Şimdi Ara

Trafik sigortası kazığı aman dikkat...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm Aman arkadaşlar Allah korusunda ufak kazalarda sakın trafik siğortasını kullanmayin karşı tarafı ikna edip kendiniz yaptırın.gecen sene kasımda aldiğim ve trafik siğortasını dörtyüz küsür tl ye yaptırdığım 99 model focus aracımı gecen ay bir anlik dalgınlıgımdan dolayı öndeki acaca çarptım.öndeki aracin tamponu sadece boyanacaktı ve bir iki tadilat göçük bile yok araç fiat linea.Neyse fiat servisine gittik evrakları falan verdik ve ben ordan ayrildim.üçgün önce trafik sigortam bitiyordu sigortacimi aradim onun araştırmalarından sonra kaza yapıp trafik siğortasını kullandığım için 1387tl lik bir rakam çıkarttı.Başımdan aşagı kaynar sular döküldü.inanamayıp birkaç sirkete daha sordum fiyatlar aynı.yuh oha diyorum bu kadar kazık olmaz.mecburen tr siğortasını yaptırdım yaptırmazsam 1500 tl.bu kadar fahiş rakam olurmu ya gecen sene ve bu sene yaptırdığım sigorta toplamı 1850tl karşı tarafın hasarı tutmazda servis olduğu için hadi 400 tl olsun aradaki fark nerede peki...siğorta şirketleri zarar ediyolarmış..adam kırk kanaat araba aliyo ufak bi kaza yapıyo 1500 tl trafik sigortası.ben ödeyebildim peki gariban nasıl ödeyecek yada arabaya binmeyecek.anlamadım bu işi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• serhat1971 kullanıcısına yanıt
    sana tavsiyem, aracını başkasının üzerine devret. O kişinin adına sigorta yaptır. O zaman sigorta ücreti daha düşük çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musab

sana tavsiyem, aracını başkasının üzerine devret. O kişinin adına sigorta yaptır. O zaman sigorta ücreti daha düşük çıkıyor

NE ALAKASI VAR HOCAM BAŞKASINA DEVRETMEKLE FİYATLARA ZATEN ZAM GELDİ YANLIŞ BİLGİ VERMEYIN
  • fatihyuksel20 F kullanıcısına yanıt
    yukarıdaki arkadaş kaza sonrasında sigorta yapığında kaza masrafları hesaba katıldığı için sigorta ücreti yüksek çıkmış.
    Konu senin bildiğin zam konusu değil yani
  • Arkadaşlar cevaplariniz için teşekkürler.Benim burada anlatmak istediğim trafik siğortalarinin aşırı artmasi ve bununla birlikte küçük kaza büyük kazanin acisini bir sonraki poliçede kanirta kanirta almalaridir.Peki biz niye trafik siğortasi ödüyoruz.ülkede milyonlarca araç var.kimi yillarca kaza yapmiyo kimide benim gibi yillarca hiç kaza yapmadan sigorta ödeyip sonra küçük bir kazadan dünyanin parasi tahsil ediyor.önceki yillar ödenen paralar nereye gitti peki.yani artik sigortaya ellemiyecez karşi tarafla anlaşmaya çalişacaz.ben son durumdan bunu anliyorum artik...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.