Şimdi Ara

Titanfall 2 (2016) [PC ANA KONU] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
10
Favori
12.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler birisi şu regeneration tam olarak nasıl açılıyor anlatırsa çok sevinirim.Nette o kadar baktım elle tutulur birşey bulamadım.unlocks after yazıp duruyor herşeyde.Açılacak hiçbirşey görmedim.
  • Oyunu 2 gün önce kurdum .Biraz bakar sıkılırim diye düşünüyordum çünkü son zamanlarda nerede ise tüm oynadığım oyunlar öyle oluyor ,Hitman ,evil within 2 wolfestein vb gibi güncel oyunlar. Oynamaya başladım grafikler ,,silah sesleri ve çeşitliliği ,oynanabilirlik benim acayip hoşuma gitti başından kalkamadım oyunun . Son zamanlarda oynadığım en güzel oyun diyebilirim. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben çoğu zaman oyun bile bulamıyorum. Oyuncu kalmamış oyunda.
  • Multiplayer bitik vaziyette hiç uğraşamayın.......
  • şu oyunun multisinde oyuncu olmaması gerçekten inanılmaz ötesi.
  • ne bitigi bence gayet iyi 2 dk beklemek normal tek mod maç beklemeyın 2 veya 3 mod ayarlayın en fazla 2 dk
  • 10 saniyemi almıyor oyun bulmam. Origin indirimleriyle alakalı galiba. Yeni oyuncular gelmiş olmalı
  • Titanların sesini değiştiremiyor muyuz ya? İlk oyunda Almanca yapıyordum güzel oluyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Titanların sesini değiştiremiyor muyuz ya? İlk oyunda Almanca yapıyordum güzel oluyordu
    malesef değiştiremiyorsun her titanın özel sesivar benim favorım ronın
  • bu oyun hala daha o kadar gelişen sosyal medya vs. olsa bile eski zihniyette insanlar olduğumuzun kanıtıdır.

10 numara oyun yap ama reklam yapma, oyun batsın. olacak iş değil. Reklama ihtiyacı bile olmaması lazım böyle bir oyunun. dilden dile akın akın adam gelmesi lazım. son 10 yılda yapılmış en iyi fps belki de. tarihin karanlığında kaybolacağı günü bekliyor. yazık ki ne yazık
  • Singleplayer'ı yeni bitirdim bu oyunu bu kadar hayranlıkla oynayıp bitireceğimi tahmin edemiyorum. Muazzam bir oyundu gerçekten sanki bilim kurgu filminin içinde gibiydim. Grafikler, atmosfer, mekan değişikliği, senaryosu kısa ve öz olması. Portal havası katmaları çok leziz olmuş. Son bölümler tam bilim kurgu şöleniydi.

BT-7274
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Cod ve battlefield arasında çıkarmaları yüzünden oldu ea firmayı zor duruma düşürüp satın almak için yaptı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haydi gözünüz aydın olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: NecroCyber-777

Haydi gözünüz aydın olsun
    Serverları deneyen varmı?

• Geçen hafta indirim vardı 7 euro'ya inmişti oyun o zaman aldım ben. En fazla 15 saniye falan bekledim oyun bulması için gayet oynayan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmaster33

Geçen hafta indirim vardı 7 euro'ya inmişti oyun o zaman aldım ben. En fazla 15 saniye falan bekledim oyun bulması için gayet oynayan var.
    Ben alalı baya olduda baya zamandır oyuncu sıkıntısı vardı.Sanırım apex legends sayesinde gene sayı artmaya başlamış yukardaki videoya göre.Bende yükleyip bakacağım.Özledim titanları.
  • Ben geçen sene de oynuyordum başka hesapla, o zaman da oyun bulma sıkıntısı yoktu belki biraz daha fazla bekletiyordu tam hatırlamıyorum. Oyun modlarının hepsi seçili aratıyorum ben.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gecen girdim gene 10 dk bekletti bakıcam ara ara avrupanın en cok oynanan serverlarından biri idi benim giridğiğim server ama.........
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmaster33

Ben geçen sene de oynuyordum başka hesapla, o zaman da oyun bulma sıkıntısı yoktu belki biraz daha fazla bekletiyordu tam hatırlamıyorum. Oyun modlarının hepsi seçili aratıyorum ben.
    Aynı oyunumu oynuyoruz yoksa senin bulma sıkıntın yok dediğin 5dk 10dk falanmı?
  • Yalan söyleyecek halimiz yok bilgi veriyoruz burada geçen hafta 10 saniyede giriyordum oyuna sonra division 2 çıkınca bakamadım bidaha videolu kanıt falan mı istiyorsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.