Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (987. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 985986987988989
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Blood and wine dlc aldım nasıl başlayabilirim?
  • Umarım bir sonraki witcher oyununda multiplayer gelir. Ana hikaye bittikten sonra yan görevler pek zevk vermemeye başlıyor. Sırf bu yüzden oyuna yakında yeniden başlayacağım. Bu oyun muhteşem bir oyun şu haliyle bile. Ama multiplayer'da gelirse efsane bir oyun olur.

Oyuna yeni başlayacaklara tavsiyem ; sadece ana hikayeye bağlı kalmayın. Yan görevleri olabildiğince yapın. Çünkü ana hikaye bittikten sonra yan görevler pek tat vermiyor. En azından benim kişisel düşüncem bu.

Bu arada ;
    Ben oyunda 4 tane kızla yattım ama oyun bittikten sonra Thousand'daki evimde Yennefer'la birlikte yaşıyorum. Ama Triss karakterini özledim. Oyun bittikten sonra Triss'i görebileceğim bir yer var mı ? Zoltan ve Dandelion'u hala görebiliyorum ama Triss yok ortalıkta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• SELAM
    ARKADAŞLAR 2. OYUNU BÜYÜK BİR ZEVKLE OYNAYIP BİTİRDİM BÜYÜK BİR HEVESLE WİTCHER 3 Ü YÜKLEDİM FAKAT MALESEF OYNAYAMIYORUM MÜTHİŞ BİR KASMA PROBLEMİYLE KARŞILAŞTIM.EKRAN KARTINI GÜNCELLEDİM FAYDA ETMEDİ EN DÜŞÜK AYARLARI DENEDİM YİNE ÇÖZÜM OLMADI.
    PC ASUS X550V İ7 6700 HQ 12GB RAM VAR NVİDİA GTX 950 EKRAN KARTI VAR.ACABA BENİM PC NİN GÜCÜ MÜ YETMİYOR BU OYUNA YOKSA FARKLI BİR PROBLEM VAR.
  • CÜNEYT01 kullanıcısına yanıt
    Low ayarlarda oynayabiliyor olman lazım. Başka da bir bilgi vermemişsin ki ne açık ne değil bilemeyiz hocam, kaç fps alıyorsun ona bir bak derim. FPS 20 lerde geziyorsa kasması normaldir. Oyun orjinal mi yükledin, değilse crack değiştir. Sadece ekran kartını değil windows'u da güncelle, driverlerı da güncelle... Sonuçta oyun 2015 oyunu hala windows 7 kullanıyorsanız o bile sorun yaratabilir bence.
    Sistemde sorun yok, ben gtx 660 ile medium texture gerisi low'da oynamıştım, senin ekran kartı daha iyi hiçbir sorun olmaması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Low ayarlarda oynayabiliyor olman lazım. Başka da bir bilgi vermemişsin ki ne açık ne değil bilemeyiz hocam, kaç fps alıyorsun ona bir bak derim. FPS 20 lerde geziyorsa kasması normaldir. Oyun orjinal mi yükledin, değilse crack değiştir. Sadece ekran kartını değil windows'u da güncelle, driverlerı da güncelle... Sonuçta oyun 2015 oyunu hala windows 7 kullanıyorsanız o bile sorun yaratabilir bence.

