Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.589
Cevap
10
Favori
127.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugünki koşullarda Ligdeki en iyi golcü şüphesiz Kane.
    Tebrikler
  • Dinamo Zagreb'in eski başkanı Zdravko Mamic, kulübün eski futbolcuları Halilovic ve Jedvaj hakkında konuştu.

Arena'ya konuşan Mamic, iki oyuncuyu zamanında Tottenham'ın istediğini belirterek, ''Bale'ın Real Madrid'e satıldığı dönemde Tottenham, 25 milyon euro karşılığında Halilovic ve Jedvaj'ı transfer etmek istedi. İkisi de 16 yaşındaydı. Tottenam Başkanı Daniel Levy ile Londra'da görüştüm ve anlaşmayı sağladım. Zagreb'e döndüğümde transferi oyuncuların aileleriyle konuştum ve kabul ettiler.'' dedi.

Transferin gerçekleşmemesiyle ilgili de konuşan Mamic, ''Görüşmelerden birkaç gün sonra Halilovic'in babası beni aradı ve oğlunun, transferden memnun olmadığını açıkladı. Bu nedenle Tottenham'a transferi gerçekleşmedi. Tabii sonra onları daha ucuza sattık'' diye konuştu.

Alen Halilovic 2014'te 2.2 milyon euro karşılığında Barcelona'ya transfer olmuş, sonrasında Gijon'a kiralanmış ve bekleneni veremediği için bu sezon başında Hamburg'a 5 milyon euro karşılığında satılmıştı. Hamburg'dan Las Palmas'a kiralanan Halilovic, sezonu La Liga'da geçirdi.

Jedvaj ise 2013'te 5 milyon euro karşılığında Roma'ya gitmiş, bir sezon sonra da 7 milyon euro'ya Leverkusen'e transfer olmuştu. 21 yaşındaki genç oyuncu halen Bundesliga ekibinde top koşturuyor.

• Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    halilovic bize gelse şuan ki halinden çok daha iyi olabilirdi
  • Hull u 7 - 1 yenerek ligi en cok gol atan en az gol yiyen takim olarak 86 puan ile 2. sirada tamamladik , kane de hattrickini yapip 29 golle gol krali oldu sakatliklar olmasa rekoru kirardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tottenham: more than 100 years in epl = 2 premier league titles

ngolo kante: 2 yeats in epl = 2 premier league titles

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

tottenham: more than 100 years in epl = 2 premier league titles

şimdi oraya girersek lig premier lig adını aldıktan sonrada liverpool un da hiç yok hani ( he bizim var mı yok ama olsun )

• Tottenham, eski oyuncusu Gylfi Sigurdsson için Swansea'ye 30 milyon avroluk bir teklif sunacak.

Daily Mail'in iddiasına göre; Everton'dan Ross Barkley'yi isteyen Londra ekibi, yüksek maliyeti nedeniyle İngiliz oyuncudan vazgeçti ve rotayı eski oyuncusuna çevirdi. (Goal)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

quote:

tottenham: more than 100 years in epl = 2 premier league titles

şimdi oraya girersek lig premier lig adını aldıktan sonrada liverpool un da hiç yok hani ( he bizim var mı yok ama olsun )

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kyle walker gitmiş. trippier kesilikle dolduramaz yerini.
  • quote:

kyle walker gitmiş. trippier kesilikle dolduramaz yerini.

daha bi yere gitmedi , gidicek gibi gözüküyoda bakalım gidiyosa bile iyi para kazandırıp gitmeli mümkünse barça veya bayern e . trippier de walkerın savunma becerileri ve gücü hızı olsa harika sağ bek olurda işte yok o yüzden giderse oraya 1 tane net 11 oyuncusu şart. umarım gitmez
  • yusei kullanıcısına yanıt
    Walker belli ki yeni bir macera istiyor. Zaten ligin 2. yarısında baya saçmalamıştı. Benim gözümde de bir daha 2011-2012 deki gibi olamadı zaten. Tahminimce man city e gider. Bu takımda eriksen dışında yeri dolmayacak oyuncu yok bence(dembele yi de ekleyebiliriz belki). Poşet hoca her türlü halleder. Adam smith geri alınabilir. Çok sağlam para basıp coleman alınabilir. Trippier ile devam edilebilir-ki son maçlarda walkerdan daha iyiydi-. Alternatif bulunur. Geçen leicester maçında sissoko yu bile denedi orda.

