Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (525. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: erturk5959 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.162
Cevap
871
Favori
2.483.317
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yeni çektiyseniz hemen görüntüleyemeyebilirsiniz. Bugün (9 haziran) bir daha deneyin.
  • exorcist26 E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam gayet güzel oran. Kaç ay vadeli çektiniz ve maaş müşterisi misiniz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim hocam ben de biraz araştırınca dediğiniz sonuca ulaştım. Bireysel daha mantıklı görünüyor.
  • werrol kullanıcısına yanıt
    Benmde mevcut 0.99 işbank 0.87 verdi ama degmicdk galiba hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • exorcist26 E kullanıcısına yanıt
    Hocam maaş müşterisi mısınız.. ben kendi adına konut kredisi çektim esimde memur oda çekse 60-70 bin verirler mi acaba

• herkese merhaba. geçmiş 5-10 sayfayı okudum ama bilgiye ulaşamadım. konut finansmanı kulanınca hayat sigortası zorunlu mudur ? bir firma vardı uygun fiyatlı hayat sigortası sunuyordu onun linkini paylaşır mısınız ?
  • Vakıfbank 0.95 veriyor 60 ay için. Mobil üzerinden sky. Bundan daha az veren duyan oldu mu aramızda?

• sosyal hayat kredisi alan oldu mu ziraatten dün 2 adet beyaz eşya alacaktım,bankaya gittim 2 saat sıra bekledim başvurduk çıkmadı toplam 8 bin liralık eşya vardı.Sistemsel bi hata gibi geldi bana bankacı doğru düzgün açıklama bile yapamadan çıkmadı diyip geçiştirdi daha oturmamış bence

• korayakbiyik kullanıcısına yanıt
    yukarda bi ark söylemiş bende şimdi yaptım çok kolay iptal oldu

browser üzerinden oluyor. akbank.com.tr -> sigorta -> avivasa sigorta poliçeleri - > iptal/cayma
  • Arkadaşlar kredi çekerken zorunlu tutulan otomatik ödeme talimatlarının süresi ne kadar bilen var mı ya da iptal edilme yolu var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0805

Benmde mevcut 0.99 işbank 0.87 verdi ama degmicdk galiba hocam
    Hocam Akbank'tan 0.79 90 bin bireysele başvurduk. En mantıklısı böyle geldi, sigortada kolayca iptal oluyor, arkadaşlar da anlatmış zaten. Sonrasında Aegon yapar geçeriz.
  • werrol kullanıcısına yanıt
    Maas musteri siminiz akbank ta yoksa herkese veriyormu 0,79 faizle

• yapılandırma gelmeyecek sanırım bu sefer.

0.99dan çektim
  • Babamın üzerine herhangi bir kredi vs. yoktu. Normal eski bir müşteri, bende kredi var, bana 0.79 çıkmıyor :) 0.99 gösteriyor.
  • Akbank'dan 0.79'la çekmeye çalıştım. Mobil uygulamadan bilgileriniz güncel değil siye şubeye yönlendirdi. Şubeye gittim bilgileriniz güncel bir sorun yok dendi ama orada da bir başvuru alındı, arayacağız dendi vs. Arayan soran yok. Şimdi uygulamadan baktım. Akbank mobilde 0.79 olan oran 0.83 olmuş

• Arkadaşlar bende uygulamada oranlar bu şekilde çıkıyor puanım 1350 müşteriye göre değişiyor mu bu oranlar ?

• tugays77 kullanıcısına yanıt
    maalesef adamına göre hocam,, 0.79dan 140bin kullanan ne kadar şanslı olduğunun farkında değil,,, bize 0.79 dan 20bin bile vermiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 0.79 gözükmüyor bile 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: co6kun

yukarda bi ark söylemiş bende şimdi yaptım çok kolay iptal oldu

browser üzerinden oluyor. akbank.com.tr -> sigorta -> avivasa sigorta poliçeleri - > iptal/cayma
    Link olarak verebilirmisiz ,

• Merhaba, ben de bugun akbanka 90.000 basvurdum. 0.79 oran verdi 36 ay icin ama kredi sigorta tutari 3000 kusur geldi. Ancak sordum bu kredi sigortasindan cayabiliyor muyum diye? Hayir dedi bunu bu sekilde kabul edip cekiyorsunuz krediyi dedi. Aegondan bunu halleden var midir? Var ise kac gun icinde halledebildi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat ATKAYA -- 9 Haziran 2020; 13:12:35 >
  • 
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.