Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.944
Cevap
575
Favori
1.308.495
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hangi tarifeyi kullaniyorsun 16gb a nasil nelerle çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

evet alabilirsin, bayiye gittiğinde faturasıza numaranı taşıma talebinde bulun, paket tarife falan sorarsa paketsiz süper tarife ile açmalarını söyle.

hattın açılınca TL yükleyip LIFECELL HOSGELDİN 5 GB yazıp 2200'a gönder, haydi gel +2gb hediyen de otomatik tanımlanacaktır. 12 ay boyunca kullanabilirsin.

Bir de şu illerdeysen +2 GB daha alabilirsin toplam 9 GB eder
    İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Şanlıurfa, Edirne, Denizli, Aydın, Afyon, Hatay, Sakarya, Balıkesir, Gaziantep, Tekirdağ, Samsun, Van, Zonguldak, Sivas, Manisa, Ağrı, Diyarbakır, Mersin
    Hocam bu yeni gelen faturasiza mi
    Turkcell faturalidan faturasiza mi
    Mevcut faturasiz hattimla katılsam olur mu

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    başka operatörden gelirsen geçerli

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

Ayrıca Turkcell uygulamalarıyla dalga geçiyorlar ancak hepsi işe yarıyor

misal dergilik ten aylık dergilerimi ve günlük gazetelerimi ücretsiz okuyorum.

bip her yönüyle WhatsApp dan gelişmiş.Hediye verilen dk lar ile uzaktaki akrabalarımı arayıp uzun uzun saatlerce her yöne dk dan hd kalitesinde konuşuyorum.( görüşme kalitesi çoğu zaman normal aramaya göre bile iyi oluyor tabi çekim düşükse sıkıntı olabiliyor geliştirebilir)

Bip başlı başına bir uygulama içinde vakit geçirmek için küçük eğlencelik oyunlar , gb hediyeli oyunlar , sürpriz noktalar 6 ayda bir yenileniyor . bedava sınırsız sms var.

lifebox tan 20 gb depolama alanı ve veri kullanımı veriyor.Kendi paketimden yemeden resim videoları yedekliyorum.Millet icloud için aylık 7 lira veriyor.

goller cepte spor haberlerini skorlarını takip etmek için tek başına yeterli.Üstelik haftada bir seçilen tek maçın golleri kadar 100 mb geliyor.

tv plus otobüste ,yada evde tv işgal edilmişken tek başına televizyon.İleri geri alma kaydetme var. üstelik 5 gb kotasıda var.

fizy bana göre ücretli uygulamaları aratmıyor dinle ,klip izle 5 gb kotası var.

GNc uygulamasından yumurta çatlatma var haftada 1 gb haftalık banko veriyor.

upcall sadece kayıtlı olmayan bilinmeyen numaralarda yüzde 70 inde hat sahibi ismi çıkıyor.Engelleme , yönlendirme çağrı tonu ayarlamaları toplantı durumu vs. tek yerden ayarlanıyor.

yaani 3 gb lifecell paketlerinden + 1 gb her ay paket veriyor .Geliştirilmesi gerek ancak paket azalıncs YouTube instagram yaaniden açıyorum.

Her hafta sallakazan dan gelen bol hediyeler vs. hiç yazmıyorum.

Turkcell e geçen en az 12 ay pişman olmaz.
    Hocam ben 3 hattımla 2 faturalı 1 faturasız 1999 2014 2001 yıllarindan 20 yildir aboneyim son 2 yıldır Turkcell'in kalitesi kalmadı fatura ödüyoruz o yüzden bu hediyeler veriliyor faturalar zaten şişiriliyor detaylarına bakmanızı öneririm
    Ayrıca bip kullanıyorum ama bipte SMS ücretli olması lazım kendi kullanım verilerinizden gidiyor olabilir faturasız hattımda ücretli olarak SMS gönderiliyor biliyorum
    Ayrıca mobil veri hızı 4,5G olarak bile çok yavaş ve kotada muzik video hikaye youtube bile izlemesen çok cabuk tukeniyor
    Ben gercekten 2 senedir hic memnun degilim 20 yıllık eski abone olarak
    Yenilere avantajli olabilir sizin nedir tarife?

• quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

Artık 2 si beraber verilmiyor
    25 mb limitsiz +5 gb cep 125 tl ödüyorum
    2 yil sabit fiyat

Sadece bu var şimdi kampanya

https://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/turkcelllilere-ozel-4-ay-ucretsiz-kampanyasi

Alıntıları Göster
    Ev int ve mobil 125tl mi hangi tarife bu
    Bana bundan bahsetmedi .erefsiz turkcell 😡8mbite kadar olan int 150tlden 4 ay daha odedim ve kendimi aptal yerine koymaktansa kapattım

• quote:

