Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10048. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.292
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: mjstcs

Aynen hocam. Ben de bisiklet için tur çantaları ve diğer bazı ihtiyaç duyduğum şeyleri aldım. Ama hala almak istediğim şeyler var para bitti. Özellikle tam otomatik kahve Makinesi almak istiyorum ama fiyatlar pahalı. Artık durumu düzeltince alırım iyi bir makine. Zaten gümrük limitini aşıyor vergiyi her türlü ödesem bile buradakilerden daha ucuza gelecek. Ama zaman var ona

vay, donanımhaber de turcu mu vardı ? hangi çantalardan aldın ?
    yıllardır ortlieb kullanırım, parasını hak eden bir marka. amazon indiriminde schwalbe mondial lastikleri görmüştüm ama çanta falan görmedim pek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzo27

Yukarıdaki beyaz olandan aldım gayet memnunum.

şarjlı değil dimi bu lambalar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Nefes alabilen kumaşlı modellere bakmak lazım her zaman.Bende artık ilk dikkat ettiğim şey nefes alabilirlik oluyor.Çünkü su geçirmeme özelliği artık kinetix'te bile var önemli olan nefes alması bir yerlerden.

İstanbul şehir içi şartlarda zaten çok prof. su geçirmemezliliğe ihtiyacım olmuyor.

Ama clark ın goretex modelleri var mesela onlara gözüm kayıyor hocam tabi nefes alabilirliği nasıl bilmiyorum.

Columbia outdry modellerine bakın eleman bana onlar nefes alıyor demişti.

bu ayakkabının özelliklerinde de hava alıyor yazıyordu ama öyle değilmiş.

Özellikler:
    - Suya dayanıklı süet ve polyester kumaştan yapılmış üst yüzey malzemesi,
    - Su geçirmez, nefes alabilir Texapore membran,
    - Nefes alabilen, hızlıca kuruyan CIRCULINER polyester astar,

• quote:

Orijinalden alıntı: erikh

'Merhaba' indirimi yarin da gecerli mi?

İlk sayfa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • engin430 kullanıcısına yanıt
    Hayır elektrik kablosundan güç alıyor. Aşağıda incelemesi var bir izleyin isterseniz.

https://youtu.be/kz97KGInamw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.de/gp/aw/d/B005OPO5CK/ref=oh_aui_i_d_old_o7_img?ie=UTF8&psc=1
    Bunu aldım ve bir de m-wave marka gidon çantası kadro çantası. Zaten bende çanta vardı ama yeterli değildi. O yüzden bunları alınca tamamladım. Lastik de almak istiyorum ama dedim ya para bitti.

• amazon euro yu kaçtan hesaplıyor?
  • ultraslan_34 kullanıcısına yanıt
    4 farklı hesabımla aynı isim ve adrese birsürü sipariş verdim. Enpara, finans, axess ve 1 sanal kartım karışık olarak kimi hesapta hepsi, kimi hesapta birer tane ekli. İki telefon numaram karışık olarak ekli. Kimlik numaram hepsinde kayıtlı. Şimdiye kadar ne hesabım kapandı, ne de bir uyarı aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbaboll

quote:

Şu meşhur The North Face M Resolve Insulated Jacket paltom geldi. Ne yağmurluk gibi ince, ne çok sıcak tutacak bir mont kadar kalın.
    180cm boy 75kg yapıya sahibim, S beden tam oldu, cidden tam oldu, M alsaydım çuval gibi olurdu 100%, hatta kollarda biraz bolluk kaldı bile diyebilirim ki spor yaparım kollarım kalındır. Bana 44 euroya denk geldi. Fecı sıcak fiyattı.https://www.amazon.de/North-Face-Insulated-Thermojacke-Gr%C3%BCn-Climbngivygreen/dp/B01IHZ2B24/ref=as_li_ss_tl?s=sports&ie=UTF8&qid=1482520239&sr=1-1&keywords=The+North+Face+Herren+M+Resolve+Insulated+Jacket+Thermojacke&th=1&psc=1&linkCode=ll1&linkId=48ad6ede658ecf9c1dfad07e2d1bb920

Ve Amazon İspanya'dan aldığım 3ü1arada mont bugün geldi. Tek kelimeyle muhteşem ve bu da bana S beden tam oldu. M kesinlikle çok saçma dururdu üstümde, alacaklar varsa hala uygun fiyatı 31 eu kargo çıkmasına rağmen... Ben 31 euro kargo dahil 88 euroya aldım. S suan 69eu, .de de olduğu gibi sepette düşüyor fiyat. Suan S almak isteyen kargo dahil 88eu öder.https://www.amazon.es/Columbia-Mission-Air-Interchange-desmontable/dp/B00YEZJKCG/ref=sr_1_6?m=A1AT7YVPFBWXBL&s=apparel&ie=UTF8&qid=1482743785&sr=1-6&th=1&psc=1

