Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.944
Cevap
575
Favori
1.308.602
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Az mesajları okusanız da her isteyene yazmak zorunda kalmasak.
    Şuradaki kullandığım paketi öneririm.
    Ama numaranızı 3 günlüğüne başka Operatöre taşımanız gerekmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLasTeaR -- 8 Mart 2020; 1:17:8 >
  • BLasTeaR kullanıcısına yanıt
    Merhaba usta aşağıdaki konudaki paket ile şu an mesajınıza cevap yazdığım 44 tl lik paket aynı mı mesaj eski olduğu için mi 44 tl çünkü şu anda aşağıdaki mesajdaki konuda 39 tl diyor bir de senden ricam aşağıdaki konudaki mesajıma destek verebilir misin orada başkalarına sormuşum başka operatörde 1 ay değil de 3 gün kalma yetiyormuş doğru mu diye sen de teyit etmişsin 3 gün yetiyormuş. Bu pakete göre değişen birşey mi onu da bilmiyorum

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/142307699

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burnroma B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

2 pakete bakarsak;

44 ₺ olanda 10 Gb, 1.000 Dk ve 100 Sms
    39 ₺ olanda 10 Gb, 750 Dk ve 1.000 Sms var

750 Dk yeterli ise o paketi almanı şiddetle öneririm, çünkü ben de daha önce Lifecell kullanırken paketin dahilinde 100 Sms vardı ve birkaç gereksiz arkadaşımın saçma mesajlarına cevap verdiğim için (wp ve diğer yerlerden de konuşuyoruz ama nedense oradan cevap yazdığından oradan cevap verdiğimden dolayı) sms paketim bitip 24 ₺ karşılığında 250 sms yerleştiriyordu her seferinde. O yüzden ona göre paketinizi seçin, hem 5 ₺ daha ucuz. Veya olması gereken bir özellik olan Akıllı Fatura olarak adlandırdıkları zımbırtıyı 7 ₺'ye (pardon 9 ₺ olmuş) alarak paketin bitse bile otomatik duracak ve yenileme olmayacak (onların da dediği gibi sürpriz kazık olmayacak)

Onun haricinde evet 3 gün kalmak yeterlidir, 3 ay tarih oldu veya firmanın uydurduğu (başka Operatöre gitmemek için) bir kandırmacadır.
    Diğer sorunuza verdiğiniz linkten cevapladım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLasTeaR -- 8 Mart 2020; 15:40:34 >

Tşkler hocam.

Üstteki paket faturalı alttaki paket kontörlü sanırım. Normalde hem faturalı istiyoruz hem de SMS pek kullanmadığımızdan dolayı bir de dakikası yüksek olduğundan 5 TL fazla vererek 44 tl olan daha uygun gibi ama yazdıklarınızdan şunu anladım SMS 100 ü geçerse 101. sms i atınca faturaya otomatikman 24 tl geçiriyorsa bu kötü tabi. 9 TL ye akıllı fatura özelliği alma olayı da bu faturalı paket için mi yani? diyorsunuz ki turkcell size geçirmesin istiyorsanız 9 tl ye bu özelliği açmanız gerekiyor.

Üstteki mesajlarım doğruysa yani yazdıklarınızı doğru anladıysam tabi alttaki kontörlü paketi almak daha mantıklı olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burnroma -- 8 Mart 2020; 16:18:42 >
    Evet Faturasızmış, yeni fark ettim. Onu almak daha mantıklıdır. Yine de Turkcell'e gidip bilgi alın söylediğimiz şekilde geçmek için.

Ben bu paket aşım muhabbetini 44 ₺ olan paket için yaptım yani diğer 39₺ olan pekrşn faturasız olduğunu bilmediğim için ve bir yerden de bilgilendirmek için yazdım. Hea, 44₺ olan paketi aldım ve 3 aylık Akıllı Fatura tanımladılar.

44₺ olan paketi DKsı çok diye mi istiyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam hem sms pek kullanılmıyor artık hem de dakikası yüksek olması sebebiyle daha mantıklı geldi. Ama öyle 101. sms i atınca otomatikman 24 tl ye sms paketi geçiriyorsa ve bunu önlemek için 44+9 TL ye akıllı paket ekletmek zorunda kalacaksak 39 tl ye faturasız paketi alıp 250 dakikadan feragat ederim daha iyi diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burnroma -- 8 Mart 2020; 17:1:23 >
    Kendinize hakim (kontrol) olabilirseniz atamazsınız, ne deyim artık 😁
    Tabi aylık ne kadar konuşma yapıyorsunuz bilmiyorum, önceki kullanımlarınıza bir bakın ona göre seçin derim.
    Onun haricinde normal olması gerek özelliği parayla satıyor şeref... Gerçi parasını verip aldığım internet paketini bile başkasıyla paylaşmak için ücret isteyen başka ne yapmaz ki.

