Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir (12 Mobil) - 3 Masaüstü12 Mobil
260.319
Cevap
2.968
Favori
13.365.128
Tıklama
Giriş
    754 Mesaj
    Dün akşam saatleri itibariyle almış olduğum;

https://www.amazon.com/Philips-QG3364-Norelco-Multigroom-Attachments/dp/B00GY5F1NG/ref=sr_1_1_a_it?ie=UTF8&qid=1479042493&sr=8-1&keywords=philips+5100

https://www.amazon.com/SteelSeries-QcK-Gaming-Mouse-Black/dp/B000UEZ36W/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1479042517&sr=8-1&keywords=steelseries+mouse+pad

elime ulaşmış bulunmaktadır.

İlk alışverişimde yardımcı olmaya çalışan,yardımlarını ve yorumlarını esirgemeyen forumdaşlara selam olsun.

Murat hocaya ayrıca teşekkürler.

• Yüzbaşı
    620 Mesaj
    Amazon.de Türkiye işin içine girdiğinden beri memnun kalan çok az insan görüyorum. Çok sevindik umarım pişman etmezler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    promosyon kodunu girdiginde ve vergi dustugunde 55 euroya geliyor
    https://www.amazon.de/gp/product/B00XPTJP5O/ref=ox_sc_sfl_title_17?ie=UTF8&smid=A3JWKAKR8XB7XF&th=1&psc=1
    |
    |

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Şu ana kadar amazon de den ürün alanlar kargo süreniz ne oldu gene 1 haftamı sürüyor ben sipariş geçeceğim ama 16 sında İstanbula gideceğim 23 ünde tekrar Kırıkkaleye bugün versem , İstanbula .comda 12 günde geliyordu ort orda olamam daha hızlı ise İstanbulda alırım hangi ildeki adrese vermem lazım kargoyu?
    quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Şu ana kadar amazon de den ürün alanlar kargo süreniz ne oldu gene 1 haftamı sürüyor ben sipariş geçeceğim ama 16 sında İstanbula gideceğim 23 ünde tekrar Kırıkkaleye bugün versem , İstanbula .comda 12 günde geliyordu ort orda olamam daha hızlı ise İstanbulda alırım hangi ildeki adrese vermem lazım kargoyu?

Gideceğin yere ver . Erken gelirse ararsın şubede bekletirler.

|
    |

• Yüzbaşı
    664 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tanista

Arkadaşlar iyi günler north face,jack wolfskin,columbia pantolon ve mont alacağım oblnerebileceginiz bir ürün var mı
    quote:

Orijinalden alıntı: gfb38

Arkadaşlar iyi günler north face,jack wolfskin,columbia pantolon ve mont alacağım oblnerebileceginiz bir ürün var mı

Bana da lazım hem mont hem pantalon.

|
    |

| Lenovo Z510 | Lenovo Yoga 510 | Acer 144 Hz 1 ms Monitor | x2 GTX 1060 6 GB SLI | HP2311GT | HAF 912| i7 6700| Razer Deathadder | Logitech G35 | Logitech G633| Xiaomi Mi Max 2 | SuperOnline 100 Mbps
  • Teğmen
    100 Mesaj
    Amazon.com'dan 46 dolara Skechers aldim. Kargo biraz daha dusuk olsaydi daha da iyi olacakti.
    Amazon.de'den 2 tane Columbia polar aldim 50 euroya. Hep aklimdaydi zaten denk gelmesi iyi oldu.

|
    |

asagidaki urun 71euro

https://www.amazon.de/gp/product/B00KMVEMK6/ref=ox_sc_sfl_title_17?ie=UTF8&smid=A3JWKAKR8XB7XF&th=1&psc=1

vergi ve promoyon dusunce 49 euroya mal oluyor XL bedeni
    |
    |
    Centaurus A kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Beynim yandi. Adidasi yanlis mi yazdiniz?
    Ben de klasikte 42 sporda 43.5(adidas) giyiyorum.

|
    |
    Khalasar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

OCZ trion 150 240gb/WD blue 1tb/Crucial Ballistix Sport LT 16GB Kit (8GBx2) DDR4 2400 mhz
  • Yüzbaşı
    517 Mesaj

Hocam kalitesinden nasıl emin olucaz? Ben aliexpressteki kullanıcılara güvenmem.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    MCErgun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10260 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erdalerguzy

asagidaki urun 71euro

https://www.amazon.de/gp/product/B00KMVEMK6/ref=ox_sc_sfl_title_17?ie=UTF8&smid=A3JWKAKR8XB7XF&th=1&psc=1

quote:

Orijinalden alıntı: erdalerguzy

asagidaki urun 71euro

Hocam kış için bir şey bakıyordum üşümez miyim bunun içinde
    |
    |

• Yarbay
    3607 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

https://www.amazon.co.jp/LG-27UD58-B-3840-2160-HDMI-2-DisplayPort-%E3%83%96%E3%83%AB%E3%83%BC%E3%83%A9%E3%82%A4%E3%83%88%E4%BD%8E%E6%B8%9B%E6%A9%9F%E8%83%BD/dp/B01IALGW2U/ref=sr_1_14?ie=UTF8&qid=1479032267&sr=8-14&keywords=monitor

LG 27'' 4K IPS Freesync

Vatan'da 1700 falan burada 1270 liraya falan geliyor fakat vergi, kargo olayı ne durumda hesaplayamadım
    quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

https://www.amazon.co.jp/LG-27UD58-B-3840-2160-HDMI-2-DisplayPort-%E3%83%96%E3%83%AB%E3%83%BC%E3%83%A9%E3%82%A4%E3%83%88%E4%BD%8E%E6%B8%9B%E6%A9%9F%E8%83%BD/dp/B01IALGW2U/ref=sr_1_14?ie=UTF8&qid=1479032267&sr=8-14&keywords=monitor