Hocam hayırlı olsun north face palto nasıl kışın yağmurlu karlı havada giyilir mi

• Arkadaşlar amazom.com amazon.de tansiyon aleti geliyormu bilgisi olan varmı?
  • mjstcs kullanıcısına yanıt
    hocam yeni değil amazon.com daki kart bu ordan alış veriş yapmıştım daha önce 3-4 kez ama .de den ilk kez yaptım
  • munkun46 kullanıcısına yanıt
    HilmiE H kullanıcısına yanıt
    bigbaboll kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler arkadaşlar. 30.75 euro ya iki ürün aldık.

• quote:

Orijinalden alıntı: bahoho

quote:

Orijinalden alıntı: Garagulli35

COLOMBİA BOTLARININ NUMARASI NASIL ADİDAS İLE KIYASLARSAK 1 NUMARA BÜYÜK MÜ ALMAM GEREKİYOR ? ADİDAS 43 GİYİYORUM

yarım numara büyük almanızı tavsiye ediyorum. adidas 42.5 giyiyorum 43 aldım tam oldu.

Hocam ayakkabıların belli bir standardı var mı peki new balance 45 numara küçük geliyor bana skechers 45 tam oluyor bende Columbia ayakkabı almayı düşünüyorum kaç numara alsam iyi olur

• Jack Martin kullanıcısına yanıt
    Hocam orda yazan tarihler Maksimum en geç geleceği tarih. O tarihten sonra ürün elinize ulaşmazsa dispute açabiliyosunuz

• Benim G900 bugün teslim edildi arkadaşlar, umarım sizikiler de gelmiştir veyahut en kısa zamanda gelir
  • L ve XL giyene çok güzel fiyata The North Face M Quest Mont. 35 eurodan sepette 29 euroya düşüyor. Daha önce dip olarak 42 görmüş. Şuan DİBİN DİBİ. https://www.amazon.de/North-Face-Herren-Jacket-Blau-Banff/dp/B01HIO3SEA/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&qid=1483123273&sr=8-1&keywords=the+north+face+m+quest&th=1&psc=1&linkCode=ll1&linkId=13b851f506e13b3e5af80ea29a3e5438

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pastdreamer -- 30 Aralık 2016; 22:58:39 >

• vforfreedom kullanıcısına yanıt
    Hmm o zaman bişey diyemem ama belki de'sen ilk alışveriş olduğu için çekilmiş olabilir. Biraz bekleyin geri yatmazsa iletişime geçersiniz.

• quote:

quote:

Şu meşhur The North Face M Resolve Insulated Jacket paltom geldi. Ne yağmurluk gibi ince, ne çok sıcak tutacak bir mont kadar kalın.
    180cm boy 75kg yapıya sahibim, S beden tam oldu, cidden tam oldu, M alsaydım çuval gibi olurdu 100%, hatta kollarda biraz bolluk kaldı bile diyebilirim ki spor yaparım kollarım kalındır. Bana 44 euroya denk geldi. Fecı sıcak fiyattı.https://www.amazon.de/North-Face-Insulated-Thermojacke-Gr%C3%BCn-Climbngivygreen/dp/B01IHZ2B24/ref=as_li_ss_tl?s=sports&ie=UTF8&qid=1482520239&sr=1-1&keywords=The+North+Face+Herren+M+Resolve+Insulated+Jacket+Thermojacke&th=1&psc=1&linkCode=ll1&linkId=48ad6ede658ecf9c1dfad07e2d1bb920

Ve Amazon İspanya'dan aldığım 3ü1arada mont bugün geldi. Tek kelimeyle muhteşem ve bu da bana S beden tam oldu. M kesinlikle çok saçma dururdu üstümde, alacaklar varsa hala uygun fiyatı 31 eu kargo çıkmasına rağmen... Ben 31 euro kargo dahil 88 euroya aldım. S suan 69eu, .de de olduğu gibi sepette düşüyor fiyat. Suan S almak isteyen kargo dahil 88eu öder.https://www.amazon.es/Columbia-Mission-Air-Interchange-desmontable/dp/B00YEZJKCG/ref=sr_1_6?m=A1AT7YVPFBWXBL&s=apparel&ie=UTF8&qid=1482743785&sr=1-6&th=1&psc=1

hocam foto atma şansın varmı bi görsek ustunuzde yada normal foto atsanız

• Hocam bir tane 250 gb lık ssd öneriri misiniz laptop için
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.