Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division (2016) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.761
Cevap
56
Favori
158.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Attık İmzamızı Gelecek İnşallah PC'ye :)
  • 50.900 oldu
  • 75 istiyor sonra 100 isteyecek bunun sonu yokki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

75 istiyor sonra 100 isteyecek bunun sonu yokki

Amaç olabildiğince fazla imza toplayıp tepkiyi ve oyunun bu platforma gelme isteiğini göstermek.
  • Gelir gelir korkmayın. Tüm tom clancy's oyunları pc'ye geldi zaten. Artık pc ve konsol geçişi eskisi gibi zor değil. Ubisoft bu oyunun pc'ye gelmesi için pc oyuncuları kolları sıvamalılar dediğine göre geliyor. Kim kolları sıvamaz ki?
  • 75 000 mi ne oldu! oha!

Bu arada bu oyunukurgu olarak mobildeki dead trigger'a benzeten bir ben miyim? Harita olarak aynısı zaten. O köprü filan, aynı şehirde ve aynı kurgu var. Zombiler var dead trigger'da. Tek fark bu. Farkta sayılmaz aslında. Zombi yerine virüslü insanlar var divisionda işte. Üstten düşman yerlerini göstermesi filan aynı dead trigger. Oynayanlar bilir ciddiyim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nigel gearsley

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

75 istiyor sonra 100 isteyecek bunun sonu yokki

Amaç olabildiğince fazla imza toplayıp tepkiyi ve oyunun bu platforma gelme isteiğini göstermek.

Şimdi 150.bin istiyor
  • Bu ne arkadaş 100.000 kişi neyinize yetmiyor :D Çıkarın işte :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: \\RivenDeLL//

75 000 mi ne oldu! oha!

Bu arada bu oyunukurgu olarak mobildeki dead trigger'a benzeten bir ben miyim? Harita olarak aynısı zaten. O köprü filan, aynı şehirde ve aynı kurgu var. Zombiler var dead trigger'da. Tek fark bu. Farkta sayılmaz aslında. Zombi yerine virüslü insanlar var divisionda işte. Üstten düşman yerlerini göstermesi filan aynı dead trigger. Oynayanlar bilir ciddiyim ...

Dead Triger ile en ufak benzerliği yok oyunun. Nasıl benzetebildin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 98 yılında çıkan Rainbow Six i severek oynamıştım. Ondan sonra çıkan oyunlarını oynamadım. Bu oyunu sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Gameplay'ini izlediğimde oyuna tutuldum Ubisoft'u severim ama bu oyunu pc'yede çıkarmazlarsa külahlar değişir
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

75 000 mi ne oldu! oha!

Hocam şöyle:

Şimdi oyunun geçtiği şehir aynı şehir. Map'e kuş bakışı bakışımızda aynı açı var, ve aynı dead trigger'daki gibi harita da virüslü adamları yani düşmanları gösteriyor. Belirtilen yerdeki adamları temizlememiz gerekiyor aynı dead trigger gibi. Yani oyun benzemesede arayüzler filan aynı9 dead trigger. Şehirde aynı şehirde geçiyor. Zombiler yerine adamlar var. Yani bazı kısımlar benziyor ...

• quote:

quote:

quote:

75 000 mi ne oldu! oha!

Hocam şöyle:

Şimdi oyunun geçtiği şehir aynı şehir. Map'e kuş bakışı bakışımızda aynı açı var, ve aynı dead trigger'daki gibi harita da virüslü adamları yani düşmanları gösteriyor. Belirtilen yerdeki adamları temizlememiz gerekiyor aynı dead trigger gibi. Yani oyun benzemesede arayüzler filan aynı9 dead trigger. Şehirde aynı şehirde geçiyor. Zombiler yerine adamlar var. Yani bazı kısımlar benziyor ...

Seni bilmem ama bana göre en ufak bir benzerliği bile yok. En basitinden biri fps diğeri tps. Düşmanları birbirine benzetmenin de bir mantığı yok. Biri zombi diğeri insan.

• quote:

quote:

quote:

quote:

75 000 mi ne oldu! oha!

Hocam şöyle:

Seni bilmem ama bana göre en ufak bir benzerliği bile yok. En basitinden biri fps diğeri tps. Düşmanları birbirine benzetmenin de bir mantığı yok. Biri zombi diğeri insan.

Yok hocam zaten arayüzlerden filan bahsettim. Genel mantıktan bahsettim. Harita aynı şehir. Dead trigger'da map'tan zombilerin yoğun olduğu noktayı buluyorsun. Divisionda da insanların yoğun olduğu noktayı. Benzerlik yok zaten de bir kaç şey dikkatimi çekti. Özellikle map konusunda... Bir kaç şey var. Neyse boşverin, önemli bir konu değil zaten.

• Pc düşmanı Ubisoft'an gelecek oyun hiç gelmesin daha iyi.. Umarım imza kampanyası tutmaz ve umarım pc platformunada çıkmaz..

Birde ağız araklamışlar kolları sıvamalıymışız..
  • Harika grafikleri var.Ve en sevdigim oynanis sekli.Kesinlikle gelmeli.Bende imza verdim coktan.Ubisoft'un amaci ilgi cekmek.Yoksa oyun gelecek zaten.150.000 falan hikaye yoksa.

• Oyun gerçekten güzel,çok beğendim ve kesinlikle pc ye gelmeli.46.000 imzaya daha ihtiyaç varmış bu arada.
  • attım imza
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Oyun gerçekten güzel,çok beğendim ve kesinlikle pc ye gelmeli.46.000 imzaya daha ihtiyaç varmış bu arada.

ubisoft açıklama yaptımı 150.000den sonra geleceği kesin mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnci6

quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Oyun gerçekten güzel,çok beğendim ve kesinlikle pc ye gelmeli.46.000 imzaya daha ihtiyaç varmış bu arada.

ubisoft açıklama yaptımı 150.000den sonra geleceği kesin mi

O sitede sistem oyle.150.00 imza olunca 200.00 olacak surekli artacak yani.100.000'i gecti.Oyun kesin cikacaktir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.