Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (957. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: rhkrkmz
1 Kayıtlı Üye ve 15 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.778
Cevap
577
Favori
2.027.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
50. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 955956957958959
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 gb 35 ken geçen aradılar 200 gb ve 50mbs yapalım dediler faturam 75 ten 89 a şuan memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar, suan hipernet 50 mbps 200 akk paketi kullaniyoruz. Hattim vodafone, turk telekom kullanan bir arkadasim var, bu turktelekom muziki arkadasim premium bir sekilde kullanabilir mi?bildigim kadariyla hipernette ttmuzik ucretsizdi, nasil yapildigini bilmiyorum yardimci olursaniz cok makbule gecer

• Bugün müdüriyet e gittim imza mi attim teklifler 16 mbit 75 gb icin 54 tl alo 250 dk 10 icin 64 tl verdiler.

Bekliyoruz arayacaklar mi diye

• mevcut türknet abonelerine ttnet teklif yapıyor mu arkadaşlar? yapıyorsa mesela neler teklif edildi bu zamana kadar
  • Bu nedir abi be ayın 26'sına bitiyor tahaadüt vs 59 lira kampanya öneriyorlar 12 lirade ttnet alo mu neyse o ulan bune be.
  • 16 mbite kadar 50 gb akk ttnet alo dahil, 24 ay 41tl teklif etti. Kabul ettim. Modem de vermedi iki ay bedava da. Ayın 18inde imza vermiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mukohan

16 mbite kadar 50 gb akk ttnet alo dahil, 24 ay 41tl teklif etti. Kabul ettim. Modem de vermedi iki ay bedava da. Ayın 18inde imza vermiştim.

Hocam güzel fiyat teklif etmişler. Fiyatı imza verdikten hemen sonraki gün mü teklif ettiler yoksa 2. kez veya 3.kez aradıklarında falan mı?

Bir de sizden ricam online işlem merkezine girip "veri işleme izni"niz var mı yok mu bakabilir misiniz acaba? Düşük fiyat vermelerinin bununla bir ilgisi olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Tam olarak şurdan bakılıyor:

• kilecerme kullanıcısına yanıt
    Üstadım, ben 18inde imza verdim ama evrakı işleme koymayı unutmuşlar eleman ayın birine kadar kapanmadı.ben de ayın son günü arayıp kapatın İnterneti yeni bir fatura çıkmasın dedim. İmzanız görünmüyor dedi. Ben de evrak müdürlükte ordan alın dedim. Neyse ertesi gün net kapandı.dun kapalıydı. Az önce aradılar. Direk 41teklif etti. Ücretsiz iki ayı vermedi modem yok dedi müdürlükten emanet al dedi.veri işleme izni vermiştim. Daha önce burayı okuyup. Ama telefonda veri işleme izniniz yok dedi verir misiniz dedi ben de olur dedim.arama ilk aramalariydi. Uğraşmak istemedim.kabul ettim.daha uygun alan da yok sanırım. İki ay ücretsiz 44 ile 41 arasında 15 16tl felan oynuyor toplamda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mukohan -- 2 Mart 2017; 15:3:35 >

• İşte ttnetin rezaleti yazıklar olsun..

• Bende 21.02 de arandığımda 44 TL 2 ay Ücretsiz teklifi aldım kabul ettim ayrıca 41 TL de teklif etmişlerdi şimdi taahhüt sürelerine bakıyorum internet taahhüdü ücretsiz olarak verilen 2 aydan dolayı 21-04-2018 uzamış ama telefon taahhüdü 21-02-2018 de bitiyor aradaki 2 aydan dolayı sanki 44 TL olanın 41 TL ye göre avantajı kalmıyor zira telefon taahhüdü bitince artık güncel telefon fiyatı neyse 2 ay onu Ödemeye mecbur kalacağız galiba

• fairtail F kullanıcısına yanıt
    Evet bende de aynı durum oluştu, şuan aylık sabit telefon ücreti 18 tl, 2 yıl sonra Allah bilir ne olur?

• mukohan M kullanıcısına yanıt
    Hocam bu "ttnet alo" ne oluyor? Telefon için sabit ücret mi? Veya sabit ücret olmadan hediye dk mı?

• fairtail F kullanıcısına yanıt
    O zaman bedavasız 41₺ den almak daha mantıklı.

Ben de yediğim bir kazığı anlatayım. Yazları yaylaya gittiğim için İnterneti dondurdum. 2+2 ay toplamda dört ay. Taahhüt sonuna bu dört ay ekledi. Yani 28 ay oldu. Ancak indirimli fiyat 24. Ayda bitti. Taahhüt bitmediği için dört ay boyunca 85 TL den ödedim. Yazları dondurmasam bundan iyiydi. Hem taahhüt önce biterdi hem de daha az para öderdim. Size tavsiyem indirimli süre içinde dondurmayin. Bir mantığı yok

• 27 sinde telefonu kapatmak için imza verdik müdürlüğe . 2 saat sonra mesaj geldi aranacaksınız diye. Arayan soran yok.Şimdiye kadar sadece telefon kullanıcısıydım. Normalde internet de bağlatacağım. Ancak aramıyorlarki pazarlık yapalım.

Şimdi üstadlara sorum şudur bu durumda ne yapabilirim.

Buradaki genel düşünce 50 GB AKK yetersiz kalıyor. O yüzden en az 75 gb isteyeceğm.

Binadaki hızı sorguladığımda 87 MB e kadar destekli binanızdaki hat dediler.

Yardım lütfen

• solingen kullanıcısına yanıt
    Ttnet alo bildigim kadarıyla sadece konuşursan fatura çıkıyor. Konuşmazsan ücreti yok. Ben öyle konuştum ttnet elemanı ile. Ancak 12 14 TL gibi rakamlardan bahseden arkadaşlar var. Fazla bir bilgim yok kusura bakma

• Dostum bekle acele etme. Ben ayın 18inde verdim daha dün aradilar

• 24 mb 75 gb 59 tl ye kasimda anlastim dun 35 mb 100 gb 69 tl ye cikardim malum 1 mayis btk kota kaldiriyor .

• Dun verdik islak imzayi daha aranmadik ama ev telefonu daha kapanmadi ne zaman ararlar fikri olan var mi

• Bu sayfayla isi biten bir daha donup bakmiyor bile sanırım yazdıklarımız ve sorularımız havada kalıyor.....

• amatörttl kullanıcısına yanıt
    Evrakin işleme konulması birkaç gün sürebilir. Benimki 12 gün sürdü mesela. Unutmuş eleman. Ancak kapanma tarihi sizin verdiğiniz tarih itibariyle oluyor. On gün de açık kalsa o günleri fatura edemezler. Acele etme ararlar.

• 
Sayfa: önceki 955956957958959
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.