Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] #GOTY Çıktı, Resmi Türkçe!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Nerple Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
20.891
Cevap
181
Favori
596.541
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] #GOTY Çıktı, Resmi Türkçe!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      4329 Mesaj
      14 Mart 2017 23:33:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Sergeant Duffin

dosyaları doğrulamayı ve yamayı kaldırmayı deneyin

Zaten gog galaxy'de kurulu değil,oyun başka yerde gog başka yerde kuruluydu sanırım,format atınca gog galaxy gitti,ama oyunun exesinden giriyordu.Birde loading ekranında biraz bekliyordu siyah ekranda,

Ben en iyisi herşeyini silip DVD'sinden kurayım ve güncellemelerini yapayım oyunun,

Teşekkürler.
      |
      |

Bir süre yokum...
    • Binbaşı
      1473 Mesaj
      15 Mart 2017 04:31:01
      Supreme to extreme graphics diye bır mod kurdum grafıkler çağ atladı resmen.12bit yarı hdr ekrana sahıbım grafıkler ve renkler oyle bır oldu kı manzaraya bakmaya doyamıyorum.

Ekran kartına guvenenler bu modu kursun 8kb lık bır dosya zaten.Modu kuranlar ayarlar menusunden grafıklerı supremeye ve extremeye almayı unutmayın.

Ryzen 3990x 64/128 + Asus rog rampage X X599 + 128gb gskill trident z 6200mhz + Gtx 3080ti sli
    • Teğmen
      143 Mesaj
      15 Mart 2017 07:33:08
      Arkadaşlar günaydın bi sorum olacaktı witcher 3 ü bitireli oldu baya sonra neden expansion packleri almıyorum diyip onları aldım simdi sorum su oyunu ilk kötü sonla bitirdim sonra içime oturmuştu tabi, isle of mist gorevinden itibaren başlayıp ciri nin witcher olduğu sonla bitirdim bir daha. Simdi sorum şu kötü sonla bitirdiğimde swordlar armorlar hepsi mastercrafted idi ve ben bunlarla devam etmek istiyorum ama ogrenmek istediğim şu : wild hunt in sonunu nasıl bitirdiğimiz ek paketlerdeki main story yi etkiliyor mu? Bilgilendirirseniz sevinirim, teşekkür ettim şimdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2445 Mesaj
      15 Mart 2017 11:11:40
      quote:

Orijinalden alıntı: keramy

Arkadaşlar günaydın bi sorum olacaktı witcher 3 ü bitireli oldu baya sonra neden expansion packleri almıyorum diyip onları aldım simdi sorum su oyunu ilk kötü sonla bitirdim sonra içime oturmuştu tabi, isle of mist gorevinden itibaren başlayıp ciri nin witcher olduğu sonla bitirdim bir daha. Simdi sorum şu kötü sonla bitirdiğimde swordlar armorlar hepsi mastercrafted idi ve ben bunlarla devam etmek istiyorum ama ogrenmek istediğim şu : wild hunt in sonunu nasıl bitirdiğimiz ek paketlerdeki main story yi etkiliyor mu? Bilgilendirirseniz sevinirim, teşekkür ettim şimdiden.

Ana hikayenin ek içeriklere herhangi bir etkisi yok fakat Heart of Stone ek içeriği,ana hikayenin sonunu değiştirebilecek bilgiler veriyor.
      Bir NPC Ciri'nin hayatta kalması için yapmanız gereken şeyleri anlatıyor.
      Bunun dışında ana hikaye ile herhangi bir bağlantıları yok.
      |
      |

• Yüzbaşı
      486 Mesaj
      15 Mart 2017 11:54:20
      quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Supreme to extreme graphics diye bır mod kurdum grafıkler çağ atladı resmen.12bit yarı hdr ekrana sahıbım grafıkler ve renkler oyle bır oldu kı manzaraya bakmaya doyamıyorum.

Ekran kartına guvenenler bu modu kursun 8kb lık bır dosya zaten.Modu kuranlar ayarlar menusunden grafıklerı supremeye ve extremeye almayı unutmayın.

Bu dediğin mod a baktım üç dosya var galiba, bu dosyaları nereye kopyalıyoruz oyunun kurulu olduğu yere kendimiz mi mod klasörü yapıyoruz zipli dosyaları çıkartıyormuyuz yoksa olduğu gibi mi yapıştırıyoruz bi açıklarmısın daha önce mod kurmadım

• Binbaşı
      1473 Mesaj
      15 Mart 2017 12:35:35

Zipli 2 dosya var bırı orjınalı bırısı modlu ıkısınıde cıkar.Adı supreme to extreme olan dosyanın ıcındekılerı wıtcher 3 klasorunun oldugu yere kopyalıyorsun.

