Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Efsunger hissi , Efsunger hissi Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.591
Cevap
668
Favori
1.149.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
45. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır de bilgileri gir kaydet tamamdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Hayır de bilgileri gir kaydet tamamdır.
    İsim VS hepsi kızım adına mı yazılacak kabul etmedi ilk denemede

• impact_24 kullanıcısına yanıt
    Hat sahibi kısmına hayır dedikten sonra, İsim soyisim, TC, doğum tarihi ve mail bilgileri tamamen doğru girilmeli. Olmamasının ihtimali yok, 1 yaştan büyük her TC GNÇ'ye kayıt ettirilebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 15 Aralık 2019; 9:32:35 >
  • quote:

Hat sahibi kısmına hayır dedikten sonra, İsim soyisim, TC, doğum tarihi ve mail bilgileri tamamen doğru girilmeli. Olmamasının ihtimali yok, 1 yaştan büyük her TC GNÇ'ye kayıt ettirilebiliyor.
    Anlamadım bende hala girişte yaş uyarısı veriyor

Doğum tarihi bilgisi doğruysa, olmamasının tek sebebi o kişinin bilgileri farklı bir Turkcell hat için kullanılıyordur.

Başka türlü dediğim gibi olmamasının ihtimali yok.

• quote:

Doğum tarihi bilgisi doğruysa, olmamasının tek sebebi o kişinin bilgileri farklı bir Turkcell hat için kullanılıyordur.

Başka türlü dediğim gibi olmamasının ihtimali yok.
    Hat kaydı yapılırken bu tc ile gnç li yaptırmıştım. Daha önceden baldız da kullanmıştı bu sıkıntı mı yaratır.

Farklı tc de bulabilirim sıkıntı değil hat için sıkıntı yaratmaz değilim.

Tanımlanan TC hat sahibi için hiçbir sorun teşkil etmez.

Muhtemelen baldızınızın üzerinde tanımlı kaldı o bilgiler, o yüzden olabilir bilemiyorum.

1 yaş üzeri yeğen, komşu çocuğu falan fişman her türlü olur. Emin olmak için bu yolu deneyiver.

• quote:

Tanımlanan TC hat sahibi için hiçbir sorun teşkil etmez.

Muhtemelen baldızınızın üzerinde tanımlı kaldı o bilgiler, o yüzden olabilir bilemiyorum.

1 yaş üzeri yeğen, komşu çocuğu falan fişman her türlü olur. Emin olmak için bu yolu deneyiver.
    Sistemde sıkıntı var sanırım farklı da kabul etmedi sonra tekrar denerim tşkler

• Yedekte duran Turkcell hattım var. Faturasız buna internet paketi yapmak istiyorum konuşma sms önemli değil. Sadece 1 aylık veya 15 günlük olsa da yeter. Fiyat gigabyte açısından hangi paketi önerirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @jazzalyn hocam yardımcı olabilir misin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaTRaiN1 -- 15 Aralık 2019; 12:25:45 >
  • Faturalıdayım paketimin kullanım hakkı ayın 24'ünde bitiyordu, bugün başka pakete geçtim. Herhangi bir ceza/fiyat farkı öder miyim acaba? Bilgisayardan hesabıma baktığımda eski paket gözüküyor hala, dijital operatörde yeni paket Turkcell'in sitesinden baktım ama bi cevap bulamadım buna, müşteri hizmetleri vs. de bağlanamadım bi türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 15 Aralık 2019; 14:37:32 >
  • PaTRaiN1 P kullanıcısına yanıt
    Mevcut müşterimisin hocam yoksa yeni mi geldin?

Mevcut müşteriysen şu çerez paketlere bir bakıver. Ek paket tarzı birşey..

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/4-5g-hizinda-kampanyalar/cerez-paketler-kampanyasi

Ayrıca şu kampanya var ama şartlı.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/canim-kendim-15-gb-paketi

​Dijital Operatör uygulamasından veya turkcell.com.tr'den alabileceğiniz Canım Kendim 15 GB Paketi kapsamında 55 TL'ye 15 GB cepten interneti doya doya kullanabilir, sevdiklerinizle tam 500 dakika konuşabilir ve 1000 SMS ile mesajlaşabilirsiniz. Ayrıca fizy, Dergilik ve BİP uygulamalarının her birinde geçerli 5'er GB cepten internet ile uygulamaların tadını çıkarabilirsiniz.

• Basteryus kullanıcısına yanıt
    Ürünlerim kısmında hâlen eski tarifen mi gözüküyor?

Operatör içi tarife değişikliğinde ceza vs olmaz merak etme.

• quote:

Ürünlerim kısmında hâlen eski tarifen mi gözüküyor?

Operatör içi tarife değişikliğinde ceza vs olmaz merak etme.
    internet tarayıcısından bakınca eskisi gözüküyor (kullanım hakları da o şekilde) dijital operatörde yeni tarife gözüküyor (yeni paketin kullanım hakları)

Eski paketin süresinin dolmasına 10 gün oluğu için fiyat farkı olabilir, ikisininde ücreti yansıyabilir diye düşünmüştüm.
  • Basteryus kullanıcısına yanıt
    Hmm fatura kesim tarihinde devreye girecek şekilde ayarlamışlar. Hemen devreye girseydi 20 gün eski paketten 10 gün yeni paketten alacaktı, böyle daha iyi boşver. 1 ay kazanmış oldun.

• quote:

Hmm fatura kesim tarihinde devreye girecek şekilde ayarlamışlar. Hemen devreye girseydi 20 gün eski paketten 10 gün yeni paketten alacaktı, böyle daha iyi boşver. 1 ay kazanmış oldun.
    Anladım, teşekkür ederim cevap için
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Hocam şu 55 tl olanın şartı ne ben göremedim. Eski kullanıcıyım arada bir kullanıyorum hattı. Yapabilir miyim bunu ?

Şartı şu;

​Dijital Operatör uygulamasından veya turkcell.com.tr'den alabileceğiniz Canım Kendim 15 GB Paketi kapsamında 55 TL'ye 15 GB cepten interneti doya doya kullanabilir, sevdiklerinizle tam 500 dakika konuşabilir ve 1000 SMS ile mesajlaşabilirsiniz. Ayrıca fizy, Dergilik ve BİP uygulamalarının her birinde geçerli 5'er GB cepten internet ile uygulamaların tadını çıkarabilirsiniz.

Yani lirayı yükle siteden sayfaya gir ve al direk.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam alayım o zaman. Bayide çok fazla fiyatlar istiyorlar. Sizin cevap yazmanızı bekledim. Teşekkür ediyorum :)

Yada biraz daha bekle başka avantajlı varsa bakayım bi.

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.