Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (558. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ttnet Alo ya taahhüt verip aylık 5 tl ödeyip başka bir İnternet servis sağlayıcı ile
    (dsmart, biri, turk.net gibi) kullanmak mümkün mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün ttnet ten aradılar veri paylaşımına izin verirseniz size süprizlerimiz olacak dediler, 30 tl vererek kullandığım yalın net6 tarifesini , yılbaşından sonra 37 tl ye kullanabileceğimi söylediler bunun neresi süpriz anlamadımi yakında taahüdüm doluyor yalın internet olarak hangi pakete başvuracağım öneride bulunabilecek varmı teşekkürler.
  • caner282828 C kullanıcısına yanıt
    Malesef ttnet net ve Alo birbirine bağlı servisler. Biri olmadan digeri olmuyor

• beyler bu 3 lü kampanya dediginizde 49 tl satece internetmi yoksa 3 üde içindemi ? ben 2 gün önce yeni sözleşme yaptırdım türk telekomda özelliklede uygun bi kampanya yoksa iptal ettiricegimi söyledim zaten sıra alırken iptal işlemleri kısmından aldım , teklif edilen paket 39 tl sınırsız internet + 23 tl 100 dakikalık ev telefonu ilk 6 ay telefon için yarı fiyat. bende kabul ettim . bu dediginiz telefon + tv + net 49 lira ise hemen gidip yarın kafalarını kırıp yeni sözleşme yaptıriyim hemen cevaplarsanız yarın işimi hallederim.

Edit : sitesinden kontrol ettim bulundugum yere fibernet hizmetleride var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maTeryaL. -- 26 Aralık 2013; 0:11:14 >
  • Arkadaşlar bu hipernet, fiber altyapı olan yerlerde mi veriliyor sadece ? Yoksa normal adsl hattı hipere çevirebilir miyiz ? Mahalleye 3 sene önce fiber döşediler fakat açmadılar kablolar 3 senedir öyle duruyor...
  • 24 aralikta 3lu avantaj kampanyasına basvurdum, int.+tel+tivibu, basvuru sirasinda zte marka modem verdiler, 25 aralikta gelip tivibu hd kurdular, tivibunun yaninda birde airties modem verdiler , hangi modemi kullanayim sizce arkadaşlar hangisi daha iyidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gittim. Fakat sistem çalışmadığı için elim boş döndüm. Akşamda m.h. telefonda uygun birşey yapın diye direttim ama yemedi. Bende sinirlendim. Bugün sınırsız neti 34.90 tl karşılığında superonline'a taşıyacağım.Tek korkum ayın 31 ine yetişmezse benden wbirgün dahi olsa bir aylık fatura ücreti almaları olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar geçen sene 3ü birarada (Fiber sınırsız + Tivibu + Ev telefonu) paketi 39TL ve 3TL bağlantı ücreti ile toplam 42 TL bir sene taahhütle kullandım, taahhüt 27 Aralıkta bitiyordu, dün Malatya merkez ttnet müdürlüğüne gittim ve 49 TL + 5TL telefon + 3,5TL Tivibu kurulum ücreti ile toplam 57,5TL ücretle yenilediler.

Israrla sormama rağmen telefon bağlantısının da pakete dahil olması gerektiğini ilave 5TL ücret olmaması gerektiğini söylememe rağmen bu şekilde ücretlendirileceğini söylediler, çok uzatmadım paketi yeniledim, paylaşmak istedim sizlerle.

Bütün arkadaşlarıma iyi yıllar dilerim, umarım güzel şeyler getirir.

• fezabey kullanıcısına yanıt
    Olmamış bu teklif bence yanlış iş yaptilar sana

• fezabey kullanıcısına yanıt
    Bence de yanlış yapılmış. TTNET Alo Konuştukça Öde kampanyanın ücretsiz bir bileşeni.