Bu arada yeni üyeyim. Ayağımın tozuyla hemen bu sayfaya geldim. 2009 10 zamanlarından beri tottenham sempatizanıyımdır :) Bu sayfa hoşuma gitti. Bi aralar face'te Türkiye tottenhamlılar derneği falan vardı ama aktif değildi pek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi offside -- 26 Mayıs 2017; 0:25:5 >
  • Delle Alli çok iyi futbolcu ama artık Tottenhamdan ayrılması lazım.Büyük futbolcu olmak istiyorsa ,Avrupa başarısı istiyorsa kendisini Tottenhamdan kurtarmalı.Daha büyük bir takım ve iyi bir teknik direktörün elinde potansiyelini katlar.Chelsea ve Conte...

• Dier uniteda gidiyor eriksen barçaya walker zaten ayrıldı kaldı geriye kane ve alli. Tottenham gibi bir kulüpte kalmayacakları belliydi alli ve kanede ortanın üstü bir takıma gidip başarı elde etmeliler artık. Tamam tptenham sempatik bir kulüp ama westham ayarında.

• Önceki ödülleri de sezon sonunda verselermiş keşke :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi offside -- 27 Mayıs 2017; 18:8:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerli Jön

Dier uniteda gidiyor eriksen barçaya walker zaten ayrıldı kaldı geriye kane ve alli. Tottenham gibi bir kulüpte kalmayacakları belliydi alli ve kanede ortanın üstü bir takıma gidip başarı elde etmeliler artık. Tamam tptenham sempatik bir kulüp ama westham ayarında.

Walker disinda dedigin hic bisey su asamada olasi degil, son 7 yilda 1 kez 6. Olup kalan tum senelerde ilk 5 icinkaldi bu kulup son 2 senedir de sampiyonluga oynayan tek kulup azcik mantikli konusun westham ayarinda filan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 27 Mayıs 2017; 18:42:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

quote:

Orijinalden alıntı: Fenerli Jön

Dier uniteda gidiyor eriksen barçaya walker zaten ayrıldı kaldı geriye kane ve alli. Tottenham gibi bir kulüpte kalmayacakları belliydi alli ve kanede ortanın üstü bir takıma gidip başarı elde etmeliler artık. Tamam tptenham sempatik bir kulüp ama westham ayarında.

Walker disinda dedigin hic bisey su asamada olasi degil, son 7 yilda 1 kez 6. Olup kalan tum senelerde ilk 5 icinkaldi bu kulup son 2 senedir de sampiyonluga oynayan tek kulup azcik mantikli konusun westham ayarinda filan

aynen öyle tottenham walker dışında kadrosunu koruyabilirse seneye şampiyonluğun en büyük adayı bence.

• Ryan sessegnon ile anlaşıldı iddiaları var. En son liverpool ilgileniyordu. Ciddi bir çalım olur eğer gerçekleşirse.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_burakhan

Ryan sessegnon ile anlaşıldı iddiaları var. En son liverpool ilgileniyordu. Ciddi bir çalım olur eğer gerçekleşirse.

Biz taa devre arasi transfer donemi baslamadan ilgileniyoduk , umarim gelir ben davies te artil 3lu savunmada kullanilir yada 15 20 m a filan gonderilir

• yusei kullanıcısına yanıt
    Son haftalarda çok iyi idare etse de ben de ben davies in gitmesinden yanayım. Devamlı as oyuncu olamayacağı liverpool maçında belli olmuştu zaten :) Ekstrası olan bir oyuncu değil. Rose da ameliyat oldu sezon hazırlığını kaçıracak falan derken kariyeri ne yöne gider belli olmaz. Yani sessegnon iyi transfer olur bence de. Ama liverpool a daha da çok lazımdı net :) CL'de milner'la oynayamazlar :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eriksen ve Dembele gitmesin de kim giderse gitsin sorun yok benim için. 3'lü defans çıktığımızda Walker'ın sağ taraftaki rolünü Sissoko'ya da verebiliriz. Yerine alternatif de bulabiliriz.

Yedlin vardı MLS'den gelen, o çocuğun tutmamasına üzüldüm baya. Çok potansiyelliydi. Üstüne koyabilseydi Walker'dan sonra orayı emanet edebilirdik direkt. Şu an bonservisi Newcastle diye hatırlıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.