Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ay_38 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
258.851
Cevap
3.096
Favori
13.100.096
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> TR'nin En Büyük Amazon Rehberi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      7157 Mesaj
      17 Nisan 2019 14:26:35
      quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN Değerli Amazon Temsilcisine bağırmanız hoş olmamış.

1. Ürün Depoya geldiğinde size 1. bilgi maili gelir.
      2. Size 8.40 tl nakliye iadesi yaparlar

bu iki işlem tamamlandıysa problem yok. Amazon hiç bir zaman madur etmez.
      Benim kırdığım pin nedeni ile arızalanan anakartı iade almayı bile kabul ettiler.

endişelenmeyin hiç bir problem olmaz.
      Temsilcilere bağırmanız sizin için iyi olmamış oraya not alırlar sonraki durumlarda insiyatif kullaıp yardımcı olma hakları olsa bile yardımcı olmazlar...

Kibar ve nazik olmak Amazon Temsilcileri için çok önemlidir. Alıntıları Göster
      hocam bagırma konusuna cok takılmışsınız bağırma derken hakaret şekilde degilde hakkımı aramak adına cıkıştım.hatta kadın dediki endişelenmenizi anliyorum hakda veriyorum size dedi.

cunku ortada iade edilmiş bir urun var .ama değişmeyen yazılar ve tehtit gibi bu zamana kadar gelmezse tekrar cekeriz diye bir mesaj var.sizin canınız sıkılmazmı?

• Yarbay
      4430 Mesaj
      17 Nisan 2019 14:28:05

Bana da ilk iade işleminde geldi, Canlı desteğe bağlandım problem yok dediler olay kapandı :)

Amazon aslında 8,40 euro iadeyi fazladan yapıyor bence o işlemle ilgili bir olay oldu muhtemelen tekrar olmayacaktı.
      |
      |
      hsngencer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      7157 Mesaj
      17 Nisan 2019 14:30:31
      quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN Bana da ilk iade işleminde geldi, Canlı desteğe bağlandım problem yok dediler olay kapandı :)

Amazon aslında 8,40 euro iadeyi fazladan yapıyor bence o işlemle ilgili bir olay oldu muhtemelen tekrar olmayacaktı. Alıntıları Göster
      peki amazon un siparişlerim kısmındaki gonderdiginiz urun hakkında urununuz elimize ulaştı gibi bir yazı yazıyormu yoksa hala urunu bekliyoruz tarzında bir yazı varmı?

• Yarbay
      4430 Mesaj
      17 Nisan 2019 14:35:23

yanlış hatırlamıyorsam geçen hafta onlara teslim edildi şimdi bir şey yazmıyor en ufak sıkıntınız olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      hsngencer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      17922 Mesaj
      17 Nisan 2019 16:12:07

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      TulparHAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Büyük beyinler fikirleri, orta beyinler olayları, küçük beyinler ise kişileri konuşur. Hyman G. Rickover

Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.

Eğer dikkatli değilseniz, gazeteler sizin zulüm gören insanlardan nefret etmenizi ve zulmü uygulayan insanları sevmenizi sağlar. Malcolm-X

Her zaman kazanan, bir defa kaybettiğinde tam kaybeder. Adâlet geciktikçe cezası büyür. Adâlet geldiğinde iflat etmez. Hak sillesinin sadâsı yoktur! Bir vurdu mu, devâsı yoktur. Mustafa Özcan
    • Yarbay
      4430 Mesaj
      17 Nisan 2019 16:13:45

Kardeş bu kargo ücreti suistimal ile ne alakası var açıklar mısın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      bocekgrafik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Onbaşı
      20 Mesaj
      17 Nisan 2019 18:32:59
      iParcel yine çok hızlı pazar günü satın aldığım ürünü bugün aras kargoya verdiler aras kargo bir sorun çıkarmasa büyük ihtimalle yarın ürünü teslim alcağım. takip no AEICWL10000258491
      |
      |

• Onbaşı
      36 Mesaj
      17 Nisan 2019 21:28:09
      Bir anlayan bunların ne istediğini tam olarak izah edebilir mi acaba?
      Türkiye amazon eşimin kredi kartını kullandım diye olmuştur fln dedi. 3 gündür düzeltmediler. Bu iş için iş bankasına 1 hafta önce kredi kartına dolar hesabı eklettik onun Iban dekontu fln yolladım ama türkçe tabi. Benden ne tip belge istiyor bunlar arkadaşlar?

3-4 gün daha orda kalacak arkadaşların isim ve otel adresini kullandım. Ondan mı acaba?

• Binbaşı
      1627 Mesaj
      19 Nisan 2019 10:11:40
      Promosyon kodu veya indirimli günleri nereden buluyorduk?
      |
      |

Sis farı, süs farı değildir.
    • Yarbay
      11702 Mesaj
      19 Nisan 2019 13:14:55
      quote:

Orijinalden alıntı: zaferhoca Bir anlayan bunların ne istediğini tam olarak izah edebilir mi acaba?
      Türkiye amazon eşimin kredi kartını kullandım diye olmuştur fln dedi. 3 gündür düzeltmediler. Bu iş için iş bankasına 1 hafta önce kredi kartına dolar hesabı eklettik onun Iban dekontu fln yolladım ama türkçe tabi. Benden ne tip belge istiyor bunlar arkadaşlar?

3-4 gün daha orda kalacak arkadaşların isim ve otel adresini kullandım. Ondan mı acaba?
      amazon hesap senin adınaysa kullandığın kart adı başkaysa hesap ekstrası isterler
      |
      |

Cooler Master Case PRO5/AMD Ryzen7 1800X 3.6 GHZ(NOCTUA NHU12SEASUS ROG CROSSHAIR VI HERO/Sapphire Nitron+Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80+Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ

• Onbaşı
      36 Mesaj
      19 Nisan 2019 17:58:55
      Evet orası öyleymiş de esas sorunu geçte olsa keşfettim. Bankadaki kredi kartına bağlı dolar hesabı vadedeymiş, tabi adamlarda çekememiş.
      |
      |

• Binbaşı
      1581 Mesaj
      her şey dahil toplam 43$ olan ürünüm gümrüğe takılmış. dhl ek ücret ister mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.