Orijinalden alıntı: armutsever

Arkadaşlar merhaba,

Platinum hoşgeldin paketine geçiş yapmak için geçen hafta Türk Telekom'a taşımıştım hattımı. 30 Eylül'de ise internetten Turkcell'e numara taşıma başvurusu yaptım ve mesaj bildirimi geldi. Lakin kurye henüz aramadı ne zaman simkart teslimi yapacağına dair. Başvurudan sonra kuryenin araması için gereken bir yasal süre var mı? Mesajla iletilen talep numarasından da takip yapamadığım için - hata veriyor - süreci takip edemiyorum, bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
    Telekomda kac ay kalmak gerekiyor once de turkcellde miydin

• Sevgili Donanim Haber uyeleri Sen Yap Diye Kampanyasini yapan var mi
    Referans kodu lazım BİP hic kurmayan mi olmasi sart?
    Bize gelen kodu ne yapiyoruz girecek varsa vereyim
    Ikinci meydan oku int nasıl aliyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

başka operatörden gelirsen geçerli
    Suan turkcell faturasizim baska op faturasiza gecip ne kadar kalip gelmem lazim o sekilde gelsem olur mu

1 ay dışarda dursan yeter

lifecell avantaj 5 gb 34 tl ye faturasız kullanıyorum.

bip te güzel kampanyalar var.Goller cepte ,gnc çatlat , sim kupon biriktir , salla kazan derken 16 gb tı bile geçiyor hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    yapmayın hocam geçen depremde gördük Turkcell 15 dk da toplarken diğerleri yerlerde süründü.

lifecell avantaj 5 gb 34 tl faturasız kullanıyorum.Ama şu bir gerçek Turkcell de faturalı kullanılmaz.Gerçi diğerlerinde de kullanılmaz.Yıl sonuna doğru başka bir operatöre taşıyın.yeni yılda tekrar turkcelle taşıyın hem telsiz kullanım vergisi ödemezseniz hemde avantajlı fiyatlardan faydalanırsınız.

• quote:

yapmayın hocam geçen depremde gördük Turkcell 15 dk da toplarken diğerleri yerlerde süründü.

lifecell avantaj 5 gb 34 tl faturasız kullanıyorum.Ama şu bir gerçek Turkcell de faturalı kullanılmaz.Gerçi diğerlerinde de kullanılmaz.Yıl sonuna doğru başka bir operatöre taşıyın.yeni yılda tekrar turkcelle taşıyın hem telsiz kullanım vergisi ödemezseniz hemde avantajlı fiyatlardan faydalanırsınız.
    Avantajli fiyat için aynen git gel yapmak mantıklı ancak artık numara taşısanda telsiz vergisi alınıyor o durumu bitirdiler hocam bilgin olsun

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    yok hocam bu sene başında eşim taşıdı hala vergi alınmıyor.Mağaza dada öyle dediler ama hala alınmıyor vergi.Yeni yılda da alınmayacak büyük ihtimal.

Şu an turkcell'deyim, önce de turkcelldeydim, 1 hafta kadar telekomda kaldım.
  • quote:

yok hocam bu sene başında eşim taşıdı hala vergi alınmıyor.Mağaza dada öyle dediler ama hala alınmıyor vergi.Yeni yılda da alınmayacak büyük ihtimal.
    Telsiz ucreti taşı tasima faturasiz dahil herkesten alinmiyor mu

• quote:

Şu an turkcell'deyim, önce de turkcelldeydim, 1 hafta kadar telekomda kaldım.
    Digerine faturasiz mi gittin gelince avantaji ne oldu

• quote:

Faturaliyken gidemiyorsun iste sözleşme fark ucreti aliniyor telsiz ucr almama nasil öyle bisey söylemedi mh
    15 dk mi Antalyada olmayan depremde bile 3 4 saat arama yapamadik

• quote:

lifecell avantaj 5 gb 34 tl ye faturasız kullanıyorum.

bip te güzel kampanyalar var.Goller cepte ,gnc çatlat , sim kupon biriktir , salla kazan derken 16 gb tı bile geçiyor hocam.
    Gnc oldugundandir belki her ay aliyor isen paketi salla da gunluk yada 3 saatlik 1gb veriyorki
    5 paketse 11 icerigi nedir yazsan

Turkcell'de faturalı idim, platinum+ hoşgeldin paketine geçiş yapmak istiyordum ama hattım uygun değildi, başka operatörden gelirsen alabilirsin dediler. Telekom'da taahhütsüz faturalı bir pakete geçiş yaptım, 9,9 tl aynı gün turkcell'e geçiş başvurusu yaptım. 1 hafta içinde halloldu. şimdi platinum dayım 15 gb 80 tl.
  • quote:

Turkcell'de faturalı idim, platinum+ hoşgeldin paketine geçiş yapmak istiyordum ama hattım uygun değildi, başka operatörden gelirsen alabilirsin dediler. Telekom'da taahhütsüz faturalı bir pakete geçiş yaptım, 9,9 tl aynı gün turkcell'e geçiş başvurusu yaptım. 1 hafta içinde halloldu. şimdi platinum dayım 15 gb 80 tl.
    1 gun faturali oluyor mu aliyorlar mi
    Platinuma zaten genelde herkes girer öncesinde dusuk pakette olursan

• 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.