Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.591
Cevap
668
Favori
1.149.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şehire özelde faturalı tarife varmı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar herkese selam Saçma Güzel 16 tarifem son ayı içerisindeyim 21 Ocakta bitecek bu gün gelmeden numara taşımak istiyorum Vodafone bana adam akıllı teklif sunmadığı için dğeiştirmek istiyorum Bol internet kullanan ve dk kullanan birisiyim.

Genç tarifelerden hangisini kullanabilirim ya da tarife önerilerinizi bekliyorum.
    Birde Türk Telekom Primehttps://www.turktelekomprime.com/tarifeler/prime-efsane-20-tarifesi şu tarife ilgimi çekti sizce nasıl ilk 12 ay ı doldurduktan sonra cayma bedeli yansımıyor galiba anladığım kadarıyla.

Türk Telekom nasıldır herkes Turkcell iyi diyor ama biraz pahalıhttps://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-firsat-pro#aa sadece bu teklif iyi geldi ama interneti yetmeyebilir diye çekinceliyim.

Şunu da sormak istiyorum Vodafone yeni gelenlere gayet güzel teklfler sunuyor başka operatörün kontörlü hattına geçsem sonra vodafone a geri dönsem olur mu acaba?

Mesajlarınız bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: SpawniN

bayiye gittim şehrimize özel 9gb 39 lira var dedi 1000 dk ile. fatura taahhüt istemiyorum, denemek istiyorum dedim. Rahat 5gb daha uygun o zaman dedi 750dk var aylık 35 lira paket, lifecell 500 dk yetmeyebilir diye ona geçtim. ek 3gb kimine geliyor kimine gelmiyor falan dedi ama denerim artık. 3 ay süre var nasıl olsa lifecell yapmak için
    3 GB açıklama kısmında yazıyor. Keyfiyet olmaması gerek. Bu 3 GB için lifecelle başvurdum ve bu gece itibariyle geçiş olacak. 3 GB vermezse Vodafone a geçerim artık.

• İnternet paketim bitmek üzere 1 haftalık 1gb en uygun hangi paket yapabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: palio1.6

3 GB açıklama kısmında yazıyor. Keyfiyet olmaması gerek. Bu 3 GB için lifecelle başvurdum ve bu gece itibariyle geçiş olacak. 3 GB vermezse Vodafone a geçerim artık.

Alıntıları Göster
    Öyle keyfi bi durum olamaz. Şartları sağlıyosan seve seve verecekler o 3gbı...
  • Uygulama üzerinden TL yükledim bu geldi bunu nasıl kullanabilirim sadece sesli iletişim için mi o

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Tüm kullanımlar için geçerli.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Goller cepte'den bir şeyler alabilirim yani? :) lifecell paketi yenilenmez sanırım?

Benim için boş bir kediye

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/yukledigin-kadar-kazan-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byJuck -- 19 Ocak 2020; 18:11:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, vodafone ve türk telekomda adıma kayıtlı faturalı hat var. Turkcell'den faturalı hat almak istiyorum; tutturmuşlar sabit fatura daha yeni tesis sözleşmesi yaptım fatura kesilmedi adıma. İkametgâh belgesiyle bayiiye gitsem hat verirler mi? Web sitesinde ikametgâh belgesi yer almıyor çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: palio1.6

Alıntıları Göster
    17 ocakta geçiş sağladım. Ek 3 GB ve Facebook-twittterda geçerli 2 GB pakette tanımlandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kolomen_596

Merhaba, vodafone ve türk telekomda adıma kayıtlı faturalı hat var. Turkcell'den faturalı hat almak istiyorum; tutturmuşlar sabit fatura daha yeni tesis sözleşmesi yaptım fatura kesilmedi adıma. İkametgâh belgesiyle bayiiye gitsem hat verirler mi? Web sitesinde ikametgâh belgesi yer almıyor çünkü.
    Bu konu hakkında bilgi verebilecek olan birisi var mı? Eğer olmayacaksa türk telekom faturam kesilince çıktısını alıp akasya avmye gidecem ona göre
  • Kolomen_596 K kullanıcısına yanıt
    27.09.2019 itibarıyla İstanbul'un Beşiktaş, Bakırköy ve Kadıköy ilçeleri kampanyaya eklenmiştir.

Beşiktaş, Bakırköy ve Kadıköy'deki TİM'lere giderek İstanbul'da da bu paketi alabiliyoruz.
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Tüm kullanımlar derken dk. sms Net gibi kullanımlarda geçerli demek istedim.
  • rahat 5gb yaptım 32.68 tl diyor ama damga vergisiyle 33.33 tl oluyor.
    34 tl olsa +3 gb verecek ama 27-34 tl arasında kaldığı için +1 gb veriyor. gerçi bu +gb olayı mart 2020 ye kadar geçerliymiş sanırım.

en azından dk artısı var
  • quote:

rahat 5gb yaptım 32.68 tl diyor ama damga vergisiyle 33.33 tl oluyor.
    34 tl olsa +3 gb verecek ama 27-34 tl arasında kaldığı için +1 gb veriyor. gerçi bu +gb olayı mart 2020 ye kadar geçerliymiş sanırım.

en azından dk artısı var
    Marta kadar yapılan kayıtlarda 12 ay geçerli.
  • Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    o zaman geçeyim 34 liralık tarifeye ben.
  • quote:

o zaman geçeyim 34 liralık tarifeye ben.
    Herkes farklı anlıyor benim anladığım bu :) Tabi TİM de mutlaka teyit edin sonra gelip burda bana sövmeyin :)
  • 25 yaş altı kimse yok. yani olanın da tcsi başka hatta kullanılıyor.

bu tc ye 2. bir hat alınamıyor mu
  • Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    ne sövmesi hocam, çok çok kandırdın bilmiyorsun madem niye yazıyorsun derim.

teşekkürler bilgi için
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.