Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9072. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.226
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 90709071907290739074
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aklımda Kraken x41 vardı ama inceleme, test ve fiyata göre Arctic aldık bakalım :)

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NNoitra -- 10 Aralık 2016; 13:21:35 >
  • EXERA kullanıcısına yanıt
    linke tıklayınca istemsizce sırıttım
  • Karimor çizmelerdeki 42.5 kaç cm denk geliyor bilen varmı tablolar hiç bişey söylemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

30 kasımda sipariş ettiğim Thermos geldi bana 22.7 dolara maloldu haber veren Murat beye teşekkürler

https://www.amazon.com/gp/product/B0017IHRNM/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Güle güle kullanın kaçırmıştım bunu, harika gözüküyor.
    Bu arada hocam hangi şantiyedesin? :)

• Amazon de oyuncu fare fırsatı denk gelen var mı acabA?
  • deepgreen1 D kullanıcısına yanıt
    Bence çok iyi ama kur yüksek ve kargo var maalesef.
  • Biraz önce Amazon.de ile görüştüm. 10Euro kampanya kodunu kullandığınız siparişi iptal ederseniz, aynı kod kampanyasından faydalanamıyorsunuz dediler, ona göre siparişinizi geçin bence.
  • Etekcity Digitale Personenwaage mit Körperfettanzeige, 5kg-180kg, Slim Design, Schwarz
    EUR 58,78
    Günün Fırsatı: EUR 18,78
    https://www.amazon.de/Etekcity-Digitale-Personenwaage-Körperfettanzeige-5kg-180kg/dp/B016K5XZ3M/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1481365054&sr=8-3
    Bu ürünlerle ilgili bilgisi olan var mı arkadaşlar; yağ oranı filan yazıyor ama ne derece ölçer, mantıklı ürün müdür?

• Dark.Death D kullanıcısına yanıt
    iyi günlerde kullanın, rica etsem linki paylaşır mısınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10Euro indirim için kodu girdiğimde:
    "Girdiğiniz promosyon kodu, satın alma işleminizde kullanılamaz."
    Yazısı geliyor
  • Arkadaşlar iyi günler amazondan timberland marka bot almayın düşünüyorum ama numara konusunda çok araştırmama rağmen bir sonuç alamadım. Ben adidas skechers nike markalarda 46. Columbia marka botlarda 44 numara giyiyorum. Bilgili olan varsa yardımcı olursanız çok memnun kalırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

10€ indirimi görünce Crucial Mx300 alacaktım bunun normal, indirimsiz fiyatı 74 euro idi şimdi 82.72 euro'ya çıkmış, şark kurnazlığı mı yapıyorlar, diğer ürünlerde durumlar nasıl?

yahu bu kadar fesat olmayın. ben de mx300 kovalıyorum, m2 sata modelli. dün öğlen gibi 82 euroya çıktı fiyatı..
  • amazon.de 40€ üzerine 10€ indirim. Sadece amazonun sattığı urunlerde geçerli. Kod: MERHABA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rfve kullanıcısına yanıt
    Ne yaptım ettim bir türlü çalışmadı bende

Düzenleme: Bir yukarıda arkadaş yazmış sadece Amazon ürünleri diye galiba ondan hemen kontrol ediyorum.

Düzenleme 2: Evet satıcı Amazon olmayan ürün varmış sepetimde. O yüzden uygulanmamış. Sepetteki tüm ürünlerin Amazon tarafından satılması gerekiyor indirim olabilmesi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 10 Aralık 2016; 13:29:3 >
  • cfe kullanıcısına yanıt
    40 euro altıysa doğaldır.
  • Arkadaşlar amazonda şu tarihte stoğa girecek denilen ürünler kesin o tarihte stoğa giriyor mu? Bir ürün ön sipariş vermeyi düşünüyorum, yoksa risk mi?

• New balance ihtiyacı olanlar için 31 yüro ya güzel bir fiyat

https://www.amazon.de/gp/product/B00PDL47HI/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
  • KArgoyu onlar ödüyor hocam.
  • eşom21 kullanıcısına yanıt
    amazon.de den 2 kere ininal ile alışveriş yaptım kuru çok saçma çeviriyor. ((euro satış/dolar alış)*dolar satış))*1,07 komisyon= 3,948408712 gibi bir rakama denk geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 90709071907290739074
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.