Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstranger

Bugün gittim Türk telekom merkezine, fakat 39.90 tl'ye telefon ücreti de ekleniyor dedi. toplam 39.90+23 63 gibi bişey oluyo yine..

Yani sadece 39.90 tl'ye (herhangi bir ek ücret olmadan, yalın internet veya telefon hattı ücreti) sınırsız internet mümkün değil mi bu durumda??

ttnet alo 12 ay taahhüdü sabit ücrette 12 ay bedava kullanım sağlıyor ilk abone olana. bu seçeneği istediğinizi söyleyin, hiç dk paketi olmayan paketi seçeceksiniz. bir ara taratıp yollayacağım taahhütnamenin nüshasını aldım, üstelik ttnet abonelerine kurulum-geçiş ücreti vesaire alınmıyor.

• Dun bende telekoma ugrayip 6ay tahahutsuzu sectim fakat benim onume iki secenek koydular 9ay 39 tl sinirsiz internet ve ttnet alo 12 ay kapatmama sozu ttnet alo dakikasi 15 kurus. aksam7 sabah7 kampanyasindan yararlanamiyormusum.Bazi arkadaslar tlf.dakikasi10 krs veaksam 7den sabah7 ye kampanyasindanda faydalanildigindan bahsetmis bizim mus.temsilcisimi yanlis bilgi verdi bilmiyorum.

• Dun bende telekoma ugrayip 6ay tahahutsuzu sectim fakat benim onume iki secenek koydular 9ay 39 tl sinirsiz internet ve ttnet alo 12 ay kapatmama sozu ttnet alo dakikasi 15 kurus. aksam7 sabah7 kampanyasindan yararlanamiyormusum.Bazi arkadaslar tlf.dakikasi10 krs veaksam 7den sabah7 ye kampanyasindanda faydalanildigindan bahsetmis bizim mus.temsilcisimi yanlis bilgi verdi bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: karagümrük38

bugün bende gittim telekomdan üçlü pakete geçicem dedim, veremiyoruz dedi, önceki sayfalardaki forumu çıkarıp önüne koydum, ve size ispat edebilirim kampanya dahilinde olamayan illerdende bu pakete üye yapılmış bizim ttnet çalışanı tanıdığımız olmadığı içinmi bu üçlü paket kampanyasından faydalanamıyoruz dedim, sizi btk'ya şikayet edicem elimdede yeterli belge mevcut, muracaat formunda şu illeri kapsar diye bi ibare yok dedim, adam şoka girdi müracaat formu onlardada yokmuş garip garip baktı yüzüme, beyfendi buyrun oturun ben bi tel görüşmesi yapıcam dedi, dışarıda görüşüyor bende duyuyorum sesini bölge müdürü ile görüşüyormuş, sonra geldi size bu paketi vericez ama sizden bi ricamız var hiç kimse ile paylaşmayın bu konuyu dedi, eyvallah dedim, hatta üçlü paket müracaat formunu bile başka bi yeri arayıp mailine istedi, çalışanların hiçbiri bilmiyor paketi hiç kimseye yapmamışlar, tam 1 saat uğraştılar modemimide aldım çıktım, ihtiyacım olmadığı için tivibu istemedim 20 mb fibernet limitsiz internet+ttnet alo konuştukça öde aldım

dün izmir bahçelievlere telekoma gittim aynen yok böyle bişey dediler
    bu alanlar nasıl aldı diyorum o bana alan kişinin telefon numarasını söyleyin diyor

hata bende bu adamlardan hizmet bekliyorum ne güzel ben yıllar önce ttneti hayataımdan silmiştim, gittik rezil olduk

• quote:

Orijinalden alıntı: ertugrul29

Dun bende telekoma ugrayip 6ay tahahutsuzu sectim fakat benim onume iki secenek koydular 9ay 39 tl sinirsiz internet ve ttnet alo 12 ay kapatmama sozu ttnet alo dakikasi 15 kurus. aksam7 sabah7 kampanyasindan yararlanamiyormusum.Bazi arkadaslar tlf.dakikasi10 krs veaksam 7den sabah7 ye kampanyasindanda faydalanildigindan bahsetmis bizim mus.temsilcisimi yanlis bilgi verdi bilmiyorum.

