Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2048. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20462047204820492050
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi kötü güle güle geçe geçe söylene söylene izledik 8.sezonu bitirdik..Çok çok çok uzattılar.Negan dedik ufak bir parmak bal verdiler sonrasında Negan sadece dır dır eden yaylanan tip olarak çıktı.Negan ile Rick 100.kere dövüştüler ve nihayet saçma sapan şekilde bitti Kral dedik sıradan bir adam haline getirdiler çatışmalarda yok bile.Kaplan dedik 2 zombi alt etti hemen Şurada şu bölümlerde olsaydı abuk şekilde öldürmeselerdi hayvanı ne olacaktı sanki ?

4-5 sene önce neden sadece Amerika neden 1-2 eyalet harici haber dahi yok diyorduk.Şimdi zombiler nerede diyoruz

FTWD izlemeye başlayacağım artık orada Morgan var falan ama bağlantısı kurgusu da kopuk olacaktır ? Morgan oğlu ile birlikte gösteriliyorsa tamam ama aksi halde mantıksız olmaz mı ? İleride birleştirecekler ise nasıl yapacaklar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 13 Ekim 2018; 21:18:1 >

• Bir diğer takıldığım kısım da bu bizim elemanlar başka elemanlar falan 8 yılda bakmadık yer mekan ev falan bırakmamıs olmaları lazımdı

Ama görüyoruz ki halen yenı yerler yenı kaynaklar bulabiliyorlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sezonlar bölümlerini heyecanla izlediğim dizi ne hallere gelmiş çok yazık.

• 7.sezon 2.bölümden itibaren izlemeyi bırakmıştım galiba tekrar başlayacağım

Yorumlar iç açıcı değil ama dizinin mazisi var, az beklemedik bölümleri
  • başlama isteği sıfır
  • Oscar Nixon kullanıcısına yanıt
    aynı şekilde benim de hiç başlayasım yok bölüm düştüğünde beri indirdim duruyor öyle
  • pazartesilerin işkencesi diziyi arama şenlikleri başlamamış

• quote:

Orijinalden alıntı: GOD_A_MAN

aynı şekilde benim de hiç başlayasım yok bölüm düştüğünde beri indirdim duruyor öyle
    Aynen öyle bıraktığım diziler arasına girdi sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

pazartesilerin işkencesi diziyi arama şenlikleri başlamamış
    kimse aramıyor bile artık
    ben bırakmam kuzenim izliyor onun için indiriyorum her türlü indireceğim için izlerim muhtemelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Nixon

kimse aramıyor bile artık

Alıntıları Göster
    bende orijinal dil üzerinden izleyip kapatıyorum, tamamen zombi temasına olan bağlılığımdan fear ve twd izlediğimi fark ettim ancak kesinlikle yok altyazı şu bu bakmıyorum, baya geç geliyor eskisi gibi değil çeviri meselesi,onlarda isteklerini kaybetti dizinin düşüşü ve telif konuları birleşince.

• beyler biraz diziye dönelim, sizce son sahnedeki kişi kim olabilir, muhtemelen neganın adamı ancak kim, yanık surat olabilir mi acep?

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    bende hızlandırıp yada ileri sarıp izliyorum telefona falan odaklandığımda normal devam ettirip dinliyorum daha çabuk bitiyor ve birazda özet okumak gibi geliyor dizi daha izlenebilir oldu böyle izlemeye başladığımdan beri
  • GOD_A_MAN kullanıcısına yanıt
    ,yavaştan konuya giriyorlar gibi, değişik alanlarda olaylar oldu bu bölüm, bakalım

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    hala izlemedim
    akşam izlemeyi düşünüyorum inş unutmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOD_A_MAN

ben bırakmam kuzenim izliyor onun için indiriyorum her türlü indireceğim için izlerim muhtemelen
    Valla bıraktım kafam rahat negan olmasa çoktan bırakmıştım ama artık negan bile kurtarmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

bende orijinal dil üzerinden izleyip kapatıyorum, tamamen zombi temasına olan bağlılığımdan fear ve twd izlediğimi fark ettim ancak kesinlikle yok altyazı şu bu bakmıyorum, baya geç geliyor eskisi gibi değil çeviri meselesi,onlarda isteklerini kaybetti dizinin düşüşü ve telif konuları birleşince.

Alıntıları Göster
    ftwd de başta iyiydi ama karakterleri saçma sapan şekilde harcamaları beni acayip soğuttu onu da bıraktım twd ise valinin olduğu sezon zirve yaptı bana göre ondan sonra ise düşmeye başladı

ftwd izliyorsam sebebi alicia'dır
    inşallah düzelirde dizi yada en azından sabit bir düzeyde ilerlerde siz pişman olur geri izlemeye başlarsınız

ben devam ettiğime pişman olmak istemiyorum çünkü
  • 2. bölümün altyazısı yok herhalde düşmedi daha sanırım ? Var mı bulabilen ?
  • 
Sayfa: önceki 20462047204820492050
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.