Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9991. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.286
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99899990999199929993
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BeyazZenci01

Werwhouse'a bak kullanilmis yaziyor ama burdakilere taş çikarir. Bende ps4 ve x1 arasinda kaldim, siz hangisini onerirsiniz ?

Tabii ki de PS4.
  • 16 Aralık'da verdiğim HyperX Cloud II siparişim ayın 28inde sorunsuz elime ulaştı. Merhaba koduyla 51.24 euroya geldi. Çok memnunum almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.
    Murat Bey'e çok teşekkürler

----

Ayrıca 2 Kere çekim olayı benimde başıma geldi. Amazon ve Enparayla görüştüm. Finansbankdan yollanan harcama itiraz formunu mail yoluyla yolladım. 3 iş günü içerisinde para hesabıma geri iade edildi. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar zaman kaybetmeden Enparayla görüşüp harcama itiraz formunu doldurup bu sorunu çözebilirler.
  • kaiteli ve güçlü havalı tüfek yada tabanca varmıdır?
    fiyatlar ucuz ama pellet atan istiyuorum ben. tam emin olamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Benim gözüm de şu botta:

https://www.amazon.com/...de-Hi-Boot/dp/B00J7HAQPQ

İşte bot gibi bot. Çok sevdim, takibe aldım hemen uygun anı yakalayınca alırım.

• AMAZON.ıt su ürünü alıcam amazon satıp yolluyor ?

sıkıntı cıkar mı ? teyit almadan cesaret edemiyorum .de desıkıtnı yokda

https://www.amazon.it/Samsung-C24FG70-Monitor-1920x1080-Freesync/dp/B01LN1QSQY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1483005626&sr=8-1&keywords=CFG70
  • quote:

Orijinalden alıntı: t_tunccan

kaiteli ve güçlü havalı tüfek yada tabanca varmıdır?

Gümrükten nasıl geçireceksin onu?
  • lycantrophic kullanıcısına yanıt
    Kardeş bilgi versene biraz werehouse hakkinda, werehouse'dan birsey almis olarak. İsler nasil isledi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

quote:

Orijinalden alıntı: t_tunccan

kaiteli ve güçlü havalı tüfek yada tabanca varmıdır?

Gümrükten nasıl geçireceksin onu?

havalı tüfekler serbest hocam. kontrole tabi değil ve ruhsat gereksinimleri yok
  • Arkadaşlar bugün com'dan aldığım 6800k işlemcim geldi fakat şu an elimde ekran kartı yok ben bu işlemciyle bilgisayarı açıp görüntü alabilir miyim monitöre?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersind3

quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

F/P traş makinesi öneriniz var mı.? Saç traşından çok sakal traşı için kullanacağım.

İlk sayfadaki Philips makine bu işi görür mü (başlık vs. alsam)

moser den şaşma. hatta chromini modeli harika. Türkiye'de ki erkek kuaförlerinin %80 i kullanıyor

Şuan moser kullanıyorum.

Aklıma iyi getirdiniz hocam. Moser almak en doğrusu olur

• t_tunccan T kullanıcısına yanıt
    Kardeş bi ara 17€ felan airsoft tabanca vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: memorello

16 Aralık'da verdiğim HyperX Cloud II siparişim ayın 28inde sorunsuz elime ulaştı. Merhaba koduyla 51.24 euroya geldi. Çok memnunum almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

----

Ayrıca 2 Kere çekim olayı benimde başıma geldi. Amazon ve Enparayla görüştüm. Finansbankdan yollanan harcama itiraz formunu mail yoluyla yolladım. 3 iş günü içerisinde para hesabıma geri iade edildi. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar zaman kaybetmeden Enparayla görüşüp harcama itiraz formunu doldurup bu sorunu çözebilirler.

memnunmusun üründen ? benimkide geldi gelicek

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• Urun bugun geldi. https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00GBW5R7C/ref=oh_aui_i_sh_post_o0_img?ie=UTF8&psc=1#immersive-view_1482997243935

Belden dar geldi 179 boy 76 kilo diger urunler hep s beden oluyor buda s ama biraz dar geldi 46 euroya almiştim urunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osansaro -- 29 Aralık 2016; 13:13:20 >
  • BeyazZenci01 kullanıcısına yanıt
    Aynen. Yasak diye alamamistik.

• apollo_aa A kullanıcısına yanıt
    Bende benzer bir durum yaşadım ihtiyacım olan tutar kadar limiti arttırdım hallettik

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacques Reverdi

Arkadaşlar bugün com'dan aldığım 6800k işlemcim geldi fakat şu an elimde ekran kartı yok ben bu işlemciyle bilgisayarı açıp görüntü alabilir miyim monitöre?

Görüntü alamazsınız. Hangi anakarti aldınız? normalde bu soruyu sormamaniz gerekirdi çünkü anakartinizin üzerinde monitör bağlanacak bir giriş olmaması gerek.

• osansaro O kullanıcısına yanıt
    hocam normal bedeniniz nedir siz ne aldınız birde ürünün içi polar tipimi naylon tip mi cevap verirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: memorello

16 Aralık'da verdiğim HyperX Cloud II siparişim ayın 28inde sorunsuz elime ulaştı. Merhaba koduyla 51.24 euroya geldi. Çok memnunum almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

----

2 kere çekim ,aynı tutar mı 2 defa çekildi ?

Ben de itiraz yapsam ne yapsam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuthWine55

Hocam aynı ürünü aynı gün sipariş vermişiz. Benim 28 aralıkta kargoladılar italyadan bu sabah takipten baktım istanbulda görünüyor şuan :)

• ilk ürün yola çıkmış. ASENDIA gönderiyormuş.

Sanırım en sorunlu olan firma .
  • 
Sayfa: önceki 99899990999199929993
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.