Bunu bende merak ettim şimdi, akşam 7 den sabah 7 ye bedava konuşma var mı,yok mu?
  • ben birde şunu anlamiyorum, benim evde ne tel nede net vardı şimdi telefon hizmetide net üzerinden oluyorsa (ttnet alo) öncelikle internetın baglanmasi gerekmiyormu? biraz önce telekomla gorustum teli baglamaya gelicez dediler, benim kafam dahada karıştı, şu iş bitsede bi rahatlasaydim ya, tam dallas....

• quote:

Orijinalden alıntı: asilçocuk35

Ben 6 gb limitli internete 36,50 tl,sabit telefona 24 tl ödüyorum.Sınırsıza geçmeyi düşünüyorum,ttnet genel müdürlüğüne gidip hattımı iptal etmek istiyorum desem bu indirimleri bana sunarlarsa acaba hangisi konusunda direteyim,hangisi daha cazip?

9 ay taahhütsüz sınırsız internet + ttnet alo konuştukça öde 39,90 tl?
    6 ay taahhütsüz sınırsız internet + ttnet alo konuştukça öde 30,00 tl?
    Ayrıca ;
    sabit telefona ne zamana kadar aylık sabit ücret alınmayacak?

Sabit ücreti12 ay kapatmama taahhütü verirsen bu süre içinde almayacaklar. O yüzden 9 ay 39 TL daha mantıklı gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeNoM

ankara bahçelievler telekoma gittim, böyle bir uygulama yok..
    karşımdaki bayanın hiçbirşey bilmediğini de farkedince direk terkettim mekanı..
    24 aylık taahhüdname yi getirmiş önüme koymuş diyor kampanya bu..
    Ankara bahçeli telekoma bağlı olanlar varsa uzak dursunlar..
    sinirlerinize yazık..

Hocam Ulus telekoma gidin ben orada yaptırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: asilçocuk35

Ben 6 gb limitli internete 36,50 tl,sabit telefona 24 tl ödüyorum.Sınırsıza geçmeyi düşünüyorum,ttnet genel müdürlüğüne gidip hattımı iptal etmek istiyorum desem bu indirimleri bana sunarlarsa acaba hangisi konusunda direteyim,hangisi daha cazip?

9 ay taahhütsüz sınırsız internet + ttnet alo konuştukça öde 39,90 tl?
    6 ay taahhütsüz sınırsız internet + ttnet alo konuştukça öde 30,00 tl?
    Ayrıca ;
    sabit telefona ne zamana kadar aylık sabit ücret alınmayacak?

Sabit ücreti12 ay kapatmama taahhütü verirsen bu süre içinde almayacaklar. O yüzden 9 ay 39 TL daha mantıklı gibi duruyor.

Teşekkür ederim,acaba akşam 7 den sabah 7 ye 3000 dk bedava konuşma hakkımız varmı bu 9 ay 39 tl tarifesinde?

• arkadaşlar 77tl modem cezası mı kilitlemişler bana? 3 ay taahhüt kalmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: navek

arkadaşlar 77tl modem cezası mı kilitlemişler bana? 3 ay taahhüt kalmıştı.

ilk defa böyle bir durumla karşılaştık

peki siz işlem yaptırırken sormadınızmı ? yada işleminiz yapıyorum ama size 77 t. modem cezası gelecek demedilirmi ?

bana öyle geliyor ki size karşı gıcıklığına yapılmış bir işlem var gibi geldi

birde anlamadığım sizin kampanyanızda 24 ay indirimsiz yazıyor yani hem daha önceki tarifeniz indirimsiz hemde kampanya nasıl oluyor ?

galiba siz sadece bedava modeme karşılık 24 ay taahhüt vermişsiniz yani daha başlangıçta kötü bir seçim yapmışsınız gibi geldi ,gerçi eskilerde ttnet kral olduğu için verdiği pek birşey olmuyordu ,bu nedenle ben çok direndim önce 4 gb. kotalıda sonra 6 gb. kotalıda ama şimdi sıra bana geldi ,tabi bizede bir şeyler kaktırmazsa ,ama hiç gelemem gider direk kapatıp gıcıklığına süperonline geçerim

bence telekom a gidip bir daha görüşün belki onu da düzeltebilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

peki siz işlem yaptırırken sormadınızmı ? yada işleminiz yapıyorum ama size 77 t. modem cezası gelecek demedilirmi ?

