Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.269
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82318232823382348235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

günlerdir bekle bekle alay eder gibi 3 eur indirim yapti .com ben de amazon.de üzerinden h100i v2 aldım. 10 eur indirim vardi toplam 98 eur tuttu. gg wp. oh ya rahatladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gtx 1060 takip etmiyordum ama sizin takibinize göre oda kıpırdamamış ekran kartları tamamen BF dışı

dolar düşükken zamanında kapacaktık çok hata yaptık indirimi geçtim eski fiyatına razıyım artık :)

yılbaşı indirimleri olurmu bide yılbaşımı beklesek dolarda 3,6 çıkar yılbaşı indirimide gelmez yine patlarız yılbaşından sonra yeni yıla geçeriz nvidia yeni ekran kartlarını çıkartmaya hazırlanır sonra yeni kartları bekleyelim haha :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

O şansı kaybettin eskiden aldığın ürünler bana geliyordu,o zaman gönderirdim ama artık senin adrese geliyor

Bende sizin eve gelip alırım çok mu zor
  • Fare tavsiyesi verebilecek var mı?
  • geçenlerde termos bardak paylaşılıyordu bol bol. birisi linkini yollayabilir mi alıntı yaparak. kaç sayfadır arıyorum bulamadım su 10$ ile onu alıyım madem :))
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, bakacağım o modele de

• quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

Kartımdan para çekilmiş fakat sipariş sayfasında Your attention is required to continue processing one or more orders on this page.Payment revision needed

Ne oldu anlamadım tam olarak.Bilen var mı ?

Yapıkrediden mesaj geliyor ödeme yöntemini her güncellediğim zaman.

gunluk alışveriş limiti 250 tl diye.

ama aldığım ayakkabı 120 lira ve parayı çekmişler.

Bu sorunla karşılaşan var mı ?
  • Evet okudum hocam simdi, daha bugun gordum z213 teknosada 140 liraydi alsam mi diye dusundum sorunsuz gelirse mukemmel olacak.

• amazon.de den mastercardla jack wolfskin ayakkabı aldım 11 euro promosyon uyguladı 45 euroya geldi bu promosyon mastercard promosyonumu? yoksa o 10 euro icin kayıt vb gerekiyor mu ilk sayfada aradım bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MentosKola -- 25 Kasım 2016; 23:45:51 >
  • Kulaklıklar konusunda uzun süre araştırma yapmış biri olarak bazı görüşlerimi paylaşacağım.

*Sanal 7.1, gerçek 7.1 veya 5.1 denilenlere kanıp sakın almayın hiçbir işinize yaramaz (Çok kanallı seslerle spesifik bir çalışma yapmıyorsanız. Yapıyorsanız da hoparlör sayısı/2 tane kablosu olanlardan alın.). Sanalın zaten aldatmaca olduğu ortada fakat gerçekte ise teknik olarak o kadar küçük alana sıkıştırılan küçük hoparlörler size 7.1 etkisini vermeyecektir. Aksine oyunların büyük çoğunluğu çift hoparlör için tasarlandığından daha kötü bir etkiyle sonuçlanacaktır.

*Gerçek oyun kulaklığı için tam açık kulaklık almak zorundasınız.

*Piyasaya baktığım pci-e ses kartlarının hiçbirisinde doğru düzgün bir dac göremedim. Oyun için yeterli olabilirler fakat müzik için pek olumlu yorum yapamam. Fiio nun ürünlerine bakın. Aliexpressde gayet ucuzlar.

Gaming headset (Oyuncu kulaklıkları) -> Düzgün kulaklıklardan Rebrand olanlar dışında (Hyperx cloud) %99 çöptür. Ne müzik dinleyebilir ne de oyunlarda adam akıllı pinpoint yapabilirsiniz. Aksini iddia eden müziğin m sinden anlamıyordur emin olun.

