Şimdi Ara

TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM (377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
25.177
Cevap
87
Favori
731.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vodafone

Bi önceki testi tamamlayamadı

TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 23 Nisan 2018; 8:43:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kocaeli/Kirazlıyalı

Baz istasyonunun önünden geçtim

• Kocaeli/Yarımca

Vodafone

• Tütünçiftlik

Vodafone

• Buda son test. Kocaeli/Kaşkaldere

Vodafone

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 23 Nisan 2018; 9:9:8 >
  • Bysnbad B kullanıcısına yanıt
    Çekerek ters kalıyorum ama orada da 50 den yukarı hız alınır Emin’im

• Bugun soyle birsey gordum. Neden zonguldak bilgisi olan var mi?

• Maşallah hocam baya test yapmışsın çekim olarak nasıl vodafone ve diğerleri kocaelinde

• Pendik Kurnaköy
    iPhone 7 Plus

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• trtunski T kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen Zonguldak'tasınız ya da cihaz konum bilgisi olarak Zonguldak algılamış. TT reklamı da ona göre gösteriyor herhalde.
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Yok istanbuldayım. Forum donanimda reklam olarak cikti. Cok iddiali geldi bana reklam. En genis mobil kapsama ne demek? 2g ile kapsadiysan bi anlami yok. Icerigini ogrenemedim 3g mi 4.5g mi kast ediliyor. Bi de neden zonguldak. Gecen biri yazmisti zonguldakta turk telekomda acayip gelisme oldu. Kapsamasi artti hizlar ucuyo demisti acaba ozel bi calisma mi yaptilar zonguldak icin?

• trtunski T kullanıcısına yanıt
    Aynı reklamı Vodafone Tekirdağ içinde reklam panolarına reklam asarak yaptı. Muhtemelen eskiden kapsamadığı birkaç yeri de kapsamaya almışlardır. Reklamlarına güven olmaz operatörlerin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trtunski

Yok istanbuldayım. Forum donanimda reklam olarak cikti. Cok iddiali geldi bana reklam. En genis mobil kapsama ne demek? 2g ile kapsadiysan bi anlami yok. Icerigini ogrenemedim 3g mi 4.5g mi kast ediliyor. Bi de neden zonguldak. Gecen biri yazmisti zonguldakta turk telekomda acayip gelisme oldu. Kapsamasi artti hizlar ucuyo demisti acaba ozel bi calisma mi yaptilar zonguldak icin?
    https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-vodafone-ortak-baz-istasyonun-kullanim--132181462

Aynen bu konuydu.

• quote:

Orijinalden alıntı: m398

Maşallah hocam baya test yapmışsın çekim olarak nasıl vodafone ve diğerleri kocaelinde
    Sahil boyunca yapılan testler onlar. İç kesimlerin durumu çok çok iyi değil. Evet kapsama var fakat hat kesilmesi ve net hızı oldukça düşük.

Yarın sabah bi turkcell testleride yapayım

• KIRSAL DA MESELA ÇORUM UN İLÇELERİ DIŞINDA İLÇEYE BAĞLI KÖYLERDE FULL 2G VODAFONE 3G YOK. 4 G YOK. TURKCELL KÖE SONRA GELDİ VODAFONEDEN AMA İLK 3G Yİ TURKCELL GETİRMİŞ GEÇEN YAZ BİZZAT GÖRDÜM
  • quote:

KIRSAL DA MESELA ÇORUM UN İLÇELERİ DIŞINDA İLÇEYE BAĞLI KÖYLERDE FULL 2G VODAFONE 3G YOK. 4 G YOK. TURKCELL KÖE SONRA GELDİ VODAFONEDEN AMA İLK 3G Yİ TURKCELL GETİRMİŞ GEÇEN YAZ BİZZAT GÖRDÜM
    Açıkcası vodafone da sorun fazla. Sorunlu bölgelerdeyken arayıp kayıt oluşturtuyorum belki faydası olur diye.

Kocaeli/Derince de oturuyorum. Uğraştım epey bi talep olusturdum ve nihayetinde baz istasyonu için yer bakıyorlar şuan.

• hocam turkcelin sitesinde şu yazıyor ''Tüm bunların yanında %99.17 nüfus kapsama oranı ve yaklaşık 30.500 baz istasyonu ile abonelerimizin istedikleri zaman tüm Turkcell hizmetlerine erişimlerini sağlıyoruz.'' 30500 baz istasyonu varmış diğerlerinde bu sayı ne kadar bilen var mı vodafone ve telekom un
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    sis651 kullanıcısına yanıt
    Bir sorum olacak sadece bende mi var ? Bilemiyorum

Piknik alanina gittik Eskiehire 35km uzakda. Neyse gittik 3operatorde cekmiyor. Benim vodafone 4g olarak cekmeye basladi bir kosede dalgalaniyor 1cubuk 2 mbps hiz falan ama VoLTE baglanmadi. Neyse geri donerken gene 4g cekiyor ama volte yok biraz daha gidince 3g de cekmeye basladi ve 4g volte geldi. Yani VoLTE İcin 3g veya 2g cekmesi sart mi yoksa benim cihazda yazilimsal mi?

• m398 M kullanıcısına yanıt
    Duan toplam 120bine ulasdi vodafone sadece 4gde 12bini gecmisdi zaten. Eskidir belki o rakam

• quote:

hocam turkcelin sitesinde şu yazıyor ''Tüm bunların yanında %99.17 nüfus kapsama oranı ve yaklaşık 30.500 baz istasyonu ile abonelerimizin istedikleri zaman tüm Turkcell hizmetlerine erişimlerini sağlıyoruz.'' 30500 baz istasyonu varmış diğerlerinde bu sayı ne kadar bilen var mı vodafone ve telekom un
    Vodafone un 14.000 di sanırım.

Telekomu bilemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.