Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (543. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bendeniz61 , a-f-h , a-f-h , Endimiyon Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü4 Mobil
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
74. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Taahhüt bittikten 1 gün sonra kampanya almak sadece 1 günlük normal fiyattan ücretlendirme gerektirir, 1 aylık değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .:DONANIMHABER:. kullanıcısına yanıt
    Taahhüt devam ederken paket düşürme yapamazsınız (aylık ücret bazında düşük); ama taahhüt bittiğinde tamamen serbestisiniz.

• orhan kullanıcısına yanıt
    Geçen sene 3lü paket almıştım. 12 gün sonra taahhüt bitecek günü gelmeden tekrardan taahhüt verebilirmiyim acaba gayrettepe sorun çıkarıyor mu bu konuda? Hipernet 3lü pakete geçmeyi düşünüyorum. Geçen senede gayrettepede yapmıştım taahhüttün bitmesine 10gün kala işleme sokabilirmiyim yeni paketi kısaca bunu ögrenmek istiyorum. Yoksa taahhütün bitiş tarihini mi beklemek zorundayım 29 aralığı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

Geçen sene 3lü paket almıştım. 12 gün sonra taahhüt bitecek günü gelmeden tekrardan taahhüt verebilirmiyim acaba gayrettepe sorun çıkarıyor mu bu konuda? Hipernet 3lü pakete geçmeyi düşünüyorum. Geçen senede gayrettepede yapmıştım taahhüttün bitmesine 10gün kala işleme sokabilirmiyim yeni paketi kısaca bunu ögrenmek istiyorum. Yoksa taahhütün bitiş tarihini mi beklemek zorundayım 29 aralığı ?

Önceki sayfalarda taahütü bitmeden yeni taahhüt yapan arkadaşların mesajları vardı birazdan bulup bu mesaja eklerim.
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    Benim hızım 8 Mbit, 16 Mbit lik kampanyayı ikna olarak veriyorlar mı?
  • orhan kullanıcısına yanıt
    Genel olarak bende hergün inceliyorum burayı fakat göremedim. Alan varmış alamayan varmış ikilemde kaldım açıkcası.. Yardım ederseniz sevinirim..

• bu ttnetin fiber nerde uygulaması doğru mu yoksa orda yanlış gösteriyor sizde yok diye bilirler mi?
    benim taahhüt 28 inde bitiyor 8 mbit hba..
    sanırım en iyi alınabilecek hiber 3lü avantaj........
    okuduğum kadarıyla iptal servisinden bu kampanyaya katılabiliyoruz halen bu olanağımız var mıdır?
    son olarak taahhütün bitmesine yakın gitmek mi daha ii şimdiden gitmek bi fayda getirir mi?
    Altyapı destekliyorsa evet.

Eski tip saha dolabı binanın yakınında, bu arada; altta alıntı yaptığım kampanya iptal mi oldu?

quote:

TTNET'le Tam İsabet Kampanyası (44 TL - NET/ULTRANET - 12 ay taahhütlü)
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-le-Tam-Isabet-Kampanyasi.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

Genel olarak bende hergün inceliyorum burayı fakat göremedim. Alan varmış alamayan varmış ikilemde kaldım açıkcası.. Yardım ederseniz sevinirim..

178. sayfanın en son mesajında @onurguner nickli arkadaş taahütü bitmeden gidip ikinci taahütü imzaladığını yazmış ayrıca 179. sayfadaki mesajlarını da okuyun daha ayrıntılı bahsetmiş.
    Şu anda mevcut müşteriler için devam ediyor.

• Merhabalar Evimde telefon yok. ttnet ev telefonu olmayanlara yalın hizmeti sunuyormu sanirim. Yalın internet hakkında bilgisi olan varmidir? 12 ay taahhut versem ayda nekadar öderim acaba?

• Peki bu kampanyada Ultranet Limitsiz 16 Mbit e kadar, fiyatı kaç lira; bir de telefonla geçebilir miyim?
    Demin yazdım ya...http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=85321362

• Geçen yıl 3lü avantaj dan yararlanan kullanıcılar. Taahhüt bitimine 1 ay kala yeni kampanyaya geçebilirsiniz.

2 Seçenek var.

1.Seçenek: İptal bölümüne gidip (20mbit+Tivibu+Telefon) 1 yıl taahhüt. 49 TL
    2.Seçenek: Normal gişeden gidip (20mbit+Tivibu+Telefon) 2 yıl taahhüt; 1. Yıl 55TL, 2.yıl 65 TL (Fırsat'ı 3'e katla Kampanyası)

Benim paket 27.12 de bitiyordu,bugün gidip Gayrettepe TT den 2 yul tahhütlü paket seçtim.

Bilginize :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gatetrans -- 17 Aralık 2013; 18:50:46 >
    Kampanyaları karıştırmışım kusura bakmayın. [[ ( 9 ay 49 TL ULTRANET LİMİTSİZ İKNA Kampanyası (TAAHHÜTSÜZ - Yalnızca Türk Telekom Ofisi İPTAL bölümünden alınabilir.) ]]
  • Gatetrans kullanıcısına yanıt
    sadece 3 lü avantajda olanlar mı HBA var benim ben ikna kampanyasından alabilmem mümkün değil midir?
  • TTNET le sorun yaşadık. 81 tl anlaşma imzaladık 129 ft gönderdiler öyle bir tarifemiz yoktur diye. İptal edin dedik 10 gün içerisinde iptal olur dediler 10 dk sonra cart diye kestiler. Telefonu modem olarak kullanıp giriyorum suan.

En uygun tarife ne seçebilirz. İstanbulun göbeği ümraniye/dudullu bölgesi fiber hiper vs yok. En kabadayı 8mb olan var.
    sınrısız istiyorum akn de sınırsız olsun. Aylık 150 gb üstü indiriyorum.

Arkadaşlar tarifeleri falan hiç bilmiyorum. Süperonline mı biri adsl vs ne öneririsiniz.
    Yeni bir eve taşındık. Fiber alt yapısı var. Hatta komşuların çoğu evlerine fiber bağlatmış kullanıyorlar. Bende başvurayım diyorum. Ilk başvuru olacak. Fiber için hangi tarifeyi önerirsiniz? AKK olmasa iyi olur ve tabi bir de en hızlı olan avantajlı paketi seçelim istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün şu ilk 3 ay ücretsiz tivibu web maxi kampanyasının süresi doldu ama paketi iptal edememekteyim. Ay başından beri bir kaç defa aradılar ama hat ev sahibimin üstüne olduğundan bana bilgi veremeyeceklerini söyleyerek kapattılar, belki de bu konudaydı.

Kira kontratıyla sözleşmeyi üstüme alma şansım da yokmuş. Ev sahibime gidip söyleyeceğim sanırım sonunda durumu, ev telefonunu da ttnet alo yapabilirim bu sayede.
  • 
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.