• Arkadaşlar TTNET Net Limitsiz paketi kullanıyorum.67 lira vereceğim yeni yıl ile birlikte.Yeni kampanyalar var mı ?
  • Mychaela kullanıcısına yanıt
    Bu adreslerde ne yazıyor?
    https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/abone/AboneListe.do?method=kampanyaliabone
    https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/abone/AddOnAlis.do?method=satinalinan

Altyapı FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu?http://fibernerede.ttnet.com.tr

• fibernerede.ttnet.com.tr' den bakınca, aynı sokağa bakan yan apartmanda ADSL, bizde HİPER, karşı bina da ise FİBER gözüküyor. Geçen hafta gidip HİPER 3' lü avantaja başvurmuş, sözleşmeyi imzalayıp VDSL modemi alıp gelmiştim. Sonra TTNet Online İşlemlerden farkettim ki yeni geçtiğim 3' lü paket sessiz sedasız iptal edilmiş. Hem de ne 1 telefon ne 1 bilgilendirme yapılmadan. Tekrar müdürlüğe gidip 3' lü avantaj ADSL' ye geçtim. VDSL modem vermiştiniz gerek kalmadı, geri alabilirsiniz dedidiğimde ise size modem verilmiş gözükmüyor dediler. Çocuk oyuncuğuna dönmüş 1 sistem var. Ön kapıdan giriyorsun ayrı fiyat arkadan giriyorsun ayrı. Neyse ki internet kesintiye uğramıyor 1 o konuda başarılılar.

Demem o ki ADSL' den VDSL' ye geçecek olan yani 3' lü paket HİPER' e başvuran arkadaşlar sürekli TTNet Online İşlem Merkezi' nden paket bilgilerinizi sinyaliniz ve hızınız güncellenene kadar kontrol edin. Haberiniz olmadan santral paketinizi iptal edebiliyor ve ancak 1 sonraki ay kampanyasız faturayı gördüğünüzde haberiniz oluyor. Mümkünlü' de herşey mümkün.

• İkna kampanyalarından ikinci defa (aynı ya da farklı kampanya olarak) yararlanılabiliyor mu?

Yoksa siz zaten ikna kampanyasındasınız gibi bir cevapla karşılaşan oldu mu acaba?

----------------

Ekleme: Bir de 2 yıl taahhütle 39 TL internet (adsl) alındığından bahsedilen mesajlar olmuş.

Bu hangi kampanya bilen var mı? (İlk sayfada böyle bir kampanyadan bahsedilmemiş.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:DONANIMHABER:. -- 26 Aralık 2013; 17:48:50 >
  • Biri bana 12 ay taahhütlü, yalın yada telefon+netlimitsiz en uygun nasıl alabilirim bilgi verebilir mi? Modemli veya modemsiz fark etmez, tek istediğim 55 liraya 12 ay taahhütle adsl internet almak. Hiper-Fiber altyapısı yok bulunduğum muhitte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fezabey

Arkadaşlar geçen sene 3ü birarada (Fiber sınırsız + Tivibu + Ev telefonu) paketi 39TL ve 3TL bağlantı ücreti ile toplam 42 TL bir sene taahhütle kullandım, taahhüt 27 Aralıkta bitiyordu, dün Malatya merkez ttnet müdürlüğüne gittim ve 49 TL + 5TL telefon + 3,5TL Tivibu kurulum ücreti ile toplam 57,5TL ücretle yenilediler.

Israrla sormama rağmen telefon bağlantısının da pakete dahil olması gerektiğini ilave 5TL ücret olmaması gerektiğini söylememe rağmen bu şekilde ücretlendirileceğini söylediler, çok uzatmadım paketi yeniledim, paylaşmak istedim sizlerle.

Bütün arkadaşlarıma iyi yıllar dilerim, umarım güzel şeyler getirir.