öncelikle oyun orjinal değil.arka planda çalışan hiç bir şeyde yok.crack değiştirmedim ilk işim o olacak şimdi deneyeceğim.
    daha yeni dihonered2 ve witcher 2 oynadım hiç sorun olmadı.
    Bu fps değeri nasıl ölçülüyor inan bilmiyorum bir program kurmadan ölçebiliyorsam hemen bakayım.
    Program kurman gerek, orjinal olsaydı steam üzerinden görebilirdin. Bir de ekran kartının driverını doğru kurduğuna emin ol, yanlış driver kurma. Senin ekran kartın laptop olduğu için gtx950m yani sonunda "M" ibaresi var. Mobil anlamında, masaüstü ekran kartlarıyla arasında fark vardır.
  • yugiman kullanıcısına yanıt
    Oyuna güçlü şekilde yeniden başlamak. Level envanter zula vb hepsi yerli yerinde duruyor çünkü. Görevlerin level gereksinimleri, düşmanların levelleri ve oyun zorluğu da ona göre artıyor.
  • BéTo kullanıcısına yanıt
    Normal ilerlemenizdeki kayıtlı oyunu yükleyin. Hızlı menüden görevler sekmesine gelin. Blood and wine ek paketine ait ana görevler ekranın orta kısmında görev isminin alt kısmında turuncu renkle blood and wine ibaresiyle belirtiliyor zaten görürsünüz. Velen'de bir yerde Toussaint'tan gelen şövalyelerle buluşup oradan yola çıkıyorsunuz Toussaint'a doğru o şekilde başlıyor.

Kendi ilerlemeniz dışında sıfırdan ayrı olarak da blood and wine a başlayabilirsiniz. Yeni oyun -- sadece blood and wine seçeneğine tıklayarak. 32 level ve techizat ekipman vb ayarlı şekilde başlayabiliyorsunuz. Ana hikayeye ilk başladığınız seti veriyor. (kaer morhen armor set , witcher çelik ve gümüş kılıçları) Aynı durum hearts of stone için de geçerli.
  • selamlar 35 lwl ım kedi elbiseleri ve silahları aldım fakat ek özellık { 0 / 6 } vermıyorlar buyuk usta sevıyesı ıcın kac lwl ıtemlerı dızmem lazım ?
  • The Loner kullanıcısına yanıt

Yennefer ile beraber olmayı tercih ettiğiniz için artık Triss'i göremezsiniz. Muhtemelen Kovir'e gitmesine izin verip elveda dediniz. Tersi olsaydı bu sefer de Yennefer'ı göremeyecektiniz. İkisine birden yol verseydiniz ve ana hikaye iyi sonla bitmişse evinize Ciri gelecekti.

Pcde debug console ile komut yazarak npcleri spawn ettirebiliyorsunuz ama etkileşime geçilmiyor. Gerçi onun için de companion mod vardı bir şekilde hallediliyor. Hatta bir tanesinde gördüm tüm main npcleri evin bahçesine toplamış yapan eleman Triss Yen Ciri Dandelion Keira... Modsuz oyunda dediğim gibi mümkün değil.
  • Tianshang kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Level ile alakalı değil o durum.
    Ana oyunda witcher setlerinin 4 seviyesi var. İlk hâli, gelişmiş, yüksek kalite & usta işi. En yüksek 4. seviye yani mastercrafted.

O set bonuslarını aktif edebilmek için 5. seviyeye craftlamak gerekiyor üstat işi (grandmaster). Açıklamasında da yazıyor.
    Onu yapacak tek bir usta var Toussaint'ta yani blood and wine ek paketini oynarken göreceksiniz. Grandmaster setlerinin diyagramlarını da bulup ustaya craftlatmanız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Program kurman gerek, orjinal olsaydı steam üzerinden görebilirdin. Bir de ekran kartının driverını doğru kurduğuna emin ol, yanlış driver kurma. Senin ekran kartın laptop olduğu için gtx950m yani sonunda "M" ibaresi var. Mobil anlamında, masaüstü ekran kartlarıyla arasında fark vardır.

arkadaşım ilgilendiğin için teşekkür ederim seni de meşgul ediyorum kusura bakma.
    şimdi aklıma geldi ben masa üstünde oyunun simgesine tıklayınca çalışmayı durdurdu hatası alıyorum bu yüzden simgeye sağ tıklayıp grafik işlemciyle çalıştır diyorum orada 2 seçenek çıkıyor karşıma yüksek performanslı nvidia işlemcisi(varsayılan) ve entegre grafik olarak.Burada nvidia seçersem oyun açılmıyor ancak entegre grafik seçtiğimde oyun açılıyor.Şimdi sorun bundan kaynaklanıyor olabilir mi?Acaba pc oyunda nvidia yerine daha az güçlü entegre grafik kartla mı çalışıyor.