birde anlamadığım sizin kampanyanızda 24 ay indirimsiz yazıyor yani hem daha önceki tarifeniz indirimsiz hemde kampanya nasıl oluyor ?

galiba siz sadece bedava modeme karşılık 24 ay taahhüt vermişsiniz yani daha başlangıçta kötü bir seçim yapmışsınız gibi geldi ,gerçi eskilerde ttnet kral olduğu için verdiği pek birşey olmuyordu ,bu nedenle ben çok direndim önce 4 gb. kotalıda sonra 6 gb. kotalıda ama şimdi sıra bana geldi ,tabi bizede bir şeyler kaktırmazsa ,ama hiç gelemem gider direk kapatıp gıcıklığına süperonline geçerim

işlem sonunda bir şey demedi görevli. zaten yüzlerin buruşmasına neden oldum dün ama, kanıtlar sağlam olunca yapacak bir şeyleri yoktu. aslında problem yok, şu halde bile 393 tl kardayım ama eğer gıcıklık varsa ...
    online işlem merkezinden bir kontrol edebilir mi eski aboneliği taahhütlü olanlar. soldaki menülerin birinden görülüyor bu bilgiler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

işlem sonunda bir şey demedi görevli. zaten yüzlerin buruşmasına neden oldum dün ama, kanıtlar sağlam olunca yapacak bir şeyleri yoktu. aslında problem yok, şu halde bile 393 tl kardayım ama eğer gıcıklık varsa ...
    online işlem merkezinden bir kontrol edebilir mi eski aboneliği taahhütlü olanlar. soldaki menülerin birinden görülüyor bu bilgiler.

ben o sayfalardan sürekli kontrol ediyorum benim aboneliklerimde henüz problem görünmüyor , ki olursa dediğim gibi buradaki elemanın yakasına yapışırım

öyle tuzaklara falan gelemem doğrusu ,dediğim gibi tekrar gidip durumunuzu anlatıp itirazınızı bildirin ,kaybedecek bir şeyiniz yok nasılsa

arkadaşlar bu işlerde çekinecek bir durum yok biz hakkımız olanı istiyoruz ,madem bu tür işleri başkasına yapabiliyorlarsa bizde aynısından istiyoruz o kadar

• quote:

Abone olurken 24 ay taahhütlü modem almışsınız. Aboneliği iptal ederseniz cezayı ödersiniz. O yazı 21 aydır oradaydı siz yeni gördünüz.
  • quote:

quote:

Abone olurken 24 ay taahhütlü modem almışsınız. Aboneliği iptal ederseniz cezayı ödersiniz. O yazı 21 aydır oradaydı siz yeni gördünüz.

yani yapacak bir şey yok diyorsunuz?

• quote:

quote:

quote:

Ceza meza gelmez diyorum. O sizin modem bilgileriniz. Tekrar online işlemlere girip abonelik bilgilerinize bakın. İmkaanınız varsa ekleyin.

Buda benim modem bilgisi. Yeni modem aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancantürk -- 1 Aralık 2012; 18:06:26 >

• o zaman biraz daha sabredip aralık faturalarımızı görüp ona göre bir değerlendirme yapacağız

tabi sabredebilirsek ,biz millet olarak çok sabırsız yapıya sahibiz o yüzden sürekli hata yapıyoruz ama dediğim gibi yapı meselesi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ceza meza gelmez diyorum. O sizin modem bilgileriniz. Tekrar online işlemlere girip abonelik bilgilerinize bakın. İmkaanınız varsa ekleyin.

Buda benim modem bilgisi. Yeni modem aldım.

insan tok olunca daha fazla kafası çalışıyor mesajınızdaki "aboneliği iptal edersen.." kısmını farklı algılamışım aç karna. taahhütü bozdurursan gibi anlamışım ben onu. yani 77 tl cepte kaldı yine.

• telekom müdürlükte yaşananları yukarıdaki gifle anlatmak istedim görünce. eğer ısrarcı olursanız soldaki sizsiniz arkadaşlar, sağdaki de görevli.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.