MH ile görüştüm, bu kampanya mevcut abonelere yapılmıyor normalde ama siz kampanyadan yararlanıyorsunuz, kampanyadan çıkarılmanız söz konusu olamaz, taahhüt ttnet tarafından bozulmuş olur dedi, şikayetinizi oluşturdum, gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır dedi, arkasında şikayet numarasını gösteren bir mesaj geldi, fazla ücret diye 5 TLnin peşinden koşarken umarım eldeki kampanyadan da olmayız :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: berquay

Biri bana 12 ay taahhütlü, yalın yada telefon+netlimitsiz en uygun nasıl alabilirim bilgi verebilir mi? Modemli veya modemsiz fark etmez, tek istediğim 55 liraya 12 ay taahhütle adsl internet almak. Hiper-Fiber altyapısı yok bulunduğum muhitte.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Ikisi-Bir-Arada-Kampanyasi.aspx

şuan en iyi bunu buluyorum 2 sene kafan rahat olur. telefonlu alabilirsin. Sonuçta evde kablolu bir telefon olması bence her zaman bir avantajdır(Birde ücretsizse :)

2 yıl olması sıkıntı yaratabilir sana

• quote:

Orijinalden alıntı: daramdrum

fibernerede.ttnet.com.tr' den bakınca, aynı sokağa bakan yan apartmanda ADSL, bizde HİPER, karşı bina da ise FİBER gözüküyor. Geçen hafta gidip HİPER 3' lü avantaja başvurmuş, sözleşmeyi imzalayıp VDSL modemi alıp gelmiştim. Sonra TTNet Online İşlemlerden farkettim ki yeni geçtiğim 3' lü paket sessiz sedasız iptal edilmiş. Hem de ne 1 telefon ne 1 bilgilendirme yapılmadan. Tekrar müdürlüğe gidip 3' lü avantaj ADSL' ye geçtim. VDSL modem vermiştiniz gerek kalmadı, geri alabilirsiniz dedidiğimde ise size modem verilmiş gözükmüyor dediler. Çocuk oyuncuğuna dönmüş 1 sistem var. Ön kapıdan giriyorsun ayrı fiyat arkadan giriyorsun ayrı. Neyse ki internet kesintiye uğramıyor 1 o konuda başarılılar.

Demem o ki ADSL' den VDSL' ye geçecek olan yani 3' lü paket HİPER' e başvuran arkadaşlar sürekli TTNet Online İşlem Merkezi' nden paket bilgilerinizi sinyaliniz ve hızınız güncellenene kadar kontrol edin. Haberiniz olmadan santral paketinizi iptal edebiliyor ve ancak 1 sonraki ay kampanyasız faturayı gördüğünüzde haberiniz oluyor. Mümkünlü' de herşey mümkün.

Ben şöyle birşey ekliyim. Özellikle genel müdürlüklerde yaptırın işi orada pc den teknik ekip hatta vdsl çıkar mı diye kontrol ediyor ve onay veriyor. Böylece herşey sağlıklı olur.

• Su TTnet ten tivibu filan almayin almayin kardesim ttnete destek olmayin tivibu aldikca oyun film filan aldikca bu ttnet daha cok kuduruyor youtube bile sansur uyguluyor adamlar delirmis kafayi yemis yakinda google bile kafa tututacaklar TTnete para kazandirmayin
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: berquay

Biri bana 12 ay taahhütlü, yalın yada telefon+netlimitsiz en uygun nasıl alabilirim bilgi verebilir mi? Modemli veya modemsiz fark etmez, tek istediğim 55 liraya 12 ay taahhütle adsl internet almak. Hiper-Fiber altyapısı yok bulunduğum muhitte.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Ikisi-Bir-Arada-Kampanyasi.aspx

şuan en iyi bunu buluyorum 2 sene kafan rahat olur. telefonlu alabilirsin. Sonuçta evde kablolu bir telefon olması bence her zaman bir avantajdır(Birde ücretsizse :)

2 yıl olması sıkıntı yaratabilir sana

Tek şüphem evimin önünden fiber geçerse 3lü avantaj yerine bunu almış olacağım :)

• 
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.