Mods yazan klasorun ıcındekını mods bolumune dıgerını bın bolumune
      |
      |
      SZR_CLN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ryzen 3990x 64/128 + Asus rog rampage X X599 + 128gb gskill trident z 6200mhz + Gtx 3080ti sli
    • Yüzbaşı
      486 Mesaj
      15 Mart 2017 13:34:57

Çok teşekkürler tamam oldu, özellikle uzağımdaki ağaçların görüntüsü baya bi gelişti
      |
      |
      WARTIME kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1721 Mesaj
      15 Mart 2017 13:51:27
      Kim derdi ki bir gün, bir oyunda taşakları arayacağız diye

Ryzen 2600X | MSI x470 Gaming Pro Carbon | Asus Rog Strix Rx 580 | Corsair VENGEANCE LPX 16GB(2x8GB) DDR4 3000MHz C15 | ADATA XPG SX8200 NVMe M.2 SSD | EVGA Supernova 750 PQ, 80 Platinum 750W | Phanteks Eclipse P300
    • Çavuş
      57 Mesaj
      15 Mart 2017 14:59:17
      quote:

Orijinalden alıntı: Mis Kokulu Yalanlar

Kim derdi ki bir gün, bir oyunda taşakları arayacağız diye

Hey gidi Geralt. Ne iş olsa yaparım abi tarzında takılıyor. Piyasa kötü hocam yapacak bir şey yok. Memur ol dediler Witcher oldu.
      |
      |

Hola. We dem boyz.

• Binbaşı
      1473 Mesaj
      15 Mart 2017 15:25:15

Oyun ayarlarından supreme ve extreme sectın degıl mı?

Ayrıca kullandıgın ekran hdr olsaydı su an sok gecırmıs ve buraya yazamamıs olurdun
      |
      |

• Yüzbaşı
      486 Mesaj
      15 Mart 2017 16:58:38

Evet hepsini en sona aldım, galiba dediğiniz gibi çünkü çok bi fark göremedim hatta orjinalinin renk paleti daha iyi gibi geldi bana
      |
      |
      WARTIME kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      486 Mesaj
      15 Mart 2017 17:00:06

Ayrıcada işe yarıyo Genelevde deneyebilirsiniz
      |
      |
      Mis Kokulu Yalanlar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1721 Mesaj
      15 Mart 2017 17:32:05

Toussaint'da genelev varmı deneyeyim
      |
      |
      Bahsedilenler: SZR_CLN

Ryzen 2600X | MSI x470 Gaming Pro Carbon | Asus Rog Strix Rx 580 | Corsair VENGEANCE LPX 16GB(2x8GB) DDR4 3000MHz C15 | ADATA XPG SX8200 NVMe M.2 SSD | EVGA Supernova 750 PQ, 80 Platinum 750W | Phanteks Eclipse P300
    • Yüzbaşı
      486 Mesaj
      15 Mart 2017 18:18:05

Hahahah var mıydı tam hatırlamıyorum ama Novigrad a bi uğra bence
      |
      |

• Teğmen
      184 Mesaj
      15 Mart 2017 19:44:39
      Merhaba Herkese iyi oyunlar lütfen ekranın ortasındaki şu yeşil daireyi nasıl kaldıracağım yardımmmmmm...

|
      |

• Teğmen
      143 Mesaj
      15 Mart 2017 20:56:12

Teşekkür ettim. :)

|
      |

• Binbaşı
      1721 Mesaj
      16 Mart 2017 00:39:08
      Arkadaşlar Corvo Bianco'daki eve misafir falan çağıramıyor muyuz o kadar dayadım döşedim, misafir odası bile var ama misafir yok Hatta parti bile vermek istiyorum. Mesela bir şarap tüccarı olarak, şarap tüccarlarına yönelik bir parti verilebilse harika olurdu.

• Yüzbaşı
      578 Mesaj
      16 Mart 2017 03:07:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Mis Kokulu Yalanlar

Arkadaşlar Corvo Bianco'daki eve misafir falan çağıramıyor muyuz o kadar dayadım döşedim, misafir odası bile var ama misafir yok Hatta parti bile vermek istiyorum. Mesela bir şarap tüccarı olarak, şarap tüccarlarına yönelik bir parti verilebilse harika olurdu.

maalesef olsaydı iyi olurdu o tür küçük detaylar

ama misafir odasını dandelion veya ciri kullanıyor sanırım oyun sonuna göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BooMANx -- 16 Mart 2017; 3:9:59 >
      |
      |

"If That`s what it takes to save the world, it`s better to let that world die."

• Yüzbaşı
      341 Mesaj
      16 Mart 2017 11:58:02

ana oyundaki tercihine göre bir yoldaş geliyor. Triss ile iş pişirmediysen yennefer, yen ile pişirmeyip triss ile yaparsan triss, ikisi ilede yaparsan ya da yapmazsan ciri, eğer ciri öldüyse dandelion geliyor kalıyor. Yennefer'im o bahçede ki kanepeye uzanmış kitabını okurken ah ah.. ne de güzel duruyor. boşver şarap tüccarlarını :D
      |
      |

• Binbaşı
      1721 Mesaj
      16 Mart 2017 13:01:49

Sorun şu ki, görevi oyun bittikten sonra yaptım. O yüzden kimse yok
      |
      |
      Bahsedilenler: furkankobek

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
SEO
nice türkiye
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.