Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.290
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 93029303930493059306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şarjı iyi giden mikrofonlu Bluetooth Kulaklık tavsiyesi lazım. Öyle abartı bas-tiz filan aramıyorum, sadece film ve tv izlerken kullanabileceğim , fiyatı 20 doları geçmeyecek bir şey olsun yeter. Aliexpresstekilere güvenemedim pek. Şarj önemli benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kerasuslu K kullanıcısına yanıt
    Çok fazla terletiyor hava almıyor diyorlar mont için. Eğer öyle değilse fiyat iyi.

• Vekalet resmi atamıyorum foruma bak ya

Yetki belgesi yolladım birde bu geldi nd yapmam lazım arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrkb -- 14 Aralık 2016; 14:58:15 >

• şahsen amazon.de için bir memnuniyet ekleyim. 104 euro + 18 euro vergi ile aldığım blackwidow chroma keyboard için satış ekranında qwerty english layout olmasına rağmen german layout geldi. Dün görüştüm razer supportuna mail atın olumsuz dönerlerse bir miktar iade yapalım dediler. Açıkcası iyi bir miktar indirim yaptılar razer keycap desteği vermeyince
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt
    Enparada euro hesabı açılsa, ordan ödense nasıl olur?
  • MrCooL_ kullanıcısına yanıt
    Ben amazon.com üzerinden aldım bu monitörü. Dediğiniz gibi Acer yazısının üzerinde jelatin vardı ancak ayak kısımlarında yoktu, sadece koruma poşetin vardı dışında. Unbox videosunda da bahsettiğim gibi ne çerçevede ne de ayak kısmında jelatin görünüyor. Benim ekranda da orta kısımda genişçe bir şerit şeklinde clouding var gibi ama oyunlarda anlaşılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

amazon nun en büyük fiyaskolarından biridir bu sanırım. resmen ikinci el göndermişler. .de nin com gibi kaliteli olmadığının abartıldığını düşünüyordum ama durum gerçekten böyle. neyse geçmiş olsun tekrar

Resimleri mail atmıştım, olay büyümüş. Bizim Türk görevliden almışlar, kendisi çok ilgiliydi çok yardım etmek istedi ama resimleri mail attığımda başkası görünce üstlere yönlendirmek zorundayım demiş, olay aynı zamanda Jeff Bezos'a da iletilecek demişler. Bilmiyorum sonu benim için nasıl bitecek ama resmen günümün içine ettiler. Bunu sıfır olarak satmaya çalışan görevliye hakkımı helal etmiyorum. Dolandırıcılık resmen.
  • ultraslan_34 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur büyük ihtimalle.. Yediği kaba pislemek istemez.

• hocam cok iyi link ?

• NZXT S340 kasamı bugün teslim aldım. 26 Kasım'da sipariş vermiştim nispeten uzun sürdü bana ulaşması ama beklemeye değer, çok güzel bi kasa. 62,09 euro verdim.

Sistemi yeni kasaya daha geçirmedim, 2 adet corsair af120 blue led fan gelecek haftaya, onlar da gelince atarım :)

Murat kardeşimize buradan selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf1653 -- 14 Aralık 2016; 15:9:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: browser90

Enparada euro hesabı açılsa, ordan ödense nasıl olur?

Yapmadığım için bilmiyorum. Uğraşı zor olur diye düşünüyorum, her alışverişte euro yükle dur. (Tabi oluyorsa)

• Amazon prime video Türkiye'de hizmete girdi.

Amazon Prime üyeliği aylık 8.99 Euro olarak belirlendi. Ancak 2017 yılında bu fiyatların TL cinsinden olacağını belirtelim.

Amazon Prime Video'da Mr.Robot, Fear The Walking Dead ve The Grand Tour gibi popüler dizilerin yanında Türkçe altyazı seçeneğine sahip popüler filmler de bulunuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkb

Vekalet resmi atamıyorum foruma bak ya

Yetki belgesi yolladım birde bu geldi nd yapmam lazım arkadaşlar

hangi ürün bu baya sert takılmış :) 200TL daha bindirmişler sanırım warehouse deal falan mı

• Ahahah çok iyi ya, link atar mısınız?

• fuducuk kullanıcısına yanıt
    Bir de zaten satışı devam ediyor bildiğim kadarıyla, oradan alabiliyorsunuz. Adam satıyorsa satsın, ben de 3-4 saat önce 224 liraya alınmış kameraya 500 lira verdim, kendimce kazançlı bir alışveriş yaptım.

30 adetlik kampanyalı üründe hepsini alıp satmaya kalkanlara ben de kızıyorum, yine de çözüm firmanın kişi bazında mal satması ama yapacak bir şey yok. Fakat bu çok farklı.

Birileri ucuza alarak kar ediyor, birileri de alıp satarak, etik dışı gelmiyor.
  • MacroPhageAB M kullanıcısına yanıt
    Hocam çok istediğim bir üründü, ellerinde stok yok yenisini gönderemezler. Bu fiyata bu tarzda monitör de bulamam. Bakalım umarım mantıklı bir çözümle gelirler karşıma. Muadil bir ürün göndereceklerini bilsem anında veririm kargoya ama onu da yapamıyorlar, aynısı olmalı diyorlar haklı olarak.
  • seyrusefer kullanıcısına yanıt
    Netflix e rakip olabilecekler mi acaba eğer tek kişi fiyatı 9 euro olacaksa tercih edilmez pek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL_

quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

amazon nun en büyük fiyaskolarından biridir bu sanırım. resmen ikinci el göndermişler. .de nin com gibi kaliteli olmadığının abartıldığını düşünüyordum ama durum gerçekten böyle. neyse geçmiş olsun tekrar

Resimleri mail atmıştım, olay büyümüş. Bizim Türk görevliden almışlar, kendisi çok ilgiliydi çok yardım etmek istedi ama resimleri mail attığımda başkası görünce üstlere yönlendirmek zorundayım demiş, olay aynı zamanda Jeff Bezos'a da iletilecek demişler. Bilmiyorum sonu benim için nasıl bitecek ama resmen günümün içine ettiler. Bunu sıfır olarak satmaya çalışan görevliye hakkımı helal etmiyorum. Dolandırıcılık resmen.

benzeri bana oldu sipariş ettiğim ürün english layout gelen german layout %30 iade aldım denebilir

• mrkb kullanıcısına yanıt
    Sakin bir sey gondermeyin. Dolandiricilara rastgelmissiniz. Dikkat edin bilgilerinizi kaptirmayin!!!

Ya da 1. sayfadaki bilgileri okuyun!!!
  • 
Sayfa: önceki 93029303930493059306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.