanayi caddesi no 2 benim eve 10 dk uzaklık anlıycagın hiç terettüd etme yazdıgımı iyi oku ve basvur.

Bunun bi üst paketine gecebilirsin oda sınırsız bölgen nekadar destekliyorsa o hızı alırsın kota yok 4.5 g 279 tl buna hiç gerek olmadıgını düşünüyorum 20/5 paket gayet süper ve ideal ama illa alacam 279 luk diyosan türkcel hatla evde hız tesyi yap cıkan sonuc 100/40 filan sa al yoksa hiç degmez bide neyde kullancagına baglı eger sadece pc de filan kullancaksan al 279 lugu yoksa telefon içinse hiç bakma bosa verirsin o parayı

Hocam sağolasın bilgi için. Yalnız ben de başvuruları bu telefon numarası üzerinden yapmıştım, bu numara Turkcell'in kendi numarası değil miydi? Ya anlamadim ben bi numarayla konuşuyorum beni bambaska biyerden arıyor sizle görüşmüştük diyo basvuru alıyor tekrar artık hangisi doğru hangisi yanlış takip edemiyorum. Ben bu numarayı arayıp şuanda yaşadığım eve basvuru yapayim o zaman. Sonra alır götürürüm yeni taşındığım evde kullanırım

Bu numara türkcelin bayisine ait taşeron yani internet satan vs diyelim bunun gibi yüzlerce numara var ben türkcelin kendi müşteri hizmtleni aradım adresin desteklemiyo dedi bende farklı adresten ver dedim nerdeyse azarlıycaktı konusmalar kayıt altında diye bende bak nası alıyorum diyip kapattım telefonu yüzüne

Çok ilginç ya iyiymiş harbiden ben de bu olmazsa başka bayi denerim o zaman

yapcagını anlatıyorum simdi basvuru yap aradıklarında baska adres söyle sorgulama yapsınlar okey deyip basuvurunu alsınlar seni 2. kez aradıklarında bu sefer bi arkadasının adresini ver sonra randevu gunu arkadasına gelsinler tabı evinde 4.5g ceken bi arkadasın sonra ben onlarda kalıom ama fatura ailemin evine gitsin dersin yalandan gercek evinin ikametini verirsin

Aynen dolu bayi var baska sehirdeki bayi bile olur hiç sorun degil interneti satan türkcelin bayisi taseronu olmus olcak kuruluma gelen türkcell türkcell müşteri hizmetlerinin satıs yapma derdi yok ama bayilerin var yoksa kapanıyor o yüzden interneti satmak için adreside degiştiriler herseyide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebel0655 -- 17 Haziran 2019; 19:55:6 >
  • Çok saolun arkadaşlar bayilerin hepsi kapatmış burdaki. Yarın açıldığında arayacağım ya da gideceğim direk. Bu arada evime gelen ilk görevli testi sokakta yapmıştı. Evde yapın belki öyle sonuç farklı çıkar hem ev yüksekte dedim. Ama sokakta olmazsa evde hiç olmaz diye diretti eve girmedi eleman.

Bugün laf arasında müşteri hizmetlerine bunu söyledim adam şikayet kaydı oluşturdu eve gelmesi gerekiyordu asıl diye. Normalde basvurumu iptal etmişlerdi ama bu yüzden simdi tekrar geri açtılar 3.kez gelecekler

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.