Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (872. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.771
Cevap
577
Favori
2.027.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 870871872873874
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    Yardım için teşekkür ederim öncelikle. Yıllardan beri TTNET kullandığım için diğer firmalara geçmek istemiyorum açıkçası. Marka takıntısı gibi oldu bende. Olmadı müşteri hizmetleri ile görüşeceğim. Arıza vb. gibi durumlarda aynı gün bile geldikleri oldu. Ben kötünün iyisi gibi bakıyorum TTNET'e.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barikat2005

arkadaşlar bugun turk telekom mudurlugune gıttım iptal bolumunden en uygun tarıfıyı alabılmek ıcın malesef artık eskısı kadar cömert değiller 16mbit 100gb AKK + TTnet Alo Konustukca Öde ile birlikte 59,90TL'ye 2 yıl taahhüd vermek zorunda kaldım. bu arada ttnet alo da 2 yıl taahhudlu oldu. son zamanlarda daha ıyısını alabılen oldu mu acaba?

Fena değil
    Aynı paraya 35mbit hipernet verseler ben kabul ederim şuan
    Sözleşmenizi koyabilir misiniz

• Beyler durduk yere faturaya Damga Vergisi eklemişler.

Neyin nesi bu?

Var mı bilgisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Beyler durduk yere faturaya Damga Vergisi eklemişler.

Neyin nesi bu?

Var mı bilgisi olan?

Ocak Ayında taahhüt verirken ücretsiz modem kampanyası vardı onuda almıştım. Teknik sebeplerden ötürü o modeme ait damga vergisini ancak bu tarihte yansıtabilmişler.

Sebebi buymuş.

Bilgilerinize. :)
  • damga vergisini benim faturaya da ilave etmişler. bıktım usandım şu lanet firmadan.. başka bir firmaya geçmek farz oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertw

damga vergisini benim faturaya da ilave etmişler. bıktım usandım şu lanet firmadan.. başka bir firmaya geçmek farz oldu

Telefondaki bayan kendilerine yollanan metni okudu. Modem alan kullanıcılara teknik sebeplerden ötürü alındığı tarih değil ancak bu ay ilave edebilmişler tutarları.

Ve sözleşmede damga vergisi kullanıcıdan alınır şeklinde bi ibare var gerçekten.

Yapacak bişey yok.

ADSL modeme 2 lira vermiş olalım napalım :)
  • Bugün nihayet adsl'den vdsl'e nakil'im gerçekleşti. 50 mbit 200 gb hipernet 79 tl'ye 2 yıl taahhüt verdim. Taahhütü biten arkadaşlar için türk telekom müdürlükleri iptal bölümünde uygulanan en uygun hipernet ve fibernet fiyatlarının fotoğrafını çektim.

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

Buda hat değerlerim.

• Bir de kampanyaya katılım ücreti mi çıkarmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun26180

Bugün nihayet adsl'den vdsl'e nakil'im gerçekleşti. 50 mbit 200 gb hipernet 79 tl'ye 2 yıl taahhüt verdim. Taahhütü biten arkadaşlar için türk telekom müdürlükleri iptal bölümünde uygulanan en uygun hipernet ve fibernet fiyatlarının fotoğrafını çektim.

Buda hat değerlerim.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/haydi-cifte-telli-ye.aspx
    bu kampanya daha uygun.iptal bölümünün bir cazibesi kalmamış.
    bugün iptal başvurusu yaptım 24mbit + ttnet alo 61tl dedi.

müdürlüğe iptal dilekçesi verdik.
    online işlemlerde hiçbirşey yazmıyor ?
    internette kesilmedi ?

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Telefonunuza bilgi mesajı gelmiştir. Taahhüt yenilerken önce iptal etti hemen mesaj geldi. iptal talebi için 4441444 ten aranarak bilgilendirileceksiniz diye. Muhtemelen ordan aranıcaksınız %50 indirim teklif edebilir. O yüzden internetiniz kesilmemiştir.
  • İptal başvurusunu 20 Mayıs ta yaptım. 31 mayısta iptal edildiğine dair mesaj geldi. Arayan soran olmadı bu arada. Uydu net olsa hemen başvuru yapacağım. Şimdilik netsiz devam...

• quote:

Orijinalden alıntı: harun26180

Telefonunuza bilgi mesajı gelmiştir. Taahhüt yenilerken önce iptal etti hemen mesaj geldi. iptal talebi için 4441444 ten aranarak bilgilendirileceksiniz diye. Muhtemelen ordan aranıcaksınız %50 indirim teklif edebilir. O yüzden internetiniz kesilmemiştir.

Mesaj gelmedi

• İptal dilekçesi verdiğimiz görevli yıllık izne çıkmış
    Yalan oldu iptal işi

Online işlemlerde gözükmüyor

• bu saatten sonra ttnet sıcak sayılmaz... ne kadar pazarlık yapsalar boş... türkcell telefon dahil 40 lira vodafone da aynı şekilde telefon dahil yine 40 lira... türkneti de sayarsak o da 49 liraydı galiba, sınırsız telefon konuşması falan veriyordu o da..
    türkcell konusu burada..
    http://forum.donanimhaber.com/m_117484530//tm.htm#117484530

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkadım52 -- 7 Haziran 2016; 15:14:39 >
  • telefon+ internet 59tl teklif ettiler, iptal edip uydunete geçeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iThinkSo

telefon+ internet 59tl teklif ettiler, iptal edip uydunete geçeceğim.

Zaten 59 tl mevcut abonelere
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/haydi-cifte-telli-ye.aspx

İptal ettireceğim diyenlere uygun fiyat vermiyorlar artık galiba

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    İkna kampanyası olarak bunu verebilirim dediler, iptal aşamasında ne teklif ederler artık bilmiyorum.
  • Merhaba,

Bende bugün TTNet ofisine gittim sözleşmem bitmişti
    16 Mbit 100 akn netlimitsiz 49 tl dedi
    Bende eve geldim hat değerlerime baktım maalesef düşük 16 Mbit bile alamıyorum bu hattı Nasıl yenileyebilirim

Vodafone ya da Tukcell kullansam daha hızlı olur mu ?

Hat değerlerim ;

• manyaksx kullanıcısına yanıt
    Size 16Mbit 100 AKK için teklif edilen 49 TL fiyata TTnet Alo sabit ücreti veya yalın internet erişim ücreti dahil midir öğrenebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyaksx

Merhaba,

Bende bugün TTNet ofisine gittim sözleşmem bitmişti
    16 Mbit 100 akn netlimitsiz 49 tl dedi
    Bende eve geldim hat değerlerime baktım maalesef düşük 16 Mbit bile alamıyorum bu hattı Nasıl yenileyebilirim

Vodafone ya da Tukcell kullansam daha hızlı olur mu ?

Hat değerlerim ;

Kendi hatlarını çekmeyip TTNET alt yapısını kullanacakları için bişey farketmez.

Bildiğim kadarıyla diğer firmaların çoğu ttnet alt yapısını kullanıyor.

• 
Sayfa: önceki 870871872873874
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.