Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.816
Cevap
136
Favori
184.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://forum.donanimhaber.com/turkcell-superbox-bant-secimi-yapma-sinirsizlarda-hiz-yukseltme-ihtimali--136532020 ben buradan yuklemistim ama su an link kirik sanirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Torunoglu55 kullanıcısına yanıt
    3. sayfaya koymuşlar yine link ama ben bunu yapamam ki nasıl indircem nasıl ayarlıcam imkansız
  • https://teknoltan.com/modem-port-forwarding-acma-yonlendirme-ip-sabitleme/ şöyle bi makale buldum ama denemek isteyen denesin bilgim olmadığı için yapamıyorum karışık geldi bana biraz
  • Torunoglu55 kullanıcısına yanıt
    Statik ip denemedim. Dropsuz yayın için modem arayüzünü yönettiğimiz bir komut dosyası bulup bant hızını
    lte 1800 yaptım ve sinyalim ip gibi olmaya başladı.

Lte All yani tüm bant hızlarını seçerseniz. Sürekli daha yüksek seviye hız için bant değiştirip sinyalin
    kalitesini düşürüyor. Benim baz istasyonuna yakınlığıma göre 1800 bandı iyi çıktı.
    Baz istasyonuna yakın olan varsa daha düşük hız ve daha yüksek kaliteli sinyali yakalayabilir.
    Bu yöntemi bu başlıkta yorum yapmış bir üniversite öğrencisi arkadaşımız öğretmişti bana.
  • arkadaşlar birşey soracağım, ben günün her saati ölçtüğümde statik 120 MB Down 45 Mb Up alıyorum fakat, Xbox One X 'den oyun güncellemesi veya yüklemesi yaptığımda 60 Mb' i geçmediğini görüyorum, bunu Türkcell 'mi sınırlıyor yoksa Karşı taraftaki servermı vermiyor? Yapmamız gereken birşeyler var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınırsız paketten cıktıgıma pişman oldum denilebilir turkcell yaptı gene yağacağı ****liği en azından paket düşürenlere bi acık kapı bırakabişirdi adsl gibi kullanıyoruz koca superboxu

• Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu LOL'de yaşıyorum. Ping ani artıyor DC oluyorum sonra geri geliyor. Bunu bazı günler hiç yapmazken bazen 3-4 kere yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saameet_06

arkadaşlar birşey soracağım, ben günün her saati ölçtüğümde statik 120 MB Down 45 Mb Up alıyorum fakat, Xbox One X 'den oyun güncellemesi veya yüklemesi yaptığımda 60 Mb' i geçmediğini görüyorum, bunu Türkcell 'mi sınırlıyor yoksa Karşı taraftaki servermı vermiyor? Yapmamız gereken birşeyler var mı?
    Wireless alıcı/verici kalitesi de etkili olur. Kablo ile deneme şansınız var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Wireless alıcı/verici kalitesi de etkili olur. Kablo ile deneme şansınız var mı?

Alıntıları Göster
    hocam kablolu bağlı.

• İstanbul içi 99 liralık paketini kullanmayan arkadaş varsa ben talibim pm atarsanız telefonumu verip görüşebiliriz

• myildizofficial M kullanıcısına yanıt
    Alan pisman almiyan bin pisman ...

• Merhaba bende bugün sonunda karar verdim ve bağlattım 219 tl lik paket kullanıyorum izmir karabağlar şuan aldığım en iyi sonuç.
    Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]
  • c3LaL35 kullanıcısına yanıt
    izmir gaziemirdenim bende 219 tl paket hangisi dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: saameet_06

hocam kablolu bağlı.

Alıntıları Göster
    Bende PS4 Pro ile bir deneyeyim.
  • Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

Aylık kullanım değerim bu ay böyle olmuş

279 Limitsiz paket kullanıyorum bölgemdeki 4.5g acaba yavaşlıyormu ben böyle kullanınca merak etmeye başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Bende PS4 Pro ile bir deneyeyim.

Alıntıları Göster
    hocam bir oyun çek bakalım 100 Mbit civarı çekecek mi yoksa 40 50 60 damı kalacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: mgsgsg2010

izmir gaziemirdenim bende 219 tl paket hangisi dostum
    100 gb olan paket alabildiğin kadar hız alabiliyorsun ben ayrıca harici antende almıştım akşamları çok işime yarıyor harici anten upload uçuyor.
  • Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺]

Hocam anten link alabilir miyiz varsa ?
    oldu ya 100 gb kotanı doldurdun sonra hızın kaca düşüyor
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.