Hyperx Cloud I ve II (ikisi de aynı) -> Diğer adıyla Takstar pro 80. Oyuncu kulaklıkları arasında en iyisi olabilir (gamer headset olarak tanıtılanlar arasında). Ancak tizlerdeki eksiklik oyunlarda detayları duymanızı engelleyecektir. Basslar yeterli olmasına rağmen tizlerin azlığı nedeniyle fazlaymış gibi algılatabilir.

Logitech kulaklıklar -> Hepsi çöp. Yanından bile geçmeyin. Ne müzik dinlenebilir ne de oyun oynanabilir bunlarla. Belki ışıklarıyla hava atarsınız arkadaşlarınıza ama hepsi o.

ATH-m50x -> Bass yoğunluklu bir kulaklık. (L shaped?) Tizler eksik, midler ise hafifçe yetersiz. Tizlerin eksik olmasının dışında genel olarak bir problem de var tizlerde (faz problemi deniyor sanırım). Basslar tek başına düşünüldüğünde kaliteli. Oyun kesinlikle oynanmamalı.

Beyerdynamic DT-770 Pro -> V shape spektruma sahip kulaklık. Soundstage i kapalılara göre çok geniş ve tizleri yüksek olduğundan oyunlar için kapalı kulaklıklar arasında seçilebileceklerden en iyilerinden biri. Ayrıca rock ve metal dinleyenlerin çok sevdiği bir kulaklık. Ama bununla vokal ağırlıklı olan müzik tarzlarını dinlememelisiniz.

K550 -> Hafif nötral yapıda spektruma sahip. Soundstage i kapalılar arasında en iyisi olabilir. Oyun için uygundur.

hd598 open back -> Oyun için ideal bir kulaklık. Ama bass ı ciddi anlamda yetersiz olduğu için müzik severlere pek öneremem.

hd598 closed back -> Fazla yorum görmedim oyun için. Bunun yerine k550, k553 veya dt770 kullanmaya çalışın.

Bu işi bilen insanların tavsiyeleri için buraya bakın:http://www.head-fi.org/t/534479/mad-lust-envys-headphone-gaming-guide-3-18-2016-mrspeakers-ether-c-1-1-added

• DİP!

WD 1TB Siyah My Passport Ultra Taşınabilir Harici Sabit Sürücü - USB 3.0 - WDBGPU0010BBK-NESN

https://smile.amazon.com/gp/product/B00W8XXRPM/ref=pe_1869180_216610080_em_1p_0_ti?th=1
  • Your action required
    Your package could not be delivered because of a problem with the shipping address. Please contact Amazon for assistance

beyler ürün amerikadan çıkmadan böyle bi uyarı veriyor iparcel amazona yazdım email atacaz falan dediler iki saattir dönen yok

• Benim gibi Sennheiser HD 598 Open Back bekleyenler:

Reddit'te okudugum bir yorum: "Birkac gun icerisinde open back olanin da indirime girecegi neredeyse garanti"

Sabredin. yarin obur gun bizim bekledigimiz de girecek indirime.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Ssd yok alın size giyotin indirimi ahahah bunu da mı görecektik ya.

Sırf SSD için sabah 6 da kalktım. 750GB crucial mx300 130 euro idi. Kaçırdınız vallahi (bende kaçırdım 500lüğe yetiştim)
  • küfrettin K kullanıcısına yanıt
    İşlem uzantılar ne garantide resim veya yazı ile gösterebilirmisiniz?
  • Amazon.de den alışverişte ödeme aşamasında ödemeyi lira mı euro cinsinden mi yapmak daha karlı? Cevap verirseniz sevinirim. Ödeme aşamasındayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

41 EURO DÜŞÜYOR SON SAYFADA
    LOGİTECH Z533 TR FİYATI 360TL EN AZ
    https://www.amazon.de/gp/product/B0100055LI/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

tweeteri yok tv hoparlörü gibi düşünün fazlasını veremez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwb-PopSecret

Fare tavsiyesi verebilecek var mı?

160 TL Kargo dahil Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse 910-004618

https://www.amazon.com/Logitech-Proteus-Spectrum-Tunable-Gaming/dp/B019OB663A
  • Ram fiyatları hala böyle

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • 
Sayfa: önceki 82318232823382348235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.