Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8782. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.280
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 87808781878287838784
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: S R T

25 kasimda siparis verdigim ps4 elime ulasti. urunleri gumrukte bekleyen arkadaslar panik yapmayin. islemler biraz yavas ilerliyor, elbet sizinki de gelir

Hocam gumrukte kac gun bekledi yetki belgesini mail attiktan sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu amazon.de sitesinde alınan ürünlerde en fazla kaç gün bu yazı ile karşılaştınız Henüz gönderilmedi
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, benim siparişimi de 4 gün sonra verdiler sözde kargoya ama kargo teslim almadı, o durumun bir adı varmış telefonda söylemişti görevli, bana gelmesi çok zor gibi onun ama bakalım gelirse teslim almam umarım başka bir şey sanıp, sonra çok uğraştırır.
  • lycantrophic kullanıcısına yanıt
    link verebiirmisiniz rica etssem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkerkara İ kullanıcısına yanıt
    Anladım, ups'ten dönerse herşeyiyle iade ederler içiniz rahat olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

amazon.comdan 24 kasımda siparişini verdiğim G610 brown bugün geldi, peşinden koşmasam yarın anca gelecekti. yurtiçi başka semte yollamış onlar benim semte bakana yollayacak falan 1 gün gecikecekti.

amazon.de den 28i akşamı siparişini verdiğim ürün hala "veri girişi yapıldı, varış bekleniyor" statüsünde kaldı. 30undan beri böyle, niye böyle bir şey oldu anlamadım.

.com'dan gelen ürün çatır çatır 1günde işleme alındı gümrükten çekildi dağıtıma verildi halbuki

Benimde aynı hocam .de den 4tane ürün aldım com dan 2tane ürün aldım bir daha .de den alışveriş yapmam büyük ihtimal aradığımda da türkçe bilmeyen çok laubali kişiler çalışıyor. Ps4 hala gümrükten çıkamadı ayakkabılarla ps4 oyunlarının nerede olduğu ise hiç belli değil

• salı teslim görünüyordu erken geldi.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• Hadi hayırlı olsun, sabrın sonu selamet :)
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• .de den ürünü amazon.de satıcısından siparişe sepetine ekleyip gönderilecek adresi girip bir sonraki aşamaya geldiğimizde almanya'nın vergisini düşürüyorlar anladığım kadarı ile ama bizim gümrüktekini hesaplamıyor. 75€ üstü olsa dahi hesaplamıyor yoksa ben mi bir yerde hata yapıyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S R T

25 kasimda siparis verdigim ps4 elime ulasti. urunleri gumrukte bekleyen arkadaslar panik yapmayin. islemler biraz yavas ilerliyor, elbet sizinki de gelir

Ben 25 Kasım'da ilk sipariş verenlerdenim ama hala gümrükten çıkamadı daha gümrükten geçecekte Eskişehir'e gelecek...
  • hknlmh kullanıcısına yanıt
    75 üstü gümrük vergisini ekliyor diyelim ürün 100 euro 10 euro alman vergisi varsa onu düşüyor daha sonra üstüne gümrük vergisini ekliyor

• hebelehubele H kullanıcısına yanıt
    aynen öyle. farenin scrolunu aşağı doğru çekiyorum o dönerken çay may koyuyorum geliyorum
  • antique kullanıcısına yanıt
    stinger belki de daha iyidir. Cloud2 denedim abartılcak bir yanı yok. Havada kapanlara şaşarım :D
  • djhayal D kullanıcısına yanıt
    valla asıl o lazımdı
    https://www.amazon.de/gp/product/B00SWI2UK0/ref=ya_st_dp_summary

ürün bu amazon.de takipte bugün ulaşıyor yazıyor

türkiyenin yarı fiyatına aldık artık biraz beklerim
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    .com da direk ürünün sayfasında görebiliyoruz vergisini o nedenle kafa karışıklığı oldu bende. ürünün ödeme sayfasındaki fiyatına almanya vergisinin düşürülmüş gümrük vergisinin eklenmiş hali diyoruz o zaman değil mi?
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    Fırın nasıl deneme fırsatını olduğu bende aldım.

• rfve kullanıcısına yanıt
    Şurada denk geldi o fiyat. Graded product yazan farklı PS4'ler var, 123 euro olanı kaptım. Diğerlerinin fiyatı uçuk, ama linki takip edin ara ara, yine o fiyattan düşebilir, arada borsa gibi inip çıkıyor. 123ten niye koydular enteresan.
    https://www.amazon.de/PlayStation-Konsole-Chassis-general%C3%BCberholt-Herstellergarantie/dp/B010LUOVLW/ref=sr_1_fkmr0_1?ie=UTF8&qid=1480686118&sr=8-1-fkmr0&keywords=graded+product+ps4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lycantrophic -- 2 Aralık 2016; 16:48:36 >

• Amazona ürün iade gönderirkende gümrüğe takılma ihtimali var mı ?

Hem kulaklık, hem mouse ayrı ayrı almıştım ama tek kolide geri gönderdim ucuz kargo olsun diye. İkisinin toplamı geçiyor 75 euro sınırı sıkıntı çıkar mı sizce ?

• Aldığınız ürünün takip sayfası aşağıdaki gibi günlerce hiç güncellenmemişse ürün elinize ulaşmadan geri dönecek demektir.

Daha önce bir kere daha olmuştu, şimdi gene oluyor. 1 haftadır sayfa güncellenmiyor, Amazon Chat'e 10 kere bağlanmışımdır belki, her seferinde daha zamanı var, gelir deyip sallıyorlar. Yaklaşık 10 gün daha böyle bekleyecek ve birgün email gelecek paranız geri yatırıldı, ürün bize geri dönmüştür diye. :@

Böyle bir durumda ne yapmak lazım, Amazon Chat'e derdimizi anlatamıyoruz bir türlü. Tecrübeli birileri var mı aramızda?

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreamcream -- 2 Aralık 2016; 16:44:7 >

• 312 . kullanıcısına yanıt
    Satın alırken easy to opening tarzı hiçbir seçenek yoktu zaten, bu şekilde sattıkları için indirime girdiler sanırım bu kulaklıkta.
  • 
Sayfa: önceki 87808781878287838784
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.