• İstanbul'da Telekom faturalidan Turkcell faturasiza sorunsuz taşıyacabilecegimiz lokasyon tavsiyesinde bulunacak var mı?

Hocam önerdiğiniz turbo firsat 44 tarifesi sadece belli şehirlerde olanlar için geçerli.Ben orda saydığı şehirlerde ikamet etmiyorum.Bu şekilde faydalanamıyoruz değilmi.

• asarcik A kullanıcısına yanıt
    nasıl yani, sorun mu yaşıyorsunuz taşıma işlemi sırasında? 🤔
  • alsem A kullanıcısına yanıt
    Sanırım evet, açıklama kısmında yazar, onun haricinde 39 TL'lik bir pakete baktınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asarcik

İstanbul'da Telekom faturalidan Turkcell faturasiza sorunsuz taşıyacabilecegimiz lokasyon tavsiyesinde bulunacak var mı?
    bugün taşıdım Gaziosmanpaşa cami nin karşısındaki turkcell de herhangi bir sorun yaşamadım.
    39 TL lik paket hoşgeldin 10gb hazırkart olanmı.Onu tanıdık turkcell bayii ile konuştum 1 yıl yararlanamazsınız o paketten 2-3 ay sonra fiyatının ne olacağının garantisi yok dedi.

Faturasız hazırkartlar maalesef öyle. Başka uygun bir paket yok muydu burada paylaştığımız? 🤔 Ben de hatırlayamadım şimdi.

Online başvuru ile o paketten yararlanmıştım ben. İstanbul’dayım.

yine bi yerlerinden sıkmış bayi çalışanları, 12 ay sabit fiyattan alırsın merak etme.

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

yine bi yerlerinden sıkmış bayi çalışanları, 12 ay sabit fiyattan alırsın merak etme.
    Şu bi halt bilmediği halde milleti yanlış bilgilendirenleri eşşek sudan gelinceye kadar döveceksin!
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLasTeaR

Hoş Geldin 10GB - 39 ₺

Kategori: Hazır Kart - Yeni Turkcell'liler

Hoş Geldin 10 GB Paketi ile 10 GB internet, her yöne 750 dk, 1000 SMS, Dergilik ve Dergilik'te geçerli 5 GB ve fizy de geçerli 5GB Turkcell kalitesiyle!
    Hoş Geldin 10GB Paketi’nden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Bireysel Hazır Kart’a gelen aboneler yararlanabilir.

Kampanyadan Turkcell'den son 30 gün içinde numarasını taşımış müşteriler yararlanamamaktadır. ((öyle dediğine bakmayın, 3 günlüğüne başka bir Operatöre geçip (hemen tekrar Turkcell'e gidip taşıma işlemi yapabilirsiniz) tekrar Turkcell'e geçebilirsiniz))
    HOS GELDIN 10 GB yaz 2200’a gönder.

Link: Hoş Geldin 10GB
    geçen sene lifecell hoşgeldin 5gb ye geçmiştim. 12. ayımdayım.
    dediğiniz gibi yapıp
    lifecell hoşgeldin 5gb alsak. hadi gelden 3gb alamayız sanırım. doğru mu ?

10gb 39tl daha iyi birşey yok sanırım.40tl altı

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Bende geçeceğim bu kampanyaya 9 mayıs da 12 ay solacak. Bana mağazada 10 nisan sonrası geçebilirsiniz ücret çıkmaz dediler. 🙋🏻‍♂️

• quote:

Orijinalden alıntı: lider06

Bende geçeceğim bu kampanyaya 9 mayıs da 12 ay solacak. Bana mağazada 10 nisan sonrası geçebilirsiniz ücret çıkmaz dediler. 🙋🏻‍♂️
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/super-avantaj-11-gb?place=offered_product&order=2&source=DecisionHub
    bu çıkıyor bana özel tekliflerde.
    ama 4 haftalık paket yenilenmiyor.

• 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.