LG 27'' 4K IPS Freesync

Vatan'da 1700 falan burada 1270 liraya falan geliyor fakat vergi, kargo olayı ne durumda hesaplayamadım

https://www.amazon.de/gp/product/B00VDRPV0I/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3VR7PP4PDC82F

DÜN 313 EURO CİVARINA kargo dahil satan vardı
    satıcı amazon değildi düşünüp taşınırken vazgeçtim
    şimdi de uçmuş

4K IPS e geçmek lazım
    samsung 4k var; oyunlarda detaylar harika ama ips de kaldı aklım

hangisini alsak???

• Yarbay
    5197 Mesaj

O zaman istanbul daha mantıklı i parcel standart ship kullanacağım ücretsiz kargo sadece onun içindir heralde...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SvvordLion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Necip Fazıl Kısakürek
  • Teğmen
    185 Mesaj
    Amazon.de tr tıklıyorum almanca devam ediyor bilgisi olan var mı?

|
    |

Aynı şekil bende bakıyorum hocam bulursanız pm lütfen

|
    |
    gfb38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1- amazon.de den ürün aldım 38 € tuttu ama bu halde ücretsiz kargodan yararlanamadım, ayrıca i-parcel diye bir site verdi kargo takibi için oradan da kargomu takip edemiyorum, böyle diyor, "Waiting For Package To Arrive At Facility"

2- daha önce yurtdışı siparişlerimde ptt kargo seçeneğini ile gelmişti gelen ürün gümrüğe giriyor 0,60 kuruş damga vergisi oluyordu 20-25 günde de teslim alıyordum, dhl nin ekspres servisi varmış ptt göre biraz pahalı ürünü bununla alsam onunla nasıl geliyor dhl ekspreste gümrükleme nasıl oluyor bilginiz varmı,
    |
    |
    Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
  • Teğmen
    102 Mesaj

Evet bu durumda i-parcelle gelecekse istanbuldan alırsınız.Ama birkaç arkadaşın kargosu aramex e verilmiş ve aramex sıkıntılı diyorlar.Belli olmuyor yani hangi kargo şirketine verileceği.Siz yine de standartı seçeceksiniz.
    |
    |
    Storm Raider kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ''Amazon.de veya Amazon Satış Alanında sipariş verir ve Kredi Kartı ödeme yöntemini seçerseniz her zaman kartın geçerli olduğundan ve kayıp ya da çalıntı olarak bildirilmediğinden emin olmak için bir sorgu başlatırız.

Faturalandırılan tutarın tamamının sonradan ödenmesine ilişkin bir sorgu da buna dahildir. Bu tamamen bir güvenlik kontrolüdür. Bu kontrol yapıldığında aslında kredi kartınızdan ödeme alınmaz, sadece bu tutar bloke edilir.

Bazı bankalar/kredi kartı şirketleri bu sorguyu giriş olarak kaydetmektedir. Bu bloke kaldırılmadan önceki süre, bankadan bankaya ve şirketten şirkete değişir.

Lütfen kredi kartını aldığınız bankayla iletişime geçin ve bu süre sınırını sorun. Bu süre zaten geçtiyse lütfen bankanızdan bloke işlemini iptal etmesini isteyin.

Bloke için yetkilendirme kodunu sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Bankanız bu numarayı kullanarak ilgili bloke işlemini tespit edip kaldırabilir.

- Yetkilendirme kodu: ******'' dendi.
    Banka ile iletişime geçtim (enpara) öyle bir kod sistemi olmadığını ve harcama itiraz formu göndereceklerini, 40-45 güne sonuç çıkacağını söylediler. Daha önce böyle bir şey başına gelen oldu mu ? İki siparişim toplamı yaklaşık 400 TL, bu paranın 40-45 gün içerisinde verilmesi çok garip. Ne yapmam gerek, bilen ve yardımcı olacak olan varsa çok makbule geçer.

• Çavuş
    47 Mesaj
    Arkadaşlar bfde bir işlemci soğutucu almayi düşünüyorum şu an i5 6500'u stok soğutucu ile kullanıyorum sicakliklarda sorun yok ama sessiz bi soğutucu daha iyi olurdu.Bu konuda önerebileceğiniz soğutucu var mı ? Bu arada anakartım h110m pro-vd kasanın max soğutucu yüksekligi de 16cm.

Az önce şöyle bir durum oldu bende de;

Dün benden ilgili para çekilmişti ve sipariş durumu ''Preparing for Shipment'' olmuştu. Az önce baktığımda ''Not yet shipped'' oldu. Daha sonra müşteri temsilcisine bağlandım dün para çekildi ve kargo durumu böyle oldu diye. Parayı biz çekmedik banka doğrula için çekmiştir dedi. Şimdi kargo yine ''Preparing for Shipment'' durumuna geldi

Daha önce böyle bir şey olmamıştı bana da, umarım sıkıntı olmaz :)
    |
    |
    Dr. Perry Cox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    Bedava Playstation Oyunları ||| Nasıl Daha Ucuz Oyun Alırım? ||| Dell Gaming 7566
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Teğmen
    242 Mesaj
    skechers ayakkabılarda kargo ücreti 2 gün önce 5 dolardı, kargoyu 15 dolara çıkarıp indirim yapmışlar aynı fiyata geliyor :S
SEO
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.