Burada paylaşmak iyi oldu olayı çözmeme vesile oldu meğer oyun entegre intel grafik ile açılıyormuş o yüzden kasıyormuş o değilde 2. oyunu boş yere iğrenç grafiklerle oynamışım şuan ful ayarlarda oynayabiliyorum 3.oyunu :)

teşekkürler WaapS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CÜNEYT01 -- 5 Aralık 2017; 18:17:50 >

• lwl le alakalı degıl dıosunda onları gıyebılmek ıcın lwl lazım son usta işi elbise ve silahlar için kaç lwl olmam lazım bütün ek paketler var .
    Öncelikle önemli değil, senin sorun oyunda hocam. Entegreyi seçersen onla çalışır tabi oynatmaz, uzun süre kasarak zorlamanı da tavsiye etmem.

Laptoplarda iki tane ekran kartı var. Birisi entegre yani onboard ekran kartı diğer ise harici ekran kartı yani sizin gtx950m. Harici olmayan ekran kartları paylaşımlı diye geçer. Ekran kartı güçlü olduğu için sistem boştayken ya da oyun oynamıyorken diyeyim hariciyi kullanmaz. Güç kaybetmesin, ısınmasın rahat çalışsın diye. Entegre grafik kartı çok düşük seviyedeki oyunları oynatır ama witcher 3'te onu seçersen kasmanın kralını görürsün açması bile mucize. Sağ tıklayıp nvidia seçmeniz gerek ya da hiçbir şey seçmeden tıklayıp oynamanız lazım oyunu. Dediğim gibi entegre grafik kartı sadece surf yaparken, film izlerken vs. kullanması için yapılmış oyun oynatmaz yakarsın pcyi.

Bazı bioslarda Switchable Graphics diye bir seçenek var, o seçenek aktifse veya sizde var mı bilmiyorum. Varsa oyun içerisinde entegre grafik seçseniz bile kendisi otomatik harici ekran kartına geçiş yapması gerekiyor. Kaldırmadığı için. Oyun normal olarak başlamıyorsa sorun oyundadır zaten, başka güvenilir bir yerden indirmeyi deneyin. Ya da crack değiştirmeyi deneyin. Ben oyunu satın almanızı tavsiye ederim.

• ben ana hikayede ikisinede elvada demedim ama evime genede ciri geldi
  • Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Yennefer ile beraber olmayı tercih ettiğiniz için artık Triss'i göremezsiniz. Muhtemelen Kovir'e gitmesine izin verip elveda dediniz. Tersi olsaydı bu sefer de Yennefer'ı göremeyecektiniz. İkisine birden yol verseydiniz ve ana hikaye iyi sonla bitmişse evinize Ciri gelecekti.

Pcde debug console ile komut yazarak npcleri spawn ettirebiliyorsunuz ama etkileşime geçilmiyor. Gerçi onun için de companion mod vardı bir şekilde hallediliyor. Hatta bir tanesinde gördüm tüm main npcleri evin bahçesine toplamış yapan eleman Triss Yen Ciri Dandelion Keira... Modsuz oyunda dediğim gibi mümkün değil.

Oyunun sonunda Yen ile birlikte oldum. Triss Kovir'e gitti. Ciri Witcher oldu. Ciri'nin babası ise isyanda öldü. Sanırım oyunun en iyi sonu bu. Daha iyi bir son var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Oyunun sonunda Yen ile birlikte oldum. Triss Kovir'e gitti. Ciri Witcher oldu. Ciri'nin babası ise isyanda öldü. Sanırım oyunun en iyi sonu bu. Daha iyi bir son var mı?

en ideal sonlar bana göre geraltın yenneferla olması, cirinin imparatoriçe olması, emyhr'in kuzeye hükmedip temeryaya özerklik vermesi ve skillegenin cerys yönetiminde olması, çoğu kişininhem fikir olduğu en iyi sonlar bu şekilde

• Oyunu direk dlc den başlatsam oyunun sonunda eve kim geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 985986987988989
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.