Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.944
Cevap
575
Favori
1.308.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vodafona geçseniz daha kârlı olur bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lifecell ile turkcell arasındaki fark nedir?

Annem faturalıya geçmiş orada lifecell görünce sormak istedim.
  • 3 GB eko paketi Turkcell kafasına göre bu ay sonlandırdı. 1 aylık lifecell paketi aldım fakat 1 aylık paket. Turkcell’e de devam etmek (çekimden dolayı) zorundayım. Faturalı yada faturasız minimum 2-3 GB’lı tarife 37 tl. altında da bulamadım. Tecrübesi olan arkadaşlar tavsiye edebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben turkcellden telekoma 18 ocakta geçiş yaptım. 1 ay sonra örneğin 20 şubatta turkcell e tekrar geçmek istiyorum. Acaba aşağıdaki kampanyalardan yararlanabilir miyim?

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/faturali-haydi-gel-kampanyasi

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/lifecell-hos-geldin-7-gb

• quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Lifecell ile turkcell arasındaki fark nedir?

Annem faturalıya geçmiş orada lifecell görünce sormak istedim.
    Performans olarak bir fark yok.

Tarife içeriği olarak Lifecell'de Turkcell uygulamalarına daha fazla kota veriliyor ve ayrıca bi tık daha ucuz.

• arkadaşlar siz nasil iyi teklif alabiliyorsunuz. şuan 19tllik 4gbdeyim ttde. turkcell gececegim taahhut bitecek. ttde 20tlye falan bu tarifede kalamaz miyim?

• Hocam bende bugün başvuru yaptım tt ye. 1 ay sonra geri döneceğim turkcelle. Dediğiniz paketleri alacağım ancak haydi gel olmuyor herhalde çünkü detaylarda sadece faturasızda gencturkcell tarifelerine veriyor.
  • free4zone1 F kullanıcısına yanıt
    Faturalı yazıyor hocam ama?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler telekomu beğenmezdim Turkcellde pahalı diye bi süre kullandıktan sonra yanaşmadım. Ancak bu Vodafone öyle bir tecrübe yaşattı ki ilk işim fatura süresi sonunda başka operatöre geçmek olacak. Kayseride 15 ocakta fırtına oldu köylerde elektrik gitti elektrik gidince jeneratörker devreye girdi diğer operatörlerde ancak Vodafone denen leş operatörde 5 gündür hat yok. Böyle rezil bir firma. Tamam doğa normalken çekiyor ama en ufak bi olayda yarı yolda bıraktı. Bunlara güvenip asla yola çıkılmaz

• Hatti 2019 da taşırsak taşıdığımız için operatör ücret almıyor ama taşınan operatör devlete peşin diyerek o tutarı faturaya yansıtıyor yada varsa tlden düşüyor.

• Lifecell 5 gb taahhutum.bitiyor 35 l öduyor ve gayet memnundum taahhudum bitti life up 5 gb tarifesini önerdiler

5 gb 750 dk 100 sms istedigim bir uygulamada 5 gb -ben youtube ubsececem- bip tv plus cart curt 51 tl

Bilemiyorum bu oara verilir mi kesinlikle indirim yapmadilar .

Var mi öneriniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: NeMiVaR

Lifecell 5 gb taahhutum.bitiyor 35 l öduyor ve gayet memnundum taahhudum bitti life up 5 gb tarifesini önerdiler

5 gb 750 dk 100 sms istedigim bir uygulamada 5 gb -ben youtube ubsececem- bip tv plus cart curt 51 tl

Bilemiyorum bu oara verilir mi kesinlikle indirim yapmadilar .

Var mi öneriniz?
    Git gel yapman faydana olur. 49 lira üzeri bir tarifeye geçip +3GB daha alma fırsatın da olur.

• Baska oparatöre mi?

Konturluye mi gidip geleyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: NeMiVaR

Baska oparatöre mi?

Konturluye mi gidip geleyim?
    Dediğim 3GB'da bu şart varmış. Kötü oldu.

13.12.2018 tarihi itibarıyla, son 90 gün içinde Turkcell Faturalı'ya numara taşıma ya da yeni hat alarak gelenler kampanya avantajından yararlanmaya başlayacaklardır.

90 gün şartı sıkıntı. Farklı bir operatöre geçip tekrar Turkcell'e gelerek Lifecell paketlerini daha ucuza alabilirsin.

Tabi ahım şahım bir fark yok arada. Şuan o geçeceğin tarifeye 51 verirsin, git gel yaparak normaline 46 verirsin.

Fiyat ve içeriklerde çok saçmaladılar, 3-5GB'lık paketler sadece git gel durumunda uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 21 Ocak 2019; 7:26:8 >
  • Git gel yaptım lifecell 9 gb aldım ama bunda sms 100 adetmiş yeni gördüm,bana sms lazım oluyor uygun fiyata aylık sms paketi varmıdır arkadaşlar.

• Eşimin hattını kontrolünden faturali ya geçirdim 35tl 3gb 500 dk adamlar sonra demesin mi Şubat 10 fan sonra haklarınizi kullanacaksınız ardından da 25tl boş tarife parası geçirmişler ardından da 1mb girdi ya yqnislilla bi 8 9 daha geçirmişler kaç kere şikayet ettim düzeltmediler bunlari nereye şikayet edebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: luck runs out

27 liraya 2 Gb mı? Tamam arkadaşlar, Turkcell kaliteli ama bu kadar kazık fiyatlar da olmamalı. TT 4gb 19 liraya teklif etti fakat telsiz vergisini ödememek için Turkcell'e geçmem gerekiyor.
    Turkcell'de adam akıllı paket için 100 lirayı gözden çıkartcan.

Hatunun kullandığı GNC 4+4'e 57.90 veriyorum. Şimdi talep oluşturdum ayın 10'unda platinum'a geçecek.

4GB için 57.90 vermektense 10+2 için 89.90 vermek daha mantıklı geldi.

• SuperBlack S kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ev internetine sınırsız 76 tl ödüyorum cep için bence bu fiyatlar çok uçuk gerek yok ama herkesinnkendi tercihi tabii bende turkcell deyim ama fizy ücretsiz dediler 2 ay sonra içerik değişikliğine gidildi falan dediler kıl kaptım ondan dolayı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goday

21 Aralıkta Turkcell'den Turk Telekoma hattımı taşıdım. 21. Ocakta telekomdaki paketim bitecek. Tekrar Turkcell'e faturasıza döneceğim. Ama mesela "Lifecell hoşgeldin" paketinde "son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir." ibaresi var. Ben ne zaman geri dönüş için Turkcell'e başvurmalıyım?

Lifecell Hoşgeldin 7GB (45 Tl/ay) 750 dk + 7GB + 20 GB uygulama için + 100 SMS
    GNÇ Full 9GB (45 Tl/ay) 750 dk + 5 GB Gündüz-4 GB Gece + 1 GB Haydi Gel Hediyesi + 1000 SMS
    GNÇ Full 11GB (50 Tl7ay) 1000 dk + 6 GB gündüz - 5 GB Gece + 1 GB Haydi Gel Hediyesi +1000 SMS

Bunlara ek olarak 6 ay boyunca Paycell Kart ile 30 TL üzeri yüklemelerde 2 GB hediye internet var.

GNÇ Full 11Gb daha akla uygun gözüküyor.
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/faturali-haydi-gel-kampanyasi

50 TL civarı bir fatura ödemeyi düşünüyorsun sanırım, bu kampanya işine yarayacaktır.

• Bugün Turkcell'e dönüş için başvurdum. Yarın da Telekom paket süresi doluyor. Tekrar paket almadan geçişe kadar süreyi nasıl